2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

cok an cok sıkıntıdayım kızlar anlatamam.. ıc camasırım balenlı demırlerı buyuyen karnıma baskaı yapıyor galıba bır de onun acısını cekıyorum bugun . nolcak boyle offf

bugün izmir çokk sıcakk...
dışarı çıkamıyorum güneşten...
kocamı da özledimm off off....

annecik biraz daha sabret akşama az kaldı gidersin eve iç çamaşırlarıda artık değiştirmek lazım çok dar sıkan ve ince bantı giymemeye dikkat et.ben yeni aldım pamuklu tam 7 numaraaa

demetcim göbüş mükemmel doğrusu bende çekip koyacağımda telefon bağlantı kablom arızalandı pc ye atamıyorum...

nurcuğum odayı göremedim yaaaa bulamadım çok merak ettim şimdi biri buraya link koysun bakayım

canım arkadaşlık teklifi gönderdim kabul edince görürsün

Dmetım ve ılsucum gÖbÜŞlerınız harıka maŞallah sıze...............
Allah nazardan korusun sızı ve gÖbÜŞlerı

nurcum Çok beĞendım odasını Çokkk tatlı ya ıyı gÜnlerde kullannın yalnız eve cıbınlık Çok aŞaĞıda duruyor bence de

nuuurr çok güzel ya ay odanın resimlerini açar açmaz benimki tekmelemeye başladı ya kıskandık ama ya vallahi çok şeker çok tatlı kızın mutlu mesut büyüsün güzel odasında bizim çocuklarımız çok şanslı onlar için eksiksiz herşeyileri olsun isteyen anneleri babaları var....

Ayyy bende Özendım resım eklerken az Önce arkadaŞım geldı Çıktım devam edeyım 1-2 resım kalmıŞtı.........
Bıde gÖbÜŞÜ Çekeyım bakım

benim oda modelide seninkine benziyor ama sığmayacağı için sadece beşik ve şifonyerini alıyorum ben duvarlara belki kelebek modeli bordür yada kendim resim yapabilirim bi gelsinde beşiğim duruma göre bakacağım sen tamamlamışsın işte bir çok şeyini hayırlısıyla bir gelsinlerde.....

teşekkürler kızlarrrŞeniz

biz annemle yürüyüşe çıkıyoruz hepinizi öptümmmm

teşekkür ederim canlarım...
evet beyazcım eşime yükselttirecem onu

canım benimde o odada çalışma odam diğerinde iki kanepem vardı çalışma odası ile kanepeleri birleştirdik

ben bu cumartesi travel sistem aldım bebeğimin arabasını ana kucagı oto koltugunuda aldık allah şükür herşeyimiz tas tamamm

bugünde hastane çantalarımızı hazırladım bebeğimin ki ayrı benim ki ayrı artık sabırla beklemek kaldı bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…