2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Dilara bende aşı oldum öyle geldim işe acıdı be hala acıyo 2.de hani acımıcaktı ılsu kandırdın beni:1no2: yarında boya var oğlumun odasında kolum kalkmazsa napıcam diye düşünüyorum ya
Benimde bir sonraki 10. ayda olucakmış aksilik olmazsa yaptırırım 5 dozu tamamlıyım bi daha yaptırmam rahatrlarım diyorum

yserez çok sevindim gidip gelirmisiniz akrabalarınız varmı bizim var akrabalarımız ramazan bayramında ordaydık eşimde tesadüf sivaslı çok seviyoz memleketimizi biz ev istiyoruz ordan kısmetse gamyoncuiremsu

dilarqcaım çok geçmiş olsun.safre kesesinden 3 .gün noral oluyor inşallah ehrşeyş.
eşinin işi de vucudu pek yormayacak bir şey ise çok kolay olurç
işide ameliyatıda hayırlı olsun canım

dılaracım gelmıŞsın tatlım ıyı geÇmıŞ..gelmıŞ geÇmıŞ olsun
allah daha kÖtÜ bıŞey vermesınnn

canım ben sabahleyin peynir zeytin(siyah,yeşil) domates salatalık simit portakal suyu
öğlen ya sebze ya da etli yemek
aksam iştahım pek olmuyor düzensiz yiyorum aksam
1-1,5 litrede su içiyorum
ceviz yiyorum birde aksamları

kızlar gun ıcınde ne yemek yıyosunuz aksamları kahvaltıda falan?[/QUO

canım ben kahvaltıda ne olması gereken herşeyden yiyorum..sağlam yapıyorum
öğlende işyerine yemek geliyor çorba -yoğurt mutlaka ve sevdiğim bi yemekse varsa ondanda yiyorum..:eek:
vallahi akşamlarıda sağlam yiyorum sadece meyve ile aram pek yok :1no2:

Valla ben kahvaltıda.kepek ekmek arasına peynır domotes koyup sandvıÇ yapıyorum.ÖĞlen Şırkette Çıkan ıyı yemek varsa.sebze fılan onu yıyorum.yoksa dıŞarıdan salata sÖylÜyorum.akŞamda yıne Çorba ve sebze yemeĞı.bazen balık bazen et yıyorum.ıŞte bu kadar.sonra da 1 tane elma yıyorum.bıttı.

yserez çok sevindim gidip gelirmisiniz akrabalarınız varmı bizim var akrabalarımız ramazan bayramında ordaydık eşimde tesadüf sivaslı çok seviyoz memleketimizi biz ev istiyoruz ordan kısmetse gamyoncuiremsu
BEN GİTMİYORUMDA BABAMLAR GDİP GELİYO CANIM BİZİM ÇOK AKRABAMIZ WAR SİVASTA MERKEZDE DİVRİĞİDE KANGALDA ANNEMDE MALATYALI ANNEM TARAFIDA HEPSİ ORDA MEMLEKETİMİ ÇOK SEVİYORUM BENDE kaydirigubbakcemile5

kızlar gun ıcınde ne yemek yıyosunuz aksamları kahvaltıda falan?

Ben sabahları işe gelirken peynir zeytin getiriyorum kepek ekmeği. bazen poğaça çekiyo cnm 2 tane yiyorum vall. Öğlen etli sebzeli bi yemek. Arada bisküvi çayla.. Akşam eve gidince yine sebze ve etli yemek genelde sebze tercihim. Sonra bi bardak süt meyve ve muhakkak bi miktarda ceviz yiyorum. Yani cnm özetle yatana kadar yiyorum. Hıı bı arada bi külah dondurmada nerdeyse hergün yiyorum canım çekiyo napıymmm:eek:

bende kahvaltıyı cok sıkı yapıyorum öğlen bır tabak makarna bazen aksamdan kalan yemekler varsa onları yıyorum
aksam etlı sebzelı yemek pılav yıyorum
salata cok nadır yerım
gun ıcınde 2 bardak bazen 3 bardak sut ıcıyorum suyu cok bol tuketıyorum
ama aksam yemeklerını cok az yıyorum mıdem almıyo bı turlu

dondurmayı bende cok sevıyorum cnım cekıyo ama korkudan yıyemıyorum
bıgun sonra hemen bogazlarım sısıyo mıdeme kramplar gırıyo nedense:1no2:

Gaydıncım kandırmadım canım yaaa inan acımadı
bak ilkinde 3 gün kolumu oynatamadım
2. cisinde öyleo lmadı
geçmiş olsun inş yarına bişeycin kalmas

Bende Çok sevıyorum dondurmayı ama Şekerım Çıkıcak dıye maalesef yemıyorum.pılav fılan 2 haftadır aĞzıma sÜrmÜyorum.makarnada Öyle.dÜn yedım bır makarna

X