2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Günaydın kızlarr biz geldikk :CüvCüv:
Antalaya çok güzeldi hiç bırakıp gelesim yoktu ama mecburen dönülüyo işte :)
Doktorumuz gördü bizi enfeksyon için kültür testi istedi yarın yaptırıcaz bakalım
birde kolestrolüm çok yüksek çıktı ama onun bebeğe bi zararı olmaz dedi doktor bana zararlıymış kırmızı et yağ yasaklandı zaten yemem et ama nasıl oldu anlamadım 353 tü kolestrol normali 150-200 arasıymış işte böylee umarım herkes iyidir çok özledim valla sizi iyice alışmışız

ohh ne güzel bide antalyayı gördün geldin bu arada:) maşallah canım herşey yolunda olmasına sevindim inşallah kolestrolünde düzene girer için rahatlar benden tavsiye akşamdan 3 veya 4 adet cevizi bi bardak suya koy sabahları aç karınına iç cevizlerinide ye eşimin 470 kolestrol 1 ay devam etti cevizli suya ve düşürdü işe yarıyacağına eminima.s
günaydın annişler dilara eşine hayırlı olsun işe girmiş heralde aynı zamanda geçmiş olsun ameliyat olucakmış eskiye pek dönemedim zuzuuuuuu hafta sonu bende tahhlillerimi almaya gittim dr idrar yollarınnda bendede sorun çıktı pyolesty verdi ama içinde hamilalaer kulllanmasın yazıo sanada geçmiş olsuuun .eyetkiner telaş etme bazen sakin oluyolar bazen haraketli ufakta olsa hissediyosan sorun yoktur inş. benim oğlum sanırım döndü erken gibi geldi bana ama yürümekte zorluk çekiyorum baskı yapıyor çok bu konuda sıkıntısı olan varmı acaba döndü diyemi yürüme zorlaşıyor

çok sağol tatlım eşim işe başladı ameliyatınıda oldu bugün 4 günü ve işe başladı inşallah iyi gider :1rolleyes:

teşekkürler dilaracım deneyeceğim greyfurt ve cevizi tavsiye ettiler senin anlattığın şekilde umarım düzelir

herkese gunaydın ınsallah herkez ıyıdır.....
ben cok yorgunum elım kolum kalkmıyo....
dun anneannemı ve dedemı eyube göturduk ordan gülhane ve eminönüne
buralara araba sokmak cok zor oldugu ıcın hep yuruduk saatlerce gezdık ve artık gezmek benım ıcın bır ıskence halını aldı
bı ara hastanelık olucam dıye ödum koptu
aksam 7:30 gıbı eve geldık öglende cıkmıstık evden 12:30 gıbı.....
eve geldım kendımı yataga attım ama yorgunluktan uyumak ne mumkun
ben bılıyodum böle olacagını oyuzden hıc gıdesım yoktu ama gönullerı olsun dedım olan bana oldu....
bugun katılamıcam sıze arada bır okurum yazarım artık hepınızı öpüyorum....

Günaydınlar herkese

Zuzum kelebeğin iyice büyümüş canım masallah ona
1 kiloyu asmış annesi tombalak olmuş yaw:))

Hoşgeldin Hürremciğim
Antalya sefası yaptın geldin kızınla
Kolestorun bebeğe zararı yoksa dert etme dr un dediklerine uy
inş kültür sonucunda iyi çıkar güzelim

Günaydınlar herkese

Zuzum kelebeğin iyice büyümüş canım masallah ona
1 kiloyu asmış annesi tombalak olmuş yaw:))

Ay evettt ilsucummm sonunda benimki de 1 kilo patatisss kıvamına gelmişşşş, darısı basına bitanemmmm delikafadulden E annesinin topalak olmasınında etkisi var tabe

günaydın kızlarrr nasılsınız biz kızımla iyiyiz ama yorucu bir hafta bekliyor bizi artık yavaş yavaş yapacağız hafta sonu boyacı geliyor ben hazırlıklara başladım dünde annem badana yaptı biraz ona yardım ettim çok yorgunum bu haftada benim işlerim bitsin sonra rahat rahat alışverişlerimi tamamlarım kızımı beklerim artık

herkese gunaydın ınsallah herkez ıyıdır.....
ben cok yorgunum elım kolum kalkmıyo....
dun anneannemı ve dedemı eyube göturduk ordan gülhane ve eminönüne
buralara araba sokmak cok zor oldugu ıcın hep yuruduk saatlerce gezdık ve artık gezmek benım ıcın bır ıskence halını aldı
bı ara hastanelık olucam dıye ödum koptu
aksam 7:30 gıbı eve geldık öglende cıkmıstık evden 12:30 gıbı.....
eve geldım kendımı yataga attım ama yorgunluktan uyumak ne mumkun
ben bılıyodum böle olacagını oyuzden hıc gıdesım yoktu ama gönullerı olsun dedım olan bana oldu....
bugun katılamıcam sıze arada bır okurum yazarım artık hepınızı öpüyorum....

