2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar ustume dusmez ama eslerinizden dert yanmıssınız..esleriniz isi sebebiyle sizlerden uzak kalıyosa bunu problem etmemelisiniz bence..evet hamilelik donemimiz zor gecio hakllıyız ama onlarada hak vermek lazım..

dun b arkadasımla konusuoduk..onun eside super b insandı ama bu dır dır lardan sebeb adam acaip deişmiş..dert yanıodu..o yuzden karsılıklı anlayıs lazım...

günaydın güzel anneler...

ben çok sinirliyim kocam güya nöbet çıkışı gelecek bizde beraber vakit geçirecektik

kahvaltı hazırladım özene bezene ama yine ameliyat çıktı gelemiyormafoldumben

kızlar kocanızın kıymetini bilin bazen tartıştık filan diyosunuz ben yüzünü bile zor görüyorum artık çok bıktım:gitme:

hayatımı böyle geçirmek istemiyorum resti çekeceğim heralde
canım günaydın,hoşgeldın.
canım sana hak verıyorum ama eşinde sizin için calısıyor canım.
hem sen bizden daha sanslısın bence.saglıkla ugrasan bir eşin var her konuda daha bilgilidir.
hepımız hassas dönemimizdeyız benim esımde cok yogun calısıyor.bende senın gıbı zaman zaman isyan ediyorum ama sonrasında da ona kıyamıyorum.:umursamaz:
off ne bılım yukarı tükürsen bıyık,aşagı tükürsen sakal hesabı sanırım bu.kaydirigubbakcemile

çok çok geçmiş olsun zuum inşallh bidaha zamanından önce gelmeye kalkmaz senin prenses

Cok teşekkür ederim neslicim amin cnm ama artık o kadarda düşünmemeye calısıyorum saglıklı olsunda önce gelsede olur artık bi sürpriz olursa diye psikolojimi boyle hazırlamaya calısıyorum kaydirigubbakcemile5

TeŞekkÜrler karencİm evet Şafak 10

zuzucum gelmİŞ geÇmİŞ olsun sanada kÜÇÜk topalaĞınada

Teşekkürler Hürremim, senin cok az bi zamanın kaldı ne güselll saglıkla gelsin ufaklıgımız, ilk 5 listemizde olcan valla cok kıymetli olcak bebişimiz bizim icinnnn dogsunda bıdı bıdı sevelimmmm :teselli: El ve ayak leblebilerini (parmak oluyo bu)

iyiyiz diloscum artık kızım ucgen tepeler olusturmaya basladı gobegmde..sanırım dizini kırıyo arada bir:)..sen nasılsın?

tatlısım benimmm..ins saglıkla gelir kuzucun telas etme ama tedbiri elden bırakma...babanız haklı b prenses prens halkasınn icine bırakılır mı hic:)))
neyseki dr un da sehiricindeymis zuzucum..cok sevndm..su an kasılmaların devam edio mu..istirahat halinde olman lazım senn?demi?

Devam ediyo karencim istirahat halinde olmam gerek ama oturup duruyorum zaten, bende de hiperaktivite var, hicbisi yapamasam ayaklarımı sallarım ama dayancam kuzum kebelegim icinnn tombul nanaklım icinnnnn teyzesi kaydirigubbakcemile3 Hayırlısı olsun cnmmm bebeklerimiz icinde bizler icindeeee hihoyyyt

çok şekersin canım ya hiç korkma bebeğin sağlıkla kucağına alacaksın tehlikeli anlarımızı geride bıraktık zaten merak etme dua edelim bebişlerimiz zamanından önce gelcem diye ısrar etmesinler geçmiş olsun tatlım....zemuszemus

Cok teşekkür ederim huricimm, ama artık gelseler dahi bis onlara bakar büyütürüs, saglıklı olsunlar yeterkiiii annelerine cekiceklerine gore zaten bebişlerin ilerleyen donemde ufak bi kilo problemi olcak malummmm kaydirigubbakcemile3

selam hanımlar.
zuzum cok gecmıs olsun canım.
seni burda göremek cok güzel.:1hug:

Saol rosemcimmmm :1hug: opuyorumnanaktan

Kızlar benim eşimde bu aralar cok yogun pek ilgi gosteremiyo ama gecen gun sancım oldugunda hic tasvip etmesemde 150 ile gelmiş arabayla resmen... Hepimiz eşlerimizin bitanesiyis sadece fırsat olsun gösterebilmek icinnn kaydirigubbakcemile3

