2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

yok kızlar sezaryen değil
haftaya çatı muayenesi var
orada engel çıkmazsa normal düşüyoruz
hala.
ama dialara ile günümüz aynı sata göre.
:)
bakalım ne oalcak.
artık merak hat safhda
ben kahvaltı edeyim.
çok acıktım.
kızımda acıktı galiba.
defneme de yemek yedireyim:))
öptüm sizi

belli olmaz canım belkide seninkide çıkıp geliverir o gün benimkine arkdaş olur tek kalmasın kuzucuk :):icecream:

hoşbulduk dılos nasılsın heyecan varmı bakalımkaydirigubbakcemile5

heyecan olmazmı özellikle eşimde belli etmiyo ama günde 3 defa arıyo son 1 haftadır böylee:asigim::icecream:

günaydınnnnnnnnnnnnnnnn zemuszemus şekerlerrrrrrrrrrrrrrr nasılsınızzzzzzzz zemuszemus

günaydın canım hoş geldinzemuszemus

acayıp uyku bastırdı dun gece uyuyamadım bu sabah erken kalktım
gıdıp bıraz uzanayım hepınızı öpuyorum sekerler arada bır gelıp bakarımopuyorumnanaktan

gunaydin kizlar

demett - hadi kolay gelsin bakalim. kadinin yaptigi kadar artik fazla takinti yapip kendini yorma sakin.
badem - insallah hayirli haberlerle gel canim

teşekkür ederim canım hoşgeldin

valla iyi yapıyor şimdilik odada ne varsa kaldırıp güzelce silip öyle yerleştiriyor
biraz eli ağır ama temiz yapıyor
8 de geldi yatak odası ve 2 balkonu anca bitirdi-tatlicadiarzu-
koca bazayı kaldırmış helal olsun valla herkül gibi:lepi:

sen nasılsın canım kuzun nasıl ne zaman geliyorrrr
heyecan doruktaaaakaydirigubbakcemile5

gnydn kızlarrrr nasılsınız?
varmı yenı mısafırımız kac kişi olduk acaba?

günaydın hoşgeldin nazlıcım bildiğim kadarıyla yokkaydirigubbakcemile2

Günaydın. Ben de kalktım öylece oturuyorum. Aslında karnım acıktıama ablam uyuyor.
Kahvaltı hazırlayayım bari

ipeğimu ablan sana misafirliğe gelmiş hadi gözün aydın canım

Cnm günaydın epeydir giremiyorum. yarın sabah doğumum kısmetse saat 9 da ..

ayy menekşecim sağlıkla alıcaksın kucağına inşallahhhhh canım dualarımız seninleee darısı bizlere inşallahhhhhhhhhhŞeniz

günaydın kızlarrrr tekrar geldimmkaydirigubbakcemile3

evet tatlım hava biraz serinledi bende rahatladımm geriye yattım kimse olmayınca 2 saat daha uyumuşum şükürr belki dahada uyurdumda eşim uyandırdı hem cep ara hem evii merak etmiş uyandım :):asigim:

iyi yapmışsın canım valla beni de acaip uyku bastı ama annem gelmeden uyuyamammm:umursamaz:
benimkide deli olur azcık geç açsam onun yüzünden wc e bile telefonla gidiyorum yaaa:mymeka:

menekse dua etmeyı unutma bızlere bızde duacınız hayırlısıyla bır solukta ınsallah....
kızlar dun halılarım yıkandı ama bgn yağıslı hemıde saganak hıc alamam ben esımde ıste gelemez ıslancak artık napalım :KK43:

burdada yağacak yaa camlar bi gün bile temiz kalmıycak-tatlicadiarzu-
sakın kendin elleme allah korusun komşularından yardım iste canım yaaa:sm_confused:

kesin sezaryen mi dialra senin.
o halde.
seninle aynıyız gün olrak.ç
hadi hayırlsı ile kucağına al inşallah

günaydın arkadaşalr
nasılsınız
geçmişi henüz okuyamadım .bakalyım bir değişiklik va rmı?

hoşgeldin swetcim diloşla aynı günmü sizinn ayyy bi haftanız kaldı deseneeee:lepi:

sağlıkla gelsin kuzularrrrrrr

evet canım o kesin bizden daha fazla heyecan yapıyolar benim kızdaa ameliyathanenin kapısında beklerken annem babam eşim 3 de çığlık çığlığa sevinçlerinden sesleri içeri geliyodu hepsi sarmaş dolaş olmuşlardı:)

ayyy kıyamam yaa ne güzel opuyorumnanaktan

helede ameliyathanenin küçük penceresini açıpta gösteriyolarmış bebişi ailenin yakınlarınnaa o zaman daha da delirmişlerrkaydirigubbakcemile3

kızlar haftaya bugün benim kızda benimle olcak inşallahh 1 günlük bebiş olacakk çok heyecan bastııı opuyorumnanaktan

ayy diloşşşş benide heyecan bastı senin yerineeedelikafadulden

Sweet kaçmış. Kızlar ben de kahvaltı hazırlayıp küçük annemi uyandırayım.
Bugün yazamayabilirim. Aman ha doğurayım falan demesin kimse.

