2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar karnında siyah çizgisi olan warmı ya bende hala yoksenağlama
açık kahve rengi varla yok arası bir çizgi oluştu...[/B]

canım benim annem gelecek yanıma ama eşimde kalır yanımda ben bırakmam onu
eşim yanımda kalmak için temmuzun 6 sından 20 sine kadar izin kullanıyor sırnaşık şey bende onu istiyorum yanımda zaten 1 gece ,annemin kalmasını da istemiyorum :1no2:

bugün izmir çokk sıcakk...
dışarı çıkamıyorum güneşten...
kocamı da özledimm off off....

evet felaket sıcak , hele hele yatan biri için :1no2:
Allah kavuştursun canımm ,, ne kadar oldu gideli ??

ben bu cumartesi travel sistem aldım bebeğimin arabasını ana kucagı oto koltugunuda aldık allah şükür herşeyimiz tas tamamm

iyi günlerde kullanın canım , hayırlı olsun ..

kıslar bebeklere bez aldınızmı?
hangı marka aldınız?ılk kullanım cok onemlı pişik felan yapmasın kuzucuklara.

rosemcim ben hep huggies alırım diyordum ama sanırım fikr değiştirdm , primanın pudralı yeni doğalarından alıcam sanırım .. ve hangi markayla başlarsan onunla devam etmen gerekiyor , bebekler alışınca değiştremiyormuşsun , herkes öyle dyor :sm_confused:

ben amwayin bebe deterjanını aldım bizim karen81'den .. fosfatsızmış ..
bir de bebekler için yine organk bi deterjan var SODASAN diye .. kimi yerde sabun tozunun deterjan kadar etkili olmadığı ve bebek kıyafetlerinde kullanımaması gerektiğini okudum :uhm:
eşime dalin beb deterjanı alalım mı diye sormuştum , o dalinin hiç bir ürününü kullanmamamızı istedi çünkü dalin fason çalışıyormuş , yani eskii gibi kaliteli dedi .. daha başka şeyler de söyledi ama yazmayayım şimdi ..

bende hacısakırı kullanayım barı saf sabun tozu yazıyor ustunde.

hacı şakirin var herhalde canım ben makine için dalinin sıvı deterjan ve yumuşatıcısını kullandım

[B sıvı deterjana baktım ama bulamamıstım baska bır marketten yenıden bakayım barı.[/B]

star dustcum senı burda gormek cok guzel tatlım..
özlemısım senı.:1hug:
pekı dalinin sampuanıda mı ıyı degıl acaba?
ben eskıden berı o kullanılıyor dıye dalın bebe sampuanı ve sabunu almıstım.:1closedeyes:

melek masalllah göbisine.
nurcum güle güle iyi yürüyüsler olsun.
kocısler de bızım sayemızde spor yapıyor.kaydirigubbakcemile3
bu arada yürüyüs yaparken karnınızda sertlık oluyormu?benım bebiş yürüyüş yapmayı hic sevmıyor karnıma basınc yapıyor.:1shok:

hüzüncüm sımdı okudum bulusmada bıraz sorun cıkmıs sanırım.:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…