2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

melek sen en iyisi artık resim koyma kıss doğuma girerken koy yada 15 günde bir bi fark yok göbişinde nazara getircenn kendiniyerimseniben

ayy ne bıleyım ÖzlemıŞım resım koymayı valla
maŞallah deĞmez ınŞallah hıÇbırımıze nazar
allah nazardan korusun

kızlar selam..umarım herkes çooook iyiidir.dr dan geldik çok farklı b dr muaynesinden geçtim yani dr çok garip muhabbet etti ama sonradan anlaştık neyseki..kızım için hersey normal ve yolundaymış şükür..1 temmuz gb sezeryan olabilirmişim en gec 8 temmuz dedi.
istirahatimi de açtırdım onu da hallettik..kızım çok güzelmiş bu dr da öle dedi..bende butun bebekler güzeldir dedim..:)ama öle b yalanıodu ki pepuşum yerim onu yaaaa..artık sabırsızım yani..arada sırada kasıntım oluyo ama 5 saniye sürüyo..40 saniyeden fazla sürerse görücem hemen dedi ve bundan sonra 15 de bir görüşelim dedi.kan ve idrar tahlili istedi.vs vs..bende hastane çıkışımı hazırladım sayılır..bizden şimdilik bu kadar alışverişte yaptım yoruldum yane..:)

MAŞALLAH BEBEĞİNE CANIM HOŞGELDİN BU ARADA :içelim:

Ayy bÖyle gÜzel haberler alınca Çok heycanlanıyorum ya Çok az kaldı kavuŞmamıza bebeklerımıze

MAŞALLAH BEBEĞİNE CANIM HOŞGELDİN BU ARADA :içelim:

Karen maŞllah bebİŞİne canım

hoşgeldın karencım masallah prensesıne:1hug:

hoşbulduk canlarım..hepinize çoook teşekkürler..geçmişi de okuyamadım inşallah b yaramazlık yoktur, b göz atiim hemen..

gaydinle konuştum bugün cevahir olayı ne oldu yaa yattı mı, gelemiodum ama sizden fotolar bekliodum bendeee

ben karşıyakadayım canım .. raporlu olduğum çin henüz çalışmaya başlamadım , okulum bucada .. ittiğim merkez irenbe tüp bebek merkezi , orada dilek hn.a gidiyorum ..
annemler seferihisarda oturuyor hihoyyyt urlaya çok geldik gittik çok severim orayı ...
narlıdereyse yolumuzun üstü , güzel bir ilçe kaydirigubbakcemile5
şu bebişlerimiz bi doğsun biz de izmr çıkartması yaparız , sen - ben belki eyetekiner de gelir alkisalkisalkis

ohhh nihayet geldin merak etim seni , arayacaktım belki müsait değilsin yatıyorundur felan diye vazgeçtim , hatta yazdım nerde amatistle karen diye ...
herşeyi yolunda olmasına sevindim , ohhhhh alışverişler de yapılmış negüssselllll :)
doğum yapacağın hastane neresi canım ???

şimdi baktım bence bilgilerin böyle bir başlıkta toplanma fikri süper ... çünkü paylaşımlarımız aralarda olurken bazen gözden kaçırıyoruz gerekli bilgileri ..
kinze de kocaman alkisalkisalkis

slm kızlar nasılsınız bakalım
inşallah herkes iyidir okuyamadım geçmişi
ben 3 gündür evdeyim izindeyim artık
alşamları yazabiliyorumya artık napalım
i

maşallah canım herşey güzel çıkmış neydeyse gününde bellii ohh sağlıkla gelsin kızın:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…