Kızlar ben bilas cıkıp uzanıyım tekrar gelerimmmmm öpüyorum simdilik sizi :icecream:

kızlar ustume dusmez ama eslerinizden dert yanmıssınız..esleriniz isi sebebiyle sizlerden uzak kalıyosa bunu problem etmemelisiniz bence..evet hamilelik donemimiz zor gecio hakllıyız ama onlarada hak vermek lazım..

dun b arkadasımla konusuoduk..onun eside super b insandı ama bu dır dır lardan sebeb adam acaip deişmiş..dert yanıodu..o yuzden karsılıklı anlayıs lazım...

canım ben asla eşime dır dır yapmam çook yoruluyor geldiği zaman zten 2 saat sonra uyur
hamileliğimdede naz yapmadım zaten şükürki burada rahat hamilelik geçiren annelerden biriyim
eşim genel cerahi asistanı istediği uzmanlık alanı değil bende istifa edlim gidelim ankaradan diyorum

canım günaydın,hoşgeldın.
canım sana hak verıyorum ama eşinde sizin için calısıyor canım.
hem sen bizden daha sanslısın bence.saglıkla ugrasan bir eşin var her konuda daha bilgilidir.
hepımız hassas dönemimizdeyız benim esımde cok yogun calısıyor.bende senın gıbı zaman zaman isyan ediyorum ama sonrasında da ona kıyamıyorum.:umursamaz:
off ne bılım yukarı tükürsen bıyık,aşagı tükürsen sakal hesabı sanırım bu.kaydirigubbakcemile

haklısın canım tabiki bizim için çalışıyor 2 günde sadece 1 akşam evde
canım ben eşimin öğretmenolmasını daha çok isterdim
of off

canım ben asla eşime dır dır yapmam çook yoruluyor geldiği zaman zten 2 saat sonra uyur
hamileliğimdede naz yapmadım zaten şükürki burada rahat hamilelik geçiren annelerden biriyim
eşim genel cerahi asistanı istediği uzmanlık alanı değil bende istifa edlim gidelim ankaradan diyorum

ins planladıgınız gibi gerceklesir hersey sizin icin ama su doneminde kendini bunları dusunerek yorma neslicim..bebisin de uzulmesin sende..opuyorumnanaktan

haklısın canım tabiki bizim için çalışıyor 2 günde sadece 1 akşam evde
canım ben eşimin öğretmenolmasını daha çok isterdim
of off
canım hamılelık donemınde daha cok ilgi beklıyoruz.
cok haklısın ama ne bılım sabretmekten baska yapacak bırseyımızde yok kı.
bende dün artık cok bunaldıgımı felan soyledım eşime. ama sonrasında baktım gercekten cok üzülüyor bu seferde onun üzülmesıne üzüldüm.kaydirigubbakcemile3

ögretmenler tabıkıde saglıkcılara göre daha rahatlar ama her meslegınde kendıne göre artı ve eksileri var.
pekı hiç akraban felan yokmu bulundugun sehırde?sana bırazcıkta olsa destekcı olabılecek.

iyiyiz diloscum artık kızım ucgen tepeler olusturmaya basladı gobegmde..sanırım dizini kırıyo arada bir:)..sen nasılsın?

tatlısım benimmm..ins saglıkla gelir kuzucun telas etme ama tedbiri elden bırakma...babanız haklı b prenses prens halkasınn icine bırakılır mı hic:)))
neyseki dr un da sehiricindeymis zuzucum..cok sevndm..su an kasılmaların devam edio mu..istirahat halinde olman lazım senn?demi?

bende iyiyim canım bugün biraz sanki ayrım var gibi bakalım inşallah ilerlemezzzkaydirigubbakcemile2

günaydın güzel anneler...