arada gel canım ablan geldi diye bizleri unutmaaaa:dilcikar:

herkese merhabalaropuyorumnanaktan
nasılsınız kızlar doguran varmı kaydirigubbakcemile3
meneksecım hadı hayırlısı demek yarın bebısın kollarında olucak:kedi:
ınsallah hersey yolunda gıder sag saglım kavusursunuz bebısınle:1hug::nazar:

hoşgeldin hüzüncüm annecin geldi bizleri unuttunnnnn:umursamaz:

günaydınnnnnnnnnnnnnnnn zemuszemus şekerlerrrrrrrrrrrrrrr nasılsınızzzzzzzz zemuszemus

demet geçmiş olsun temizlikçi krizi aşıldımı opuyorumnanaktan

hoşgeldin mis kokulu lavanta çok şükür canım aşıldı sayılır temizliğim yapılıyor inşallah bundan sonra dinlenme günlerim başlıycakkkk:lepi:

demetçim hadi bakalım işlerin bitiyoo çok şükür rahatlarsın artıkkopuyorumnanaktan

evet diloşum yaa inşallahhhhhhh

ayy bide kirlenmese ev dimi amaaaaaaaakaydirigubbakcemile3

çok acıktım ben yaaaa oğluşum yeni uyandı keyfi gelecekte ekmek alacak yiycez bizdeeeekaydirigubbakcemile

Derincim sende o teyze varken sen daha cok uzulursun. kadina bak ya, resmen her hareketinde seni uzmeye calisiyor.
kibelecim evet yaaa hem bensiz duramıyolar hemde iğne sokuyorlar sorma çokda yakınım
canim hic uzulme. bir topik vardi bebeilseriniz ne kadar kac haftalik vs vs diye. orada bazi haftalarda bazilarinin bebisleri cok kucuktu ama hemen kilo aldilar. yani hic uzulme. ayrica da onemli olan saglikli olmasi. benim arkadasim dogum yapti aralikta 2700 dogru. hastaneden 2500 gr olarak ayrildi. simdi 6 aylik. solladi tum akranlarini. hic uzulme.
ini canım drumda zaten sorun değil dedi önemli olan hareketli olsun dedi tabiki önce sağlığı ama ben iri yapılı olduğum için benden 5 kilo bebek bekliyolardı şimdide dalga geçiyorlar kendilerince
canim bir topikte okudum. arkadaslardan biri normal dogum istiyormus. ama bebek donmedigi icin de mecburen sezeryan olmus. iyiki olmusum diyor cunku ultrasonda 3500 demisler kilosuna bir dogmus bebek. 4700.

yani nasil doguracakti neredeyse 5 kg bebegi dusunseene.

ultrason da yanlis cikarabiliyor.

aaa ne kadar farklı çıkmış 1 kilodan fazla neyse sağlıklı olarak kucağıma alayım inş kimseyi takmıyacağım kafama etkilemek istiyorlar doğunca büyür kızım benim

derin hoşgeldin canımmm

takma diyorum şu kilo olayına:eek:klava:

sağlıkla gelsinler yeterkiiiopuyorumnanaktan

karennnnnnnnnnnn günaydınnnnn gördüm seniiiiikaydirigubbakcemile3

(1803) ay kızlar yetiştiremedim geçmişi okumaya benim koca giyinmeye başladı doktora randevumuz var geç kalmıyım giyiniyim bende .....akşama gelicem şekerler merak etmeyin akşama anlatıyırım havadisleri....öpüldünüz anacığımmm opuyorumnanaktan

(1803) ay kızlar yetiştiremedim geçmişi okumaya benim koca giyinmeye başladı doktora randevumuz var geç kalmıyım giyiniyim bende .....akşama gelicem şekerler merak etmeyin akşama anlatıyırım havadisleri....öpüldünüz anacığımmm opuyorumnanaktan

hurişşş nispet mi yapıyonnnn heeeekaydirigubbakcemile
kocişin evde tabe gezersin akşama kadarr:umursamaz:
şaka kızz şakaaaaaaaaaa hadi gidin çokkkk güzel haberler getirin minik kuzudann tımam mıııı:lepi:Şeniz

gunaydın kızlaR...umarım herkes iyidir..b gecmise bakıp geliim..

günaydın tatlımmmm hade bak gellll :teytey:

serramı merak ediyorum bayadır görüşemedik senle dr a gittin miiii

gunaydın demetcim..nasılsın..keyfin yernde sanırım yeni temizlikciden sebeb..sakın takma kafayı bole selere..cilegimiz ve sen ii ol yeter canım..:)

biz pzt si dr daydık bebisim 2833 gr ve 49 cm idi..gun belirledik 2 temmuza ...nst ye falan grdm bisi cıkmadı..yani beklemedeyim artık:) sen naptın gun belli mi demetcim?

bademcim sende ins hayırlı haberlerle gelirsin tatlım..

hurişimm güzel haberlerle gel hadi bakalım hem gez havada serin ohh ne güzelllkaydirigubbakcemile5
gunaydın kızlaR...umarım herkes iyidir..b gecmise bakıp geliim..

günaydınn canım hoş geldinzemuszemus

X