2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızz hurii biz derlerimizde sen muge anlının peşinde laelaelaelaelaehiç sevmiyorum o programı asabım bozuluyo daha çokkkdelikafadulden

dılos hadı gözun aydın 33 bıttı benımde 31 bıttı ne cabuk gecıyo yaa bebısler dogunca böle zaman gecmesın cabucak buyurler sonra bızde yaslanırızsenağlama

evet çok şükür 33 bitti canım :lepi: bende ütüye başladım huri gibi bi ütü iki boğaz böyle gidiyoooo:roflol:

eşimde kızıyor demir depoları hemen dolmaz ağrı kesicimi zannettin diye
şimdide malesf şurup içecem artık

galiba canım aslında ilaçlarımı hiç içmedim
hamileliğim boyunca sadece 60 tane hap almışım
şimdide çekiyorum

ben kan hapımı düzenli alıyorum ama eleviti içmiyorum yoksa iştahım hiç kapanmıcak habire yiyesim geliyoo bence kan haplarını ihmal etme canım bari en azından onu iç doğumda kana ihtiyacın olacak daha çok üşürsün:1no2:

ilaclarını düzenli kullan canım .
0 60 hapı ben bir ayda alıyorum:)) sıf kan hapı olarak .
üşümen halsizliğinni sebebi bu olabilir.

haklısınız kızlar işte ilaç fobisi böyle çekecem artık doğumdan sonrada kullanacam
iyiki yazın doğum yapıyoruz
ben de içmiyorum iğrenç kokuyor yaa

ay teşekkür ederim göbişimi beğenenlerekaydirigubbakcemile3 benim göbeğimin çok büyük olmaması ben her yerden kilo aldım heryerim birden genişledi 19 kg aldım ondan heralde göbek gözüne batmıyor..
.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…