2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bence kafanı karıştırma önemli olan sağlıklı olması
bence 4d girmene gerek yok
3 hafta sabret dr kesin bişey söyler

zuum canım üzülme sen bilerek üzmemişsin ki
zaten sana kırgın değildir
bence bebeği getireceğim dediğine duygulanmıştır

meraba kızlar ,
ben ağustos annesiyim ama size bişey sormak istiyorum şeker yükleme testi yaptırdınız mı benim bi dahaki kontrolüm 4 haftda sonra salı günü gitmiştim şeker testiyle ilgili hiçbişey söylemedi.
4 hafta sonra bi tarih verir belki.
siz test yaptırdınız mı yaptırmasak olmuyo mu bilgisi olan var mı?
herkese sağlıklı günler diliyorum

merhaba kızlar nasılsınız uzun süredir giremedim...evde durmadım bir kaç gün..melek hastaydın en son düzeldin mi canım şimdi naılsın

kızlar abimin oglu 1 yasında ve b abisi var 5 yasında..abisi ile oynarken kuçuk düşmüş ve sehpanın kenarına carpmış gözünü ..gözü patlamış aynen böle söledi annem..:=(..annem , annesi panik,kıyamet olmuşlar..yuzune bakamıolarmış çocugun..

hemen acile gtmişler neyseki gözde kayma-patlama vs olmamış ama ciddi b morarma ve şişme olmuş.Görme kusuru da yokmuş şükürler olsuuun..o kadar korktum ki o benm minicik fufum..adı furkan..halası olarak çok üzüldüm yani, b de hamilelik de ekstra duygu yukledii için bana etkilendm..

canım cok gecmıs olsun cok dıkkalı olmak gerekıyo malesef allahım bı daha yasatmasın bole kotu seyler ınsallsh:teselli:

offf bitanem çok çok geçmiş olsun allah korusun bitanem ya...
üzme sende kendini bak önemli bişey değilmiş canım Şeniz
allah beterinden korusun

canım cok gecmıs olsun cok dıkkalı olmak gerekıyo malesef allahım bı daha yasatmasın bole kotu seyler ınsallsh:teselli:

amin canım, teşekkürler..:Saruboceq:

offf bitanem çok çok geçmiş olsun allah korusun bitanem ya...
üzme sende kendini bak önemli bişey değilmiş canım Şeniz
allah beterinden korusun

evet basta baya b etkilendim ama şükür iyi oldugunu duyunca bende duzeldim..çok sagol canım

Selam kızlar nasılsınız
melekÇım dÜzeldıĞıne sevındım
karen geÇmıŞ olsun canım
bende doktordan geldım Şeker yÜklemem ıyı
aÇlık 85 tokluk 101 Çıktı ama bebek ters duruyomuŞ bÖle gıderse sezeryan olacaksın dedı morelım bozuldu

zuzum üzülme tatlım bence anneannen bebeği getirceğin için duygulanmıştır sende üzme kendini inan kötü bişiy söylememişsin
Sizin aileyi merak ediyorum zuzum maşallah anneannen msnmi kullanıyo süper anneanne desene accık moralin yerine gelsin süper zuzummmmma.s.:1hug:

Karencim çok çok geçmiş olsun .Allahtan gözüne bişi olmamış görme acısından .
Beterinden saklasın tüm melekleri rabbim

karencim geçmiş olsun tatlım ya çok dikkat etmek lazım en afacan dönemleri abiside nasıl korkmuştur kim bilir ablamında iki oğlu var biri 1 yaşına 23 nisanda giricek diğer 6 yaşında çok fenalar gerçketen ufaklık boyuna bakmadan büyükle oyun oynuyo yaramazlık diz boyu dikkat etmek gerekiyo sürekli canım ya Allaha emanetler:Saruboceq:

şeker yüklemesi 24-28. haftalar arası yapılıyor bizler genelde yaptırdık atlayan olmadı canım ailende şeker hastalığı varsa kesinlikle yaptırman gerekiyor

jasmin, ilsu, gaydin teşekkür ederim kızlar..

bunlar bize ders oluyo ..artık kendi sehpamı düşünüoum, bnm komşum bebeği yurumeye başlayınca kaldırmış orta sehpasını ..kenarlarına surekli çarpıolar dio..ne biliim afacan olurlarsa dur durak bilmez yaramazlar..:=)

şeker yüklemesi 24-28. haftalar arası yapılıyor bizler genelde yaptırdık atlayan olmadı canım ailende şeker hastalığı varsa kesinlikle yaptırman gerekiyor

bitek sen cevap vermişsin çok teşekkür ederim.
kolay doğumlar şimdidena.s.

Şeker yüklemesini 24 ve 28.haftalar arası yapıyolar cnmm, muhtemelen o dönem içinde ister senden

Canım geçmiş olsun, bak bi sorun yokmus ama cok sükür üzme kendiniii, çocuk iste sürekli kontrol altında tutulmuyo allah korumuşşşş :teselli:

Canım benimde ters duruyo bebeğim ama düzelirmiş ilerleyen haftalarda, 36.haftaya kadar yolu var, üstelik bende sezaryen olcammm moralini bozma yane, şekerinde cok iyi cıkmıs masallah

Kuzenim yardımcı oluyo cnm, yoksa kendini giremez senağlama Yok bi kere sinirim bozuldu ya kolum kalkmıyo her seye aglayasım yada birileine dalasım var resmennn, yarın kızımı görcem resimlerini cektirces ya o zaman mutlu olurum iste resmini gonderirim ananeme de yerimseniben

sagol zuzucum, sende üzme kendini bitanesi..senn nasıl biri oldugunu ananen bilio, üzüllme oluy mu zuzum benimmmŞeniz

ben komşuma gidiorum kızlar hepinizi çoook öpüorum..bugunluk bu kadar benden..saglıcakla kalın..

zuzum evet bencede canımcım resmini gönder altınada yaz torunun ellerinden öper diye sende rahatlamış olursun accık canımcım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…