2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

yuh fiyatlara bak kuşmu konduracak fotolara bebeğin bi eksiğialınır o paraya yazık be

narcım yiğit erken doğduğu için sarılık olmuştu o zaman komşular demiştikaydirigubbakcemile3

hiç öyle şey olurmu tatlımşutarafagitti

hurafe bunlar inanma:içelim:

benim ayaklarım yine çok şiştii....

biraz uzanayım ben kızlar... kendinize çok iyi bakınn öpüldünüz...

Narcım benım bıldıĞım kadarıyla sarılık olana sarı tÜlbent ÖrtÜlÜr ve sarı gıydırılırdıkı sarı sarıyı Çeksın dıye
ama geÇenlerde bı kanalda uzman konuŞuyodu sarılık olan bebeĞe sarı gıydırmeyın dıye vava dedım ne tersıne durum
ınsan napacanı ŞaŞırdı valla

demet zaten inanmıyorum ama sanki mecburi gibi hep yapılır .

ben inanmıyorum ve de yapmadım canım..

benim ayaklarım yine çok şiştii....

biraz uzanayım ben kızlar... kendinize çok iyi bakınn öpüldünüz...

güle güle emelcimmŞeniz

bende bi duşa giricemm

bu arada kızlar yataşta bir pike takımı beğenmiştim nette bulamıyorum bir türlü size danışacaktımmm:mymeka:

bunlar nasıl bunlar tacın ama benim beğendiğim daha güzeldi yarın realden alabilirimmmm

bunun çarşafı fuşya olsaydı hemen alırdım kızımın uyku setine de uyuyor ama sarı:mymeka: sarı istemiyorummm:1closedeyes:

Hepınıze kucak dolusu sevgıler
bu sabah herkes baya ıyı bakıyorumda
ben grıp oldum Şımdı ıhlamur yapmaya gıdıyom
hapŞu hapŞu hapŞu
genzım yanıyo burnum akıyo
ama allahtan bÜnyem yıkılmadı daha dırayetlıyım

Demetcım boŞver al o sarı takımı aynı yataĞınızın renklerı bıtane ayrı bı ÇarŞaf alırsın takım yaparsın yanı Çok gÜzel denk getırmıŞsın

Demetcİm boŞver al o sarı takımı aynı yataĞınızın renklerİ bİtane ayrı bİ ÇarŞaf alırsın takım yaparsın yanİ Çok gÜzel denk getİrmİŞsİn

geçmiş olsun canım dikkat et kendine..

valla bende çok beğendim ama yataşınki de harikaydı çok değişik bir model her yanından renk renk kurdelalar sarkıyor:asigim:
bu 93 TL yataştaki 150 TL bilmiyorum napıcam-tatlicadiarzu-

bi duş alayım kızlar fena oldum çok sıcakkkkkkkkkkkkkkkkafamçokkarıştı

demetçim canım benim allah ömür boyu mutluluğunuzu gölgelendirmesin canım...
insanın en büğük şansı mükemmel bi, eşe sahip olmasıdır özellikle bana göre bu çok önemliii herşey için çok şükür yaradana
tekrardan tebrik ederim güzelim n,ce yıllara eşin sen oğlun ve kızınnn

doğum fotoğrafçısı için ben konuştum tam albüm ve çekim olursa 500 ytl civarı ama 5-10 özel resim istersen 100 ytl civarı tutarmış

ewt cnm bende sonuna denk geldim tam seyrdemedim bazen sarı kötü sonuçlara sebep oluyo gibi bişeyler diyordu .:1shok:

teşekkür ederim melekcimmm:1hug:

aminnnnnnnnn cümlemiz inşallahhhhhhhha.s.

demet hepsi birbirinden güzel bunların insan seçemez valla

ayy evet canım yaaaaa zor-tatlicadiarzu-

ohhhh acaip rahatladım dünya varmışşşşşş:lepi:

kızlar birde bunlar var bunlar yatak örtüsü olarakta kullanılıyor bakın bakalımmm

bunun renkleri tam benim odama göre hihoyyyt

bunlar hem yatak örtüsü hem pike hemde nevresim olarak kullanılabiliyorrr

gerçekten çok şık.hepsi birbirinden güzel duruyor.

diloşşşşşşşşşşşşşşşşşş maşşşşşşşallahhhhhhhhhhhhdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden:lepi:

bu arada yine yoksunnnnnnnnklava:

sağol tatlımm Şenizbizde biraz gezindik geldikk mutfağı fanyas yaptırcam birazcık dökkük duruyo temiz olsunn istedim taş beyenmeye gittik aldık geldik pazartesi yada salı usta gelcek yapıcakalkisalkisalkis

geçmiş olsun tatlım inşallah çabuk atlatırsınn:1hug:

doğum fotoğrafçısı için ben konuştum tam albüm ve çekim olursa 500 ytl civarı ama 5-10 özel resim istersen 100 ytl civarı tutarmış

ben aşağı yukarı bu işin ederini öğreneyim demiştim , sonra elimdeki ilandan doğum fotoğrafçısını aradım , mailime gönderdi geniş açıklamayla birlikte , uraya da yazayım , düşünenlere fikir olur belki..