ben çok sinirliyim kocam güya nöbet çıkışı gelecek bizde beraber vakit geçirecektik

kahvaltı hazırladım özene bezene ama yine ameliyat çıktı gelemiyormafoldumben

kızlar kocanızın kıymetini bilin bazen tartıştık filan diyosunuz ben yüzünü bile zor görüyorum artık çok bıktım:gitme:

hayatımı böyle geçirmek istemiyorum resti çekeceğim heralde

günaydın tatlım işin zorr vallahi helede son günlerinde yanında olması gerekirken böyle acil durumlar hep çıkacaktır işi gereği allah yardımcınız olsunn sen yinede stres yapma oda istiyodur senin yanında olmak ama işi gereği ne yapsın bu günlerde geçecek inşallahh:1hug:

kızlar vajinal muaynede hiç bişeycik yok çok relax hissetmiyosunuz bilee mecbur bu son aylarda olacak olan bişeyy benim canım yanmadıysa kimseninki yanmazzkaydirigubbakcemile3 sadece o masaya çıkıtğınız başkaşeyler düşünün rahat bırakınn kendinizi:)

kızlar vajinal muaynede hiç bişeycik yok çok relax hissetmiyosunuz bilee mecbur bu son aylarda olacak olan bişeyy benim canım yanmadıysa kimseninki yanmazzkaydirigubbakcemile3 sadece o masaya çıkıtğınız başkaşeyler düşünün rahat bırakınn kendinizi:)

ılk defa benımde canım yanmadı sadece kendını kasmıcaksınkaydirigubbakcemile3

ins planladıgınız gibi gerceklesir hersey sizin icin ama su doneminde kendini bunları dusunerek yorma neslicim..bebisin de uzulmesin sende..opuyorumnanaktan[/QUOTE]

çok sağol canm
inşallah oğlunu göremeyince dediğime gelecek
istifa etse iş bulması zor değil devlette yada özelde çalışır hiç olmazsa askere gideriz
hayırlısı bakalım cesareti yok

canım hamılelık donemınde daha cok ilgi beklıyoruz.
cok haklısın ama ne bılım sabretmekten baska yapacak bırseyımızde yok kı.
bende dün artık cok bunaldıgımı felan soyledım eşime. ama sonrasında baktım gercekten cok üzülüyor bu seferde onun üzülmesıne üzüldüm.kaydirigubbakcemile3

ögretmenler tabıkıde saglıkcılara göre daha rahatlar ama her meslegınde kendıne göre artı ve eksileri var.
pekı hiç akraban felan yokmu bulundugun sehırde?sana bırazcıkta olsa destekcı olabılecek.

haklısın canım ama 1 yıldır hep ayrıyız
biz 6 yıl çıkarak evlendik hep beraberdik böyle olunca insan eski günlerini arıyor
canım ben bureda yalnızım malesf
eşim beni kontrole götürmek için bile profuna kırk takla atıp izin alıyor

dilos bunu soylemen ck iyi oldu.önemli olan kendını rahat bırakmak sanırım.

canımmm sen ne zaman muayene oldun?kontrolun mu vardı?

haklısın diloş kendi kendime doğuracam burada hele bide ameliyatta olursa hiç ulaşamam

kocam ayın25 sonra izne ayrılacak benim kuzum ondan önce gelirse artık ..kendim taksiye atlayıp gidecem.

haklısın canım ama 1 yıldır hep ayrıyız
biz 6 yıl çıkarak evlendik hep beraberdik böyle olunca insan eski günlerini arıyor
canım ben bureda yalnızım malesf
eşim beni kontrole götürmek için bile profuna kırk takla atıp izin alıyor
seni cok iyi anlıyorum neslicim.:çok üzgünüm:
benımde bulundugum sehırde kımsem yok.esımin benle gelemedıgı zamanlarda kac defa tek basıma kontrole gittim.üstelık hastaneye gitmek ıcın 1,5 saat tek basına yolculuk yaptım.:çok üzgünüm:
hayırlısı olsun hepımız ıcın ne diyelım.
cevremızde kımsecıkler olmayabılır ama burda bırbırımızle dertlesmek,birbirimizi tanımak bile cok guzel.:1hug:
hadi canlanalım biraz..:dance:kaydirigubbakcemile3

cidden hiç bişeycik hissetmedim ilk kızımda olmuştum bayan muayne etmiştii ama varyaa çok kasmıştım kendimi bide1 cm açılmam vardı o zman çığlık atasım geldi ama bunda anlamadım bilee okadar çekindiğim haldee kendimi rahat bıraktımm özlelikle doktorr beni rahatlattı sonra muayne etti oda çok önemliikaydirigubbakcemile5

X