2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

selam bluee hoşgeldin Allah sanada hepimizede sağlıkla kucaklayabilmeyi nasib etsin kuzularımızı :Saruboceq:

hoşgeldin canım aman ağrılara kasılmalara dikkat:sinifsinif:

selam herkesee;

stardust sevindim adına çok hemde. Bu kadarı bile iyidir sürekli yatmaktansa, bişey kalmadı zaten :CüvCüv:

hoşgeldin madgirl

herkese hayırlı cumalar canlarım

hoşgeldin kikoş sanada hayırlı cumalarrrrŞeniz

selam nurcum hoşgeldin ne güzel herşey yolundaymışşşkaydirigubbakcemile5
maşallah tatlı kızınaŞeniz

swetcim gaydincim zuzudan haber alırsanız bizide bilgilendirin çok merak ediyorum:gitme:

arkadaşım gelmişti o yüzden kayboldum ortadan şimdide azcık uzanıcamm öptüm siziiiiiŞeniz

kızlar geçmişe bakamadım bi yaramazlık yoktur inş...
nurcum maşallah canım zamanında ve sağlıkla gelsin kuzucuklar inş

nurcum masallah kuzuna canım..hersey yolunda yola devam..zaten azcık kaldı ins canım:)

teşekkürler cnm evet az kaldı doktorum 2 gün sonra artık doğsada erken doğum olmuyo deddi.

ne güzel annesi bak kızın seni üzmüyo...zaten 37 olmuşsunuz doğumada bişey kalmadı hayırlısıyla gelsin bebişin
bu çatı muayenesini sezeryan olacaklara yapmıyorlar değilmi

çok sağol tatlım aman haftaya doğurmam inş doktorum haftaya yok bol bol dinlen kendini yorup doğumu tetikleme dedi . yok cnm sezeryan olucaklara çatı muayenesi yok

Allah sağlıcakla kucaklamanı nasip etsin kızını canım ...

geçmiş olsun canım .. senin yükün daha fazla Allah 2 kat sabır versin sana canım ..
selam herkesee;

stardust sevindim adına çok hemde. Bu kadarı bile iyidir sürekli yatmaktansa, bişey kalmadı zaten :CüvCüv:

çooooooook sağol tatlım Şeniz
haklısın buna da şükür yerimseniben

starcımm beni düşünmüş olman beni çok memnun etti canımm. sagolasınn:kedi::asigim:

rica ederim tatlım , damdan düşenin halinden damdan düşer anlar diyelim yerimseniben

canım çok sevindim ...geçmiş olsun tekrar yatırmaz inşallah..benim için böyle bişey imkansız tuvalete bile zor yürüyorum...hadi bakalım 10 gün sonra daha da güzel haberlerini alırız inşallah

inşallah canım , yatsak da artık 33ü devirmiş olucaz, 34 olucaz , risk kısmı oldukça ortadan kalkmış olacak ..
inşallah kazasız belasın ayın 21ini görelim , sonraki 2 hafta daha çabuk geçecektir , diye umuyoruz , bakalım.......
tvalete zor yürüme olayı bende de oluyor , wc ihtiyacını azcık geciktirince oluyor genelde .. bir de mesaneye baskı yaptığında .. ama ben nidilat ve endol fitil kullanmaya başladığımdan beri daha rahatım o konuda ve hareket kaabiliyeti konusunda ..

herkese hayırlı cumalar canlarım

sana da hayırlı cumalar canım ...

haberler iyi sevindim sizin adınıza canım ..

gamzecim , bugün ördüm bu mesajı .. geçmiş olsun dileklerimi iletirsen çok sevinirim ..
bugün konuştunuz mu , gelişmeler inşallah iyidir canım ..
dualarımız onunla , Allah yardımcısı olsun ana kızın ...

tarih verdiğine göre sez. olacaksın değl mi ???
bir de 38 btip 39dan gün almaya başlamanın neresi riskli ?
inşallah vaktinde gelir yavruşşş ...

benimde gittim dr 1 temmuzda hast. ayrılıyormuş randevu alırken söylediler
dr söyleme nezaketinde bile bulunmadı .iyi detaycı bir dr du gerçi
bakalım pazartesi nereye gideceğini sorayım uygun eve yakınsa giderim

maşallah çilek kıza demetçimmmmmmmmm
büyümüş de 46 cm olmuş şirineeeeeeeee :asigim:

ay canım ya niye böyle yapıyor bu drlar klava:klava:

Kıslar netimde sorun var yazıyorum gelmiyo msjlar doktordan gelen iyi haber getiren herkese maşallah diyorum kuzular etlenip butlanıyolar iyice
ben zuzumu defalarca aradım ama kapalı telefonu ne dicemi bilemiyorum umarım şarjı bitmiştir
mafoldumben

canım inş bi sorun yoktur dualarımızı eksik etmeyelim zuzudan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…