geçmiş olsun tatlım dinlen...Şeniz

selam kızlarr burda harika bir hava var kahvaltımı edip doooooğru gezmeye çıkıcam kardeşimle:sm_cool:

haftasonu yetmedi bana valla :lepi:

sizler nasılsınız inşallah herkesler iyidirkaydirigubbakcemile5

günaydın kızlarrr nasılsınız biz kızımla iyiyiz ama yorucu bir hafta bekliyor bizi artık yavaş yavaş yapacağız hafta sonu boyacı geliyor ben hazırlıklara başladım dünde annem badana yaptı biraz ona yardım ettim çok yorgunum bu haftada benim işlerim bitsin sonra rahat rahat alışverişlerimi tamamlarım kızımı beklerim artık

kolay gelsin canım badana deyince artık korkuyorum aman dikkat et yardım edenin varsa işin kolay gelçi ben atlattım çok şükür:)

bende birazdan sosyete pazarına gidicem istanbuldakiler bilirsniz ramiye açıldı havada güzel kızımla dolaşırım hatta 2 kızımla biraz ağır olcak emme ne edelimkaydirigubbakcemile3

Sagolunn teyzelerii ve minik kardeşlerii.... Ay bizimki bebek seslerine tepki veriyo bir kez daha hastanede gordum bak kızım diyoruummm kardeşşş kaydirigubbakcemile3 Ay hic kurdugum cumle diil cok ilginc geliyo simdi :sm_cool: Ben bundan sonra ne zaman özlersemm bi bahane bulup gitcem gün be gün büyüyooo, merakımdan çatlarım valla, emelcimm sende ay karnımda bi agrı var diye git bence erkenden :1rolleyes: Kıslar bu hafta hüzünnnn yok, sıkıntı yok, tatil var, haftaya cuma da tatillll :teytey::teytey:

eyetkinercim telaş etme çok iyi bebişinnn canımm bende 1-2 güne kadar öyküyü görmeye gideceğim çoooook özledim çok...

Emelcimmm sende hissetmiyo olabilirsinnn o sürekli hareket ediyodur zatennn....Bozma minişinnn de moralini simd napcaını sasırmıstır sana kendini belli etcek diye...

Bu arada tabi hersey cok sempatik gecmedi, kanımda idrarımda bol miktarda iltihap cıktı ve ilac kullanmaya basladım akıntım içinde tek kullanımlık fitil, bi sürü azar işittim doktorumdan şeker ve tuz yüzünden :eek: Balık yemiyorum diyede kızdı balık yagı verdi, balık yiyemedigim haftalarda 2 günde 1 içicemmm... Ama ben kızımı gördümmm ya gerisi tırı vırıııı hihoyyyt

günaydın annişler dilara eşine hayırlı olsun işe girmiş heralde aynı zamanda geçmiş olsun ameliyat olucakmış eskiye pek dönemedim zuzuuuuuu hafta sonu bende tahhlillerimi almaya gittim dr idrar yollarınnda bendede sorun çıktı pyolesty verdi ama içinde hamilalaer kulllanmasın yazıo sanada geçmiş olsuuun .eyetkiner telaş etme bazen sakin oluyolar bazen haraketli ufakta olsa hissediyosan sorun yoktur inş. benim oğlum sanırım döndü erken gibi geldi bana ama yürümekte zorluk çekiyorum baskı yapıyor çok bu konuda sıkıntısı olan varmı acaba döndü diyemi yürüme zorlaşıyor

çok sağolun kızlarr uzattım bacaklarımı biraz şekerli açık bi çay içtim kek yedim hareket etti kuzum.. şükürler olsun :Saruboceq:
zuzum bol bol su içmen lazım cnm.. geçmiş olsun.. nar cnm bu haftalarda sık sık yer değiştiriyorlarmış cnm.. dinlen bol bol.....

derincim dikkat et kendine cnm badana zor iştir... bende renk değişikliği için badana düşünüyordum ama kendime güvenemiyorum annem ben buradayken yapalım diyor ama onu da çok yormak istemiyorum zaten evde bişey yaptırmıyor bana...

hoşgeldin demetcimm... maşallahh güzell havadan istifade geziyorsun... bende cuma ya izinliyim .. daha çook varrr....

selam kızlarr burda harika bir hava var kahvaltımı edip doooooğru gezmeye çıkıcam kardeşimle:sm_cool:

Haftasonu yetmedi bana valla :lepi:

Sizler nasılsınız inşallah herkesler iyidirkaydirigubbakcemile5

selam canım.sen nasılsın.iyi gezmeler sana.oh ne güzel.biz geldik gene çalışmaya

günaydınnnnnnnn hihoyyyt
güzel bir hafta olsun hepimize
çalışanlara kolaylıklar
benim gibi " gebeş mode on " da olanlara bol dinlenmeler kaydirigubbakcemile3
topic değişmiş , bi bakayım geçmişe doğru azcık
bu arada niiiihayet nasıl bir yatak alacağımıza karar verdik bir de buna uygun beyaz bir gardırop beğendik , onu da ıkea'dan alıcaz , 6 yaşına kadar kullanır dedi satıcısı .. 3-4 yaşından sonra çocuk-genç odası bi şey düşüncez bakalım
ekliiim resmini şinci

bu da gardıropu olacak , üzerini ayıcıklarla süslerim belki yerimseniben

Son düzenleme:
stardust cnm çok güzell bi beşik.. renkleri süperr mışıl mışıl uyusun bebişin........

X