2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa canım dondurma çektii..ah huzunyılı ahh...zaten 10 kilo aldım şimdi dondurma yemessem olmasss..:icecream:

madem lafı açıldı bnm gb limonlu dondurması müptelalarına kuvvetli b öneri..limonlu dondurmayı bolulu h. ustadan yeyin..mukemmmmelllll ötesi...

yserez benimde akrabalarım merkezdeler süper ya bence sende gitmelisin kuzunuda götür toğrağınızı bilsin
ılsuda bizim o taraftan bak ne güsel tokat çok güselmiş yeşilide bolmuş sebze meyve çok çıkıyo ordanda ne güsel ya topraklarımıza bağlı olmamıza çok sevindim hihoyyythihoyyyt

Kıslar işteyiz öyle ondna bundan bahsetmeyelim dimi ama oklava geliyo yoksaaa:eek:klava::eek:klava:
Karen bu tombalak ne öyle yaaa yanaklara bak maşallah:1shok: düşünsenize bebeğinizin böyle tosun olduğunu ayy kolları kopar adamın yawww:bbo:

yserez benimde akrabalarım merkezdeler süper ya bence sende gitmelisin kuzunuda götür toğrağınızı bilsin
İlsuda bizim o taraftan bak ne güsel tokat çok güselmiş yeşilide bolmuş sebze meyve çok çıkıyo ordanda ne güsel ya topraklarımıza bağlı olmamıza çok sevindim hihoyyythihoyyyt

canım benim annemlerde orada yasıyor zaten.
gerçekten de bol yeşillikli güzel biyer
sivasta kuzenim okuyor çok soğuk geçmiş bu yıl öyle diyor

Confüseee gelmişsin yazmıyosun hiç bişiy yaz çabuk bakalım nasılsın napıyosun nerelerdesin tam şiir dünyasınamı gömüldün naptın

amanııınn ekşi demeyin bana..çok seviorum tatlıyı hiç istemiorum..

gaydin bu bebiş maşallah yaa hakkaten iyi beslemişler tosuncugu..örgü model sitesinde vardı..bere modeli için..ama çok şeker yaaa..maşşşallah..renkli gözlü...ayyyy serramın gözleri nasıl acaba cok merak ediorum artık onu..:)

Sivas soğuktur yiğitlikte ordan geliyo oranın soğuğuna herkes dayanamaz yiğido olmak lazım :lepi:
hüzüncüm benim annem giresunlu babam sivaslı eşimde sivaslı
Giresunuda iyi bilirim canım küçükken çok gitmiştiriz.

Bende sabhaları işyerine kepek ekmeği peynir zeytin ceviz getiriyorum bazen simit poğaça alıyorum bazen evde peynirli tost yapıyorum değişiyor.Öğlenleri 3 çeşit yemek çıkıyor işyerinde salatası sulu yemeği pilav yada makarna beğendiklerimi yiyorum.Akşamda eve gidince yine canımın isteğine göre yemekler yapıyorum.Süt fazla içmiyorum ama yoğurdu peyniri çok tüketiyorum.Dondurma 2-3 güne bir yiyorum tatlıyla hiç aram yok diğer tatlıları yemiyorum.Meyveyide gün aşırı bir elma yada portakal,muz yiyorum

ben sabahları yarım lt süt , peynir ,bal ve yumurta ,b de sonrasında muz yiyorum.

öglen meyva ile geçiştiriorum.ceviz yiyorum.

akşama yaptıgım sebzeli yemek -salata kuvvetli yiyoyrum

yatmaya yakın tekrar meyva yiyorum.bu arada vitamini kestim 10 gundur, nede olsa iyi besleniorum die düşünüorum ..

Kızlar okuyorum da hemen hemen hepımızın beslenme dÜzenı aynı..........
Ama neden alınan kılolar farklı............
Hatta okuyorum bazınız benden az yıyorsunzua ama alınan kılo Çok....neyle alakalı acaba..porsıyon farkı mı bÜnye mı

X