2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

herkes yakasına kırmızı karanfil taksın o zaman tanırsınız birbirinizi demi...
yok yok herkes göbişine taksın kırmızı karanfili delikafaduldenkaydirigubbakcemile3
bugun cok ısım var yetısemıyorum ama takıpteyım :)
senin hergün çok işin var dinlen kızım yorma kendini öyle sengözlerimebaksanab
ama mecbur doğuma giderken yapıcam temiz ve rahat etmem içinn:ecrin_bebek:
ben 2 ayda bir gidiyorum kuaföre hele ki bu göbişle hiç yaptırmam kimseye giderim kuaförüme uyuyorum resmen ağda yapılırken :nazar:

ben dogumdan korkuyordum sezeryan olcak. ama korkmamaya calıscam. kendıme soz verdım doguma gule oynaya gıdıcem. tadını cıkarmak ıstıyorum o gunun. zaten korkulcak hıoc bırsey yokmus. kac arkadasım oldu hepsı aynı seyı soyluyıor. hıc bısı yok rahat ol dıye

Cnm nasıl girersen öyle çıkıyosun o yüzden rahat ol hiç stres yapma ben hiçbişey hissetmedim ağrım bile olmadı cnm.. Bi uyanıyosun herşey bitmiş bebişin yanında..

günaydın kızlar nasılsınız bakalım inş.herşey yolundadır.
bizim moralimiz bozuk dün doktora gittik:1no2:güzel haberler getiremedik maalesef
bebeğimin suyu azmış ve gelişimi 2 hafta gerideymiş bu gebelik bundan sonra zor geçecek dedi.. 36. haftayı kurtarmaya çalışacağız dedi:çok üzgünüm:

canım moralini bozma zaten 30 haftalarımızdayız bebeklerimiz neredeyse gelişimini tamamladı
benim bir tanıdığıın 6 ayında suyu geldi bebek susuz kaldı düşün 2 ay 3 lt su içti maşallah bebeği sağlıklı doğdu
moralini yüksek tutdikkat ettikten sonra 6 hafta çabuk geçer canım

herkese günaydınn :CüvCüv:
kızlar bende 2 gündür kolumda ağrı var bileklerim böyle çıtırdıyo resmen.. dirseğimin ön tarafı(kolumun iç ratafı) inanılmaz ağrıyo dayanılacak gibi değil.. fikri olan yada bu sorunu yaşayan varmı?

canım hamileliktendir eskiler bu ağrıklara bişey diyor ama ...bilmiyorum
banada sebepsiz omzumdan ağrı giriyor felaket hemde

yok canım kesin değil daha 1 ay sonra gel bakalım dedi sezeryan olabilir dedi birde fmf hastasıyım ben nöroloji prof.bi doktorum var oda beni sürekli takip ediyor o kesin sezeryan istiyor

canım maşallah kuzuna:nazar:
zaten diğer dr sezeryan demiş senin bu durumda sezeryan olman gerek canım
bence normali hiç düşünme
ben de hep kendimi normale alıştırdım ama dr sezeryan derse hiç terddüt etmem
hrşey kuzucuklarımız için

slm kızlar
diloş geçmiş olsun.korkma ya ben 1,5 aydır diyetteyim. ne kadar çıktı ki şekerin?

annecik aşağıdaki isimlere bak bakalım
nehir
duru
ırmak
zeynep
busem
naz
bence bunlar güsel canımcım

canım sen normal doğum yapmıştın dimi..ağrısız olunca ıkınılmıyor mu?kafam karıştı.Hayırlısı olsun artık hepimiz için...

benimde tanıdıklarım hep ağrısız normal doğum yaptılar çok kolay olduklarını söylüyorlar ama bakalım artık kısmet allah yardım etsin hepimize:Saruboceq:

allah cezanızı vermeye ağrısız doğum olacak normal olacak ıkınma olmayacak :) ,epidural normal doğum yapan yokmu çevrenizde...yada diş çektiren şöyle düşünün ki dişinize uyuşturucu iğne yapılıyor ,belinize yapıldığı gibi doktor dişinizin etrafını açmaya başlıyor dişinizi çekmeye zorluyor bu arada sizde ağızınızı açarak yardımcı oluyorsunuz ,aynı siz ıkınarak doktora yardımcı oluyorsunuz bebeğin başını çıkışını hissediyorsunuz fakat acı hissetmiyorsunuz...ve diş çekiliyor bebek çıkıyor ama sizde yine bir acı yok ama diş çekilmiş bebek çıkmış oluyor sadece hissettiğiniz bebeğin baskısı tıpkı dişçinin dişinizi çekmek için uyguladığı baskı gibi..... bütün olay bu en basiti böyle anlatablirim yaşadım mı yaşamadım ama en yakın kankam artık bunu defalarca anlattığı için yaşamış gibiyim ve çok rahatım....sizde rahat olun bunu doktorlar uzmanlar yapıyorlar ki senelerdir insanlar bu şekilde doğuruyoırlar ki çocuğunuzu nasıl telikeye attığınızı düşünebilirsiniz ki......

bu arad bende anket açtım hadi bakalım banada oylayında kızısımın artık ismi belli olsun :))))))

http://www.kadinlarkulubu.com/bebek...zisima-hangi-isimi-versem-bende-sasirdim.html

X