2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

MERHABA KIZLAR.... dün doğum iznimi aldım allaha şükür. bebişimi gördüm MAŞALLAH kilosu boyu posu iyiydi.:nazar::nazar::nazar::nazar:

BEYAZ MELEK geçmiş olsun canım.hastanede kaldığını bilmiyordum. dikkat et tatlım kendine ve ÖYKÜ YE...

Son düzenleme:
coktan cıktı zuzum sen uyu kılosu 2 tl almayanı dövuyolarkaydirigubbakcemile

nesquık masallah canım cok seker cıkmıssın:nazar:

Hadi yaaaa allah allah gözden kacırmısımmm desem pek gozden kacırılca büyüklükte diil ama hayrettt :1shok:

MERHABA KIZLAR.... dün doğum iznimi aldım allaha şükür. bebişimi gördüm MAŞALLAH kilosu boyu posu iyiydi.:nazar::nazar::nazar::nazar: 1980 gr olmuş prensesim.:nazar::nazar::nazar::nazar:

BEYAZ MELEK geçmiş olsun canım.hastanede kaldığını bilmiyordum. dikkat et tatlım kendine ve ÖYKÜ YE...

Waowww süper cnmm, masallah prensesine nazarlar degmesinnn insallahhhh, saglıkla büyüsün içerde bütün kuzularrrr alkisalkisalkis

Hadi kızlar benim mesaim bitti bugünde cok sükür kosarak cıkıcammmm yatcam kalkcam gelcemmm kaydirigubbakcemile3

Hadi yaaaa allah allah gözden kacırmısımmm desem pek gozden kacırılca büyüklükte diil ama hayrettt :1shok:

Waowww süper cnmm, masallah prensesine nazarlar degmesinnn insallahhhh, saglıkla büyüsün içerde bütün kuzularrrr alkisalkisalkis

:nazar::nazar::nazar::nazar:teşekkür ederim canım. daha bugüne kadar bebişime birşey almadım daha önce yaşadığım kayıptan dolayı.. artık almalıyım değil mi? hala çok korkuyorum birşey olacak diye. eşimde de aynı korku var...sanki bebişim için alışveriş yaparsam kötü birşey olursa diye korkuyorum ALLAHIM KORUSUN.. ama artık doğum çantasının da yavaştan hazırlanması lazım.

saolun kıslar
istirahatim açıldı ama çalışmaya devam edicem ne kadar giderse arık hedefim 12 hazirna kadar çalışmak ama olurmu bilmiyorum çok zorlanırsam çıkarım müdürümde ne zaman istersen çık izne zorlama kendini dedi şimdilik devam yani
ama kafam rahat olucak raporlu olduğumu bilmek bile rahatlatıyooo

canım insan evde olunca o kadar rahat oluyorki benim ayaklarım şişiyordu artık daha az şişiyor:)

:nazar::nazar::nazar::nazar:teşekkür ederim canım. daha bugüne kadar bebişime birşey almadım daha önce yaşadığım kayıptan dolayı.. artık almalıyım değil mi? hala çok korkuyorum birşey olacak diye. eşimde de aynı korku var...sanki bebişim için alışveriş yaparsam kötü birşey olursa diye korkuyorum ALLAHIM KORUSUN.. ama artık doğum çantasının da yavaştan hazırlanması lazım.

canım aklına kötü birşey getirme
bütün kuzucuklar allaha emanet inşallah hepimiz sağsağlim kucağımıza alacağız
sen bişeyler almaya başla çoğumuz bitirdik bile
hepimizde korku oluyor ister istemez ama allahın izniyle bişey olmayacak inşallah

canım aklına kötü birşey getirme
bütün kuzucuklar allaha emanet inşallah hepimiz sağsağlim kucağımıza alacağız
sen bişeyler almaya başla çoğumuz bitirdik bile
hepimizde korku oluyor ister istemez ama allahın