2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Selam kızlar nasılsınız ancak birkaç sayfa geçmişi okuyabildim herkes iyi maşşallah.Haftasonu bende bol bol gezdim vee bugünde işbaşı yaptım.

bu arada 12.30da dr.da randevumuz var
inşallah şu rahim kaslarıyla ilgili güzel şeyler duyarım
yeniden dopplere giricem bi aksilik olmazsa fisfisfis

star dust, bende çok beğendim çok güzel.Aslında evim biraz büyük olsa bende bu şekilde almak istiyorum ama yerim yok o yüzden yatak odasına park şeklinde olanlardan alacağım.Daha ben hiçbir şeye bakamadım ya bir izne çıksamda alışverişe başlasam artık

teşekkürler kızlar , aaamin , inşallah hepimizin yavuruları
hem sallanıyor hem de isteğe bağlı sabitlenebiliyor , mdf'den yapılmış ..
düşünenelere fiyatını da yazayım , uygun geldi bana : 310 tl .. ankaradan gelecek , 50 tl kargo tutuyormuş felan işte ..

Stardustcum Çok gÜzel.aras paŞamız gÜle gÜle uyusun ıÇınde.hayırlı haberlerını beklıyoruz.

Kıslar selam accık işim vardı onları halettim geçmişi okudum geldim
Sılacım bence uçağa binmende bi sakınca yok ama çokda geç kalma canım nolu nolmaz hayırlı bir şekilde gel inş. canım
ilsu şekerin düşmüş çok sevindim tatlım dedim sana anlık yediklerimiz etkiliyor yoksa şeker yok bizde neyseki iyi şimdi canın ne istiyosa ye canım kan için doğal takviyeye devam kan olayın çok daha önemli unutma tatlım
zuzum maşallah topalak kızına bak 1 kilo domatesi geçmiş seninkide oo süper valla
diğer sıkıntıların içinde lütfen ilaçlarını ihmal etme düzenli kullan Allah korusun aksi takdirde kızçene zararı olabilir doktorlarımıza güvenip onları rehber almalıyız kendimize dimi bacum

eyetkiner kız sen yeni taşınmadınmı boya işini taşınmadan neden yaptırdın ev içinde çok zor be anacım uğraşması klava: boşu boşuna yorcan kendini

melekcim kırmızılı araba modelini beğendim ama 3 tekerlek olayını iyi araştır pek manevra kabiliyeti yok diyorlar ondan sonra al canım memnun olman çok önemli biliyosun:1hug:

Stardustcum Çok gÜzel.aras paŞamız gÜle gÜle uyusun İÇİnde.hayırlı haberlerİnİ beklİyoruz.

teşekkürler canım , inşallah ..
sen naaptın o bana mesaj attığın takımı mı alacaksın ?? o da çok güzeldi ..

ben de çıkayım yavaştan
biraz dışarıda işim var , sonra da dr.a gidicem
dr. dönüşü okurum geçmişi artıkın ..
bol , keyifli sohbetlerrrrrrrr hihoyyyt

kolay gelsin canım badana deyince artık korkuyorum aman dikkat et yardım edenin varsa işin kolay gelçi ben atlattım çok şükür:)
yok valla canım yardım eden yavaş yavaş yapacağım biraz eşimle kayınvalidem yapıcak okadar çoğu iş bana bakıcak yani

valla canım hem korkuyorum hem yapıyorum benimde salonun rengi değişecek bütün ev boyanacak bugün yazlıkları çıkardım ütülüyorum kışlıkları kaldırdım annemde gelir yardıma gerçi ama huyum kötü kimsenin yaptığını beğenmem birde şimdiye kadar herişimi kendim yaptığım için heralde artık ağır işleri annem kayınvalidem eşim yapıcak diğerlerinide ben yavaş yavaş gerçi yengem teyzem geliriz dediler ama ben yinede güvenemiyorum

Birazda haftasonumuzdan bahsedelim:
ctesi sabahtan boyacı geldi paşamın odasını boyattık masmavi oldu gökyüzü gibi bayıldım aynı gün bitti boyacının işi hemen girdik temizledik sildik süpürdük eşim yaptı herşeyi Allah razı olsun ev işi az kalmıştı annemler geldi annemde salonumun camını sildi ablam banyoyu temizledi işimiz bitti bi günde iyi oldu
Pazarda paşama oda baktık maskodan aklımıza yatan bir model var eklemeye çalışıcam nette var sanırım model aksesuarları çok hoştu içimize sindi fiyatı netleştirirsek istediğimiz kıvamda alıcaz inş. haftaya siparişi vermek istiyoruz 1 aydan önce gelmiyo çünkü silinmesi havalandırması 1ayı geçer 10-15 gün havalndırsam eşyalarını yerleştirsem sorun olmaz dimi ben zaten bambu beşik aldım odamda kalıcak 4-5 ay yan odasına kışa doğrı geçicek kısmetse ama kıyafetlerinin yerleşmesinde sakınca olmaz dimi kıslar :uhm:

star dust canım iyi günlered kullanın oğlunla beraber canım benimde buna benzer olacak yerim dar küçük bir yatak ve o şekilde dolap babamız yapıcak marangoz olduğu için çilekte beğendiğim bir modelin benzerini yapıcak

bizde cuma doktora gidicez.doktordan sonra bakmaya gidicez odasını.büyük bir ihtimallede sipariş veririz.

eyetkiner kız sen yeni taşınmadınmı boya işini taşınmadan neden yaptırdın ev içinde çok zor be anacım uğraşması klava: boşu boşuna yorcan kendini

evet cnm aslında ihtiyacı yok evimin boya badanaya... ev yeni bina ilk oturan benim evde ve badanası yapılmış tabii.. beyaz boyamışlar ben renkli düşünüyordum ama vazgeçtimm işte uğraşamam tekrar boya badanayla çok zor iş....

ekle bakalım gaydinci.bende cuma bakıcam.büyük bir ihtimalle siparişini veririz.başka zaman yok çünkü.eşim çalışıyor hafta sonları.bakmaya fırsatımız olmucak.cuma paşamıda görmeye gidicem.

eyetkiner hiç uğraşma beyazmış ne güsel herşeyi uydurabilirsin tatlım bende zaten sadece paşamın odasını boyattım kum beji benim evim her taraf sadece yatakodam lila girdirmeden boyattım geçen sene yani 2 sene sonra ancak boyatırım boya işi eşya içindeyken çok zor ya hiç uğraşma beyaza herşey uyar tatlım ben mobilyasını beyaz alıcam için maviye boyattık odasını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…