2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ayy diloşşşş benide heyecan bastı senin yerineeedelikafadulden

arada gel canım ablan geldi diye bizleri unutmaaaa:dilcikar:

hoşgeldin hüzüncüm annecin geldi bizleri unuttunnnnn:umursamaz:

hoşgeldin mis kokulu lavanta çok şükür canım aşıldı sayılır temizliğim yapılıyor inşallah bundan sonra dinlenme günlerim başlıycakkkk:lepi:

dinlen artık güzelim ev işi bitmez kriz çözüldügüne sevindim güle güle kirlet zemuszemus

hoşbulduk demetimmm takmıyorum canım ama elimde değil şu sıralar nedense çok hassasım eşim ne dese başlıyorum ağlamaya adamcağız bişey demiyor halbuki sevinç ve korku hepsi birarada sezeryandanda çok korkuyorum birde bu kadar büyük bir mutluluk olurmu diyorum 12 sene sonra yavruma kavuşacağım diyorum acaba ters giden birşey olacakmı diyorum eşimde akşam diorki tamam diyor seninle o zaman hiç bişey konuşmayayım doğuma kadar bende olurmu yaaa diyorum:eek:lmaz:
canım ohhh kadının gelm,iş heryerin temizleniyor ne güzel bizimde herşeyimiz hazır ama babamız daha bitirmedi boyası kalmış dolap ile beşiğin işleride çok yoğun heralde daha 1 haftayı bulur eve gelmesi onlarıda bi hazırlasaydım rahatlayacağım o zamankaydirigubbakcemile5

melekcim öykünün odası çok güzel olmuş bende isterdim kuzuya oda yapabilmeyi fakat biz memurlar göçebe oldugumuz için park yatakla yetinecek bizim kuzu gördükçe odalarınızı çok mutlu oluyorum bütün kuzular saglıkla büyüsün güzel odalarında:emir_bebek:

hoşbulduk demetimmm takmıyorum canım ama elimde değil şu sıralar nedense çok hassasım eşim ne dese başlıyorum ağlamaya adamcağız bişey demiyor halbuki sevinç ve korku hepsi birarada sezeryandanda çok korkuyorum birde bu kadar büyük bir mutluluk olurmu diyorum 12 sene sonra yavruma kavuşacağım diyorum acaba ters giden birşey olacakmı diyorum eşimde akşam diorki tamam diyor seninle o zaman hiç bişey konuşmayayım doğuma kadar bende olurmu yaaa diyorum:eek:lmaz:
canım ohhh kadının gelm,iş heryerin temizleniyor ne güzel bizimde herşeyimiz hazır ama babamız daha bitirmedi boyası kalmış dolap ile beşiğin işleride çok yoğun heralde daha 1 haftayı bulur eve gelmesi onlarıda bi hazırlasaydım rahatlayacağım o zamankaydirigubbakcemile5

derin boşver be güzelim dış sesler konuşur engelleyemezsin salla gitsin sen mucizenin gebeliginin tadını çıkar ohhhhh zemuszemus

melekcim öykünün odası çok güzel olmuş bende isterdim kuzuya oda yapabilmeyi fakat biz memurlar göçebe oldugumuz için park yatakla yetinecek bizim kuzu gördükçe odalarınızı çok mutlu oluyorum bütün kuzular saglıkla büyüsün güzel odalarında:emir_bebek:

tatlım bende park yatak aldım evimde yerim yok özel oda yapayım kuzucuklara inşallah ileriki zamanda taşınırsak ozaman güzel bi oda hazırlıcam kızlarımaaa:asigim:

tatlım bende park yatak aldım evimde yerim yok özel oda yapayım kuzucuklara inşallah ileriki zamanda taşınırsak ozaman güzel bi oda hazırlıcam kızlarımaaa:asigim:

inşallah güzelim biz sürekli tayinci oldugumuz için 3 yada 4 yıl kalıyoruz gittigimiz yerlerde nezaman sab,it yaşam ozaman oda galiba bizim kuzuya herşey olr amannn saglık olsun yeterki

kızlar hava güzel evde vakit geçmiyoo ben kendimi dışarı atayım havada kapalı serin serin gezeyimmmmopuyorumnanaktan hadiyin bakalım ben kaçtım kendinize kuzucuklara iyi bakın doğuran olmasın ben gelene kadarr:icecream:

karen teyzesi pazartesi günü gittim dr a herşey yolundaymış çok şükür
2510 gr 48 cm civarı olmuş
siz naptınız nasıl geçti doğum günü verdi mi

X