2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ayyyyyyy nası gerildim sanki ben yaşadım olayıııı:mymeka::mymeka:

valla ben olsam yolardım o ebeyii terbiyesize bak yaaaaaaaklava:

çok iyi dayanmışsın yine canımmm vallahi ben direk şikayet ederdim görürdü gününüüü

benim eşimde sağlıkçı
sabahlara kadar nöbet tutuyorrrr
ama görevleri yapacaklar sağlık bu başka bişeye benzemezzzzz
bazen o da bunalıyorrrr
aynı şeyi 40 kere soran hastalar oluyorrr
ama diyor ki bişey demiyorum insanın canı hasta olunca akıl başta olmuyor insanlık hali diyorrrrrr

Allah eksik etmesin ama düşürmesinde onların elineeeee:mymeka:

canımmm git bakalım bugün ne dicekler inşallah kuzucun bekler annesi zamanında sağlıkla gelirrrrr:Saruboceq:
bizi habersiz bırakma canım
ayy çok sinirlendim kadınaaaa

ay canım ya dikkat et ama düşük tansiyon gebeliğin sonlarında iyiymiş

İyi bari. Benim tansiyon da 9-5 çıkıyor. Kulağım kafam galiba bu yüzden sürekli uğulduyor.

Badem inşallah sağlıkla kuzularını kucağına alacaksın. Doğum sancısı çekerken edilen dualar kabul olur derler. Sen de listemdesin.

Rosem, maalesef devlet hastanleri hala aynı. Hanfendiler lütfederek iş yapıyorlar. Sanki orada bedava çalışıyorlarmış gibi. İnsan gitmeye korkuyor çok haklısın. Bir de ellettirmek kurcalattırmak hiç güvenilir gelmiyor. Geçmiş olsun canım. Sen kendi hastanenden vazgeçme derim. İnşallah bugün güzel haberlerle gelirsin.

Ay bebişim sen hacıyatmaz mı oldun? Bazen bana da oluyor ama çok uzun süreli değil. Zaten nefesim daraldığında rahim kasılması olduğunu anlıyorum. Karnım da taş kesiyor. Ama artık geceleri öyyyle konforlu, kaliteli uyku dönemi kalmadı. Daha uzun bir zaman da kalmayacak gibi görünüyor. Yaklaşık 1 sene kadar daha hacıyatmaz moduna devam.

o kucucuk delıkten mama nasıl gecıcek. bır de bıberonları nasıl yıkadınız .

Kız hakikaten bazen ben de sorularına şaşırıyorum hatta anlamıyorum. Bence en kısa sürede sen bebek bakımı ile ilgili bir kitap al. Çok faydasını görürsün. Bu şekilde çocuğu doğurursan mazallah çok yorulursun bebeği de çok yorarsın.

[

iyi dileklerinizi için teşekkürler tombul kızımın tombul teyzoşlarıııı

rosemcim zaten düşünüp duruyordun çatı muayenesini kötü bi deneyim olmuş bugün doktorun sıkıntısız kontrol eder inşallah güvebileceğin biri olduğu için sende rahat edersin hayırlı haberlerle gel canım

iki kişi gelcekmiş canım çok rahat yetişir. valla annemlerden bir sorun çıkarda haftaya gelmezlerse bende kadın alıcam çarem yok. çünkü evim çok büyük 5+1 üstüne bide dubleks
zaten doğurduktan sonra çocuk biraz toparlansın taşıncam her şekilde zor oluyor temizliği
valla senin eşin yine yapıyormuş söyleyince. benimki yapmayada biliyo o yüzden kendiylennn hiiiiç bu konulara girmiyorum

canım hoşgeldin...Şeniztemzlik işi çok zor ya hele bu ara..ben çekmece içlerini halletim..izne ayrılmadan badanam yapıldı çarşamba perşembe.cuma caumartesi de kadın geldi..bitti sayılır ama kadın beni deli etti yakötükedihüso...buzdolabını çekmiş yanlarını üstlerini silmemiş ha bi de kalorifer borusundaki boyaları temizlememiş.neden yapmadın deyince oralar gözükmüyor ondan yapmadım dedi.öyle şey mi olur dedim bana diyo ki sen ne kadar pimpiriklisin çabuk yaşlanırsın böyle yaparsan diyo...banyodaki kovayla mutfak dolaplarını silecekmiş..çok sinir oldum çok..bi ara kovacaktım kadını ama sabrettim...demetcim sana inşallah iyi biri gelir tatlım...

canım benim eşim de öyle söylene söylene yapar işini sinir eder beni..ben de zorunlu olmadıkça ona iş söylemem...ben de pike hastalığı var ne etcez bilmiyom:kedi:

bugün doktora gidicek arkadaşlar hayırlı haberlerle gelsinler.artık çok az zamanımız kaldı.13 günüm kaldı.içime korku girmeye başladı

Kız sen sopalıksın. Huriden sonra seni sıraya aldım.klava:
Nedenini anladın sen. Konuya artık girmeyeceğim.

Emin ol hepsi aynı. Her hafta yarım gün kadın alıyorum. Evde olmadığım zamanlarda zigonu bile silmiyor. İşi hemen bitirip kaçıyor. Bir de çok vakti varmış herşeyi halletmiş gibi eşyalarımın yerlerini değiştiriyor. Bin kere söyledim elleme hiçbirşeyimi diye yine kendi kafasına göre takılıyor. Artık ben de evdeyken onu çağırıyorum. Normalde 3 saatte bitirdiği işi 5 saatte bitiremiyor. Tamam kalsın bir sonraki sefere yaparsın diyip ben gönderiyorum. Yapacaklarına ben karar veriyorum evim daha temiz oluyor. Uzun lafın kısası sen başında durup şunu yap bunu yap de. Onlara kalırsa suya bastı çalıya astı olur canım.

kıslar hepınıze tesekkur edıyorum.
gercekten kötü bir deneyım oldu benım ıcın.
sımdı cıkmam lazım anca hazırlanırım.
cok opuyorum hepınızı.

dün bende 1 çanta attım valla diloşşş :lepi:
ben söyledim söyledimm kendin söyle kendin işit oldu balkon meselesi o sinirle ben yapcaktım ama vaktim kalmadı :mymeka: ben kalkışınca mecbur gelip alıyo elimden:1closedeyes:

ayy tatlım 2 daire say sen eviniii
allah yardımcın olsunnnn
bazen deli ediyolar insanı bu kocişlerrrrrklava:

canımmmm hoşgeldinnnŞeniz

valla aklımdan geçiyorsun benim temizliği düşündükçee badanan benim gözümde büyüyorduuukaydirigubbakcemile3
çokkk şükürrrrr kurtulmuşsunn:lepi:
canım ben öyle kaç kadın kovdum evden hatırlamıyorummm:mymeka:
hatta birtanesi büfemin camını da kırdı gitti delirtti beni resmennklava:

ama yaklaşık 4 senedir aynı kadın geliyor evimi çok iyi tanıyor artık ve bakma gereği bile duymuyorum o kadar güveniyorum bıraksam dolap içlerini bile döküp temizlicek ama bırakmıyorum.
inanırmısınız büfeyi indirip bulaşık makinesine dolduruyor temizleyip yerleştiriyor benim düzenime de alıştı yani çok şükür allaha kızlar o konuda içim rahat:Saruboceq:
1 de arkadaşı var arada büyük temizliklerde onu da getiriyor 1 günde bitiyor:lepi:

ipeğimu hoşgeldin tatlımmmm nasılsın görüşmeyeliiiŞeniz

starcım alıntıdan okudum canım bende uyuyamıyorum geceleri durmadan kalkıyorummm:umursamaz:
o nefes daralmaların kansızlıktan da olabilir tatlım kanın ne durumda
az kaldı sabredelim canımmmmmm Şeniz

oğlum uyandı teyzoşları acıkmış biz kahvaltı edelimmmmm cokacimcoook

rosemcim canım ne kadar şanssız bir gün geçirmişin öyle...geçmiş olsun sen anlatırken ben gerildim.o ebe var ya tam oklavalıkklava:...

zaten başında durmayıncaa oo daha beter yapıp gidiyolarr üstün körü yani:) vallahi insan temizlikçinin peşinde daha çok yoruluyoo onu yap şunu et bölye olur buraya koyy gibi haa bide ev değiştirme merakları hepsinde var bunlarınn:) bütün iş btti sıra ev değiştirmeye geldiikaydirigubbakcemile3

hoşbuldum tatlım sen şanslıymışın o konuda bana hep böyleleri rastlıyor maalesefmafoldumbensenin temizlikçi yaptığı işin hakkını veriyor...bana da öyle biri rastlar inşaallah...git kahvlatını yap canım afiyet bal şeker olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…