2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

evet bende eşime yaptırmıştık çok kötü birşey sen normal düşünüyorsun sanırım hüzüncüm.

vallahi ben sezaryan oldum halde bana hiç bişey yapmadılar ama çoğu kişiye yapıyolarmışş keşke yapsalardı 3 gün gaz sancızı çekmiştim beter bişeydii-tatlicadiarzu-

vallahi ben sezaryan oldum halde bana hiç bişey yapmadılar ama çoğu kişiye yapıyolarmışş keşke yapsalardı 3 gün gaz sancızı çekmiştim beter bişeydii-tatlicadiarzu-

ee oyuzdenmı yapıyolar lavmanı benım bıldıgım dogum anında hıjyen acısından hanı ıkınırken felan:roflol:
ay cok iğrenciz-tatlicadiarzu-

işallah busefer bebeğinde sende yaşam dolu olacağınız için herşey daha kolay olacak sikolojinde tabi.ben sezeryan istiyorum epidural çünkü acı eşiğim biraz düşük.açılmayla falan uğraşamıyıcam.çalıştığım hastande olacağı için çok tanıdık var zaten gelen giden bakıcak(

evet eskiden yapılıyordu dilara ama artık sezeryanda ne lağman nede sonda takmıyorlarmış zaten 8 saat aç olunuyor

evet benimde elleri ayaklarım şişyor birde hamur işi yiyince çok kötü oluyorum kollarımda uyuşma falan acaba kollestrol tavanmı yaptı.

asıl kötu olan rahım acılmısmı dıye ıkıde bır gelıp bakmaları allahım gırmeyen el kalmamıstı vajınama okadarmı acır allahım sırf bu yuzden sezaryan ıstıyorum aslında
bunun pazarlıgını yapıcam doktorumla kesınlıkle:1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…