Annenin tek ya da baba ile son hamilelik fotoğraflarını, ardından bebeğinizin doğum anını, bebeğinizin size ilk kez gösterilişini, doğum hanede yapılan ilk muayenesini, kontrollerini çekiyorum. Daha sonra ben bebekle birlikte bakım odasına geçiyorum, boy-kilo ölçümü, ayak izinin alınması, silinmesi gibi bakımlarını şayet yıkanacak ise ilk banyosunu da çekeceğim. Anne odasına geçtiğinizde ilk emzirme fotoğraflarını ve ardından da anne de biraz daha kendine geldikten sonra aile fotoğraflarınızı çekiyorum daha sonra bebeğinizin tek portrelerini alıyorum. Eğer dilerseniz ve orada iseler diğer aile büyüklerinin de bebek ve sizinle fotoğraflarını çekeceğim.

Fotoğraflarınız Canon EOS 40 D – 17-85 ile çekilmektedir.ıÜüToplamda yaklaşık 400 kare fotoğrafınız olacak. Çekimden sonra her fotoğraf ayrı ayrı değerlendirilir; seçilen fotoğraflar işlenerek estetik bir sunumda seçtiğiniz paket doğrultusunda baskı yapılacak ve özel bebek albümünde size teslim edeceğim. Tüm fotoğrafların bulunduğu dvd yüksek çözünürlükte size verilecektir.

Fotoğraflarınızı bizzat ben çekiyorum. Doğumdan en az 1 saat önce hastaneye geliyorum ve bebeğinizle sizi odanızda görüntüleyene kadar yanınızda kalıyorum. Siz sadece hastanenizden ve doktorunuzdan gerekli izinleri alıyorsunuz. Sözlü teyit genellikle yeterli oluyor. ( İzmir Ege Sağlık Hastanesinde özel iznim bulunmaktadır ) Şehir dışı çekimlerde sadece sezaryen ile tarihi belirlenmiş doğumlara gelebiliyorum.

Örnek fotoğrafları www.com.tr ve www.d.org dan görebilirsiniz. Sormak istediğiniz, merak ettiğiniz herhangi başka bir şey olursa bana cep telefonumdan ya da e-posta adresimden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı ve keyifli bir hamilelik dönemi geçirmenizi dilerim.

Sevgilerimle
B... .....R

0 532 ......

www..com.tr

info@com.tr

Önemli: Seçilen paketin ücreti çekim günü yarısı olmak üzere diğer yarısı da albüm teslim günün de verilir. İleri tarihli doğumlarda fiyat artışlarından etkilenmemek için yarısını kapora olarak yatırarak erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şehir dışı çekimler için fiyatlarımıza sadece yol ücreti eklenecektir.

PAKET:
- 40 adet (15x21) ebatlarında renkli ya da siyah beyaz fotoğraf

- 1 Renkli + 1 Siyah-Beyaz (18x24) Fotoğraf

- Özel tasarımlı DVD kapağı ve DVD (Çekilen tüm fotoğraflar yüksek çözünürlükte)

- Özel tasarımlı bebek albümü

- İlk aile fotoğrafınız çerçeveli hediye

- Bebek afişi hediye

- 1. Paket Fiyatı: 350 TL’dir.

PAKET :
- 60 adet (15x21) ebatlarında renkli ya da siyah beyaz fotoğraf

- 1 Renkli + 1 Siyah-Beyaz (18x24) Fotoğraf

- Özel tasarımlı DVD kapağı ve DVD (Çekilen tüm fotoğraflar yüksek çözünürlükte)

- Özel tasarımlı bebek albümü

- Bebek afişi hediye

- 2.Paket Fiyatı: 450 TL’dir.

PAKET:
- En az 60 adet fotoğrafın sırasıyla bir katalog seklinde hazırlanmasını içerir.

- Bebek afişi hediye

- 3.Paket Fiyatı: 800 TL’dir.

Albüm en geç 20 gün içerisinde teslim edilecektir.

ben sanırım ilk paketi seçicem , 2. pakette 1.den farklı olarak 20 resm var , 20 resim için fazladan 100 tl vermem sanırım , gerçi resimleri görünce belki fikrimiz değşir :)))) zaten bizden biri de videoya çekecek . fotoğrafçı fotoğraf çekimi yapacağı için birinin de videoya çekmesi lazım tabi yerimsenibenbir yer daha var fiyat alacağım , sanırım ondan sonra karar vericem ..

ya belk tam tersi olur , sarı sarıyı çeker ,ya bebiş durduk yere sarılık olursa -tatlicadiarzu-

kızlar birde bunlar var bunlar yatak örtüsü olarakta kullanılıyor bakın bakalımmm

bunlar hem yatak örtüsü hem pike hemde nevresim olarak kullanılabiliyorrr

ben bunları beğendim canımmm

geçmiş olsun kikoşummmmm a.s.

canım evlilik yıldönümn kutlu olsun..nice senelere inşaallah aşkınla beraber..senin dediğin gibi gerçek sevgi gözlerden okunuyor.Allah heycanınızı mutluluğunuz hiç bozmasın.oğluşunla ve yeni gelecek prensesinle mutluluğun kat kat artsın...:asigim:
demetcim güzelmiş bunlar ne güzel cıvıl cıvıl yaz geldi her yere renk geldi..

selam kızlar ben geldim kimsecikleri yok heralde nevresim takımları çok güzel renkli cıvıl cıvıl,havalarda çok sıcak piştim bugün ama beşiğimi ve şifonyerimi aldım çok şükür eşim eve taşırken çok yoruldu birde bugün ayran içtik ayıptır söylemesi hepten mayıştık azcık uzancam ara ara kalkar bakarım...öpüldünüzzz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…