2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

merhaba canım fazla ihmal ettin bizi nerdesin bakim sen:) maşallah oğluşunadaa artık son demlerimiz şikayetler baya bi çoğaldıı olacak okadarr sağlıkla gelsin oğlunşunn:nazar::1hug:

yarın daha iyi konuşuruz. doktor her an doğum olabilir deyince telaşlandık canım odasını hazırlamaya başladık geç kaldım geç.şimdi çarşıya kadar gidip geleceğim.oğlumla sürekli konuşuyorum biraz beklesin diye

Zuzu çok geçmiş olsun canım.ınşallah meleğin 1- 2 hafta kadar daha sabreder.Ama sabretmezsede zor zamanları atlattık hayırlısıyla bir şey olmaz kuzucuğuna.

Demresu göğüs pompası sormuşsun ben medela aldım canım çevremde kullanan arkadaşlarım var çok memnun kaldılar.125 tl ye aldım.

beyazmelek öykünün odası çok güzel olmuş canım güle güle kullansın canım.

Gülistan.demett maşallah canım kuzularınıza.

comebabay inş.bebişlerin biran önce iyileşir ve kucağına alırsın canım.

atladığım arkadaşlar varsa kusura bakmasın çok birikmiş geçmiş okudum ama aklımda kalanlara cevap yazdım.

Şimdi gelelim muayeneme bebeğim bu hafta kilo almamış bu durumda sezeryan riskim kalmamış oldu.Çatı muayeneside oldum öyle çok korkulcak bir şey değil çatım normalmiş ve bebek başını kanala sokmuş ayrıca rahmimde dönmüş yani normal doğurmam için engel yokmuş.Doktorum muayenede rahattın normal doğurursun sen korkma dedi bana cesaret verdi.

Şimdi gelelim muayeneme bebeğim bu hafta kilo almamış bu durumda sezeryan riskim kalmamış oldu.Çatı muayeneside oldum öyle çok korkulcak bir şey değil çatım normalmiş ve bebek başını kanala sokmuş ayrıca rahmimde dönmüş yani normal doğurmam için engel yokmuş.Doktorum muayenede rahattın normal doğurursun sen korkma dedi bana cesaret verdi.

canım senden bir şey öğrenmek istiyorum. benim bu hafta 36. haftam ve doktorum burada değil izne çıktı iki hafta da gelmeyecek.35. haftada beni nst ye soktu bebeğe ise bakmadı ve her şey normal dedi ayın 29 una gün verdi. ama ben 29 unun çok geç olduğunu düşünüyorum ve ayın 27 sinde de sınavım var. o tarihe kadar doktora gitmek istiyorum. bebeğin kafasının kanala yerleşip yerleşmediğini tespit etmek için ultrasondan bakılması yeterli mi yoksa çatı muayenesi mi yapıyorlar. ona göre gittiğim hastaneden başka bir doktordan randevu alıp kontrole gitmek istiyorum.

slmlar herkes gezmede mi yoksa bizde eşimle bi deniz kenarı yapıp geldik...
tansiyonumda normale dönmüş bugün inş böylede devam eder.
demresu canım eşin geliyormuş gözün aydın
ipeğim çatı muayenenizi atlatmışını darısı bize inş...

sağol canım eşim geldi çok şükür,taniyonunun normale dönmesine sevindim canım,tuzlu yememeye dikkat et.

kızlaar kızımın ısmı ne olsun guzel onerınız var mı
ah canım ya ben aynı dertten müzdaribim son alarak ceren koycaz gibi duruyo,bayağı alıştım,ismi gibi ceylan gözlü olsun

Zuzu çok geçmiş olsun canım.İnşallah meleğin 1- 2 hafta kadar daha sabreder.Ama sabretmezsede zor zamanları atlattık hayırlısıyla bir şey olmaz kuzucuğuna.

Demresu göğüs pompası sormuşsun ben medela aldım canım çevremde kullanan arkadaşlarım var çok memnun kaldılar.125 tl ye aldım.

beyazmelek öykünün odası çok güzel olmuş canım güle güle kullansın canım.

Gülistan.demett maşallah canım kuzularınıza.

comebabay inş.bebişlerin biran önce iyileşir ve kucağına alırsın canım.

atladığım arkadaşlar varsa kusura bakmasın çok birikmiş geçmiş okudum ama aklımda kalanlara cevap yazdım.
canım bu medela elektrikli mi manuel mi fiyatı uygunmuş.

kilo almamısım 89 kıloyum. 2-3 daha alırım heralde en fazla 4 haftada

canım ya napcaz bu kiloları bilmiyom bende 80 küsürüm sen kaçla başladın hamileliğe?

kızlar benim çatlaklar aldı başını gidiyo valla göbüşüm 1 ayda tanınmaz hale geldi.
bir arkadaş link vermişti kahve limon kürü ile ilgili yapan yada yapmayı düşünen varmı,hamileyken zararı olur mu acaba?

kızlar benim çatlaklar aldı başını gidiyo valla göbüşüm 1 ayda tanınmaz hale geldi.
bir arkadaş link vermişti kahve limon kürü ile ilgili yapan yada yapmayı düşünen varmı,hamileyken zararı olur mu acaba?

benim de öyle oldu. üstelik krem de kullandım. ama bir işe yaramadı. ama benim vücudumda normalde de vardı çatlaklar. o yüzden olmasını pek de yadırgamadım.

kızlar iyi akşamlar ben dökülüyorum resmen inşallah iyisinizdir sizler off off nezle oldum galibaa çok kötüüü:1no2:

benim de öyle oldu. üstelik krem de kullandım. ama bir işe yaramadı. ama benim vücudumda normalde de vardı çatlaklar. o yüzden olmasını pek de yadırgamadım.

yok anacım hepsi boş istersen kalıp halinde sür o kremleri yağları yinede çatlıyosun ya zaten çatlak derinin altında yüzeyde değilki nasıl krem etki etsin ki diye düşünmeye başladım

zuzucum çok geçmiş olsun umarım kuzu aceleci deildir beklesin zipır üzmesin annecigi

annecik kuzunun haftasını yakalamasına çok sevindim gözün aydın güzelim

aklımda kalanlar bunlar diger arkilerimde iidir inşallah

kızlar iyi akşamlar ben dökülüyorum resmen inşallah iyisinizdir sizler off off nezle oldum galibaa çok kötüüü:1no2:

ah canım ya sabahtan daha iyiydin sanki kötüleştinmi daha çok,vicks aldınmı bak gerçekten seni rahatlatacaktır bide ıhlamur yap kendine ooohhhhhhh,afiyetler olsun.

ben 52 ile başladım şuan 67 yim çatlak yok daha bakalım sona varış nasıl olacak ben badem yagı kullandım kızlar haa bide bol su içmek faydalı olabiliyormuş ama bu çatlak işi biraz genetik galiba

ah canım ya sabahtan daha iyiydin sanki kötüleştinmi daha çok,vicks aldınmı bak gerçekten seni rahatlatacaktır bide ıhlamur yap kendine ooohhhhhhh,afiyetler olsun.

ah canım ya sabah iyiydim akşam vurdu resmen yaa aldım vicksi yatarken yapıcam
bitki çayınıda midem almıyo balı da yaptım atlatırım umarım:Saruboceq:saolasın

X