2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

canım hıc gıdıyomusun yazları fındıga falan?
bız her sene gıderdık gezmeye annemler yurt dısına cıkmadan önce sımdı artık gıtmıyoruz
artık rizeye gıtmeye başladık esımın memleketıne:lepi:

Ayyy gitmezmiyiz cnm ben çok seviyorum her sene muhakkak 1 hafta gidip kalırım annemlerin zaten orda evi var yazın 3-4 ay kalıyolar. Çoook güzel biyerrr..

Vitamin ve demir haplarını ben hiç ihmal etmiyorum düzenli kullanıyorum.Siz nasıl kullanıyorsnuzz unutanlar varmı?Birde bu ilaçları hamileliğin sonuna kadar kullanmacakmıyız acaba doktorum bana devam et dedi

melekçim ben çalışırken daha çok yediğim halde kilo almıyodum, hareket vardı çünkü..

şimdi evde o kadar hareketli değilim.b akşamları yuruyoruz ama evde durunca daha çok alınıo ben böle düşünüorum.

Kıslar 1 Mayıs resmi tatil ilan edilmiş ve cumaya denk geliyo iyi oldu bu yaakaydirigubbakcemile5

Vitamin ve demir haplarını ben hiç ihmal etmiyorum düzenli kullanıyorum.Siz nasıl kullanıyorsnuzz unutanlar varmı?Birde bu ilaçları hamileliğin sonuna kadar kullanmacakmıyız acaba doktorum bana devam et dedi

canım ben düzenli alıyorum ilaçlarımı doktorum bazılarına doğumdan sonra devam edicez dedi şimdilik devam anlıcanyerimseniben

bünya farkı bu beyaz melek.
çünkü ben hiç değiştirmeden yemek düenimi bir anda kg aldığımı görünce şaşırıdmç
hatta bir ara yemek yiyeyemedim ama yien de kg .aldımç
metabolizma çalışma hızı ile alakalı briaz ,biraz genetik.
bird e her vucudda farklı hastalık yada bir değişik sorun çıkıyor.
kimi hamileler şeker ve tansiyonla uğraşmak zorunda kalıyor.kim çok rahat bunalr vucudun ve genlerin oyandığı bir oyun.
ama çok şükür en son sorunumuz kg olsun.sağlıklı olduktan sonra .loğusalıkta kg çabuk verilir sağlıklı bri beslenme metodu ile.diyet yapmak zaten yasak loğusalıkta.
çünkü vucud önce kendini yenileyecek.
kaybettiği kan ve eski düzeni bulacak.üstene birde bebeği besleyecek.
ve iki katı efor sarfedecek.diyet ve kg takıntısı loğusa bunalımına sokabiliyor.
çok dikaktli ve sakin olmak gerekicek.
loğusalıkta çok öenmli bir dönem.
umarım hepimiz sağlıkla doğumlarımızı yaparız.

Son düzenleme:
kızlar benim dr um vitamini bıraktırmıştı bebeğin gelişimi falan iyi diye
ama benim durumum malesef iç acıcı olmadığı için ben elevit aldım kendim günde 1 adet içiyorum öğlenleyin .içeriğine baktım gebelikte ve emzirme dönemide kullanılmalıdır yazıyor zaten.onun için güvenle içiyorum.

Beyaz melekcim bence bünye meselesi.ben doktora çokda yemiyorum dediğimde.doktor bana bazı bebek annenin metobolizmasını çok yavaşlatır demişti.bundan galiba.birde bence vitamin hapları kilo aldırıyor.ben hiç bırakmadım mesela ilaçlarımı

valla ben 10 kilo aldım ve 29.haftama girdim bugün, tickerıma bakmayın..ve sezeryanla dogum yapıcam yaklaşık 10 hafta gb b sure kaldı, dr um kilomun normal oldugunu söyledi zaten artık çok kilo almıyacagımı söledi, normal kiloda iken hamile kalan b bayan 13-15 kilo ile tamamlarmış.ben 55 kilo ile hamile kaldım ve hedefim 13 kilo.Allaha şükür bebişimin gelişmeside gayet ii gidio..

sonuc olarak kilolar 15 i aşarsa problem olabilir ama demet sener 23 kilo almıştı b de onu hatrlayın..deişio yani..

evet mesela ben Çok hareketsızım ..............
ıŞım sÜreklı oturarak kalkıp pek hareket etmıyorum eve gıdınce de pek hareket etmeyorum yatıp dınlenıyorum beslenmem de dÜzenlı sayılır ama az ve sık yıyorum demekkı metobolızma ıyı ÇalıŞıyor...yoksa bu hareketsızlıkle Çok kılo almam lazımdı...saĞlıklı olsunlarda az veya Çok kılo pek Önemlı deĞıl

bır sÜredır 4-5 kılo arasında gıdıp gelıyorum...........
Oysa karnım epey bÜĞÜdÜ bebek te 1 kıloya yakınnn kılomun baya artması lazımdı....kendım verıp bebeye mı alıyorum acaba kıloları

Bende 20 kilo alırım diyorum şuan 14 kilo aldım veririz Allah izniyle takılmayın bunlara kaydirigubbakcemile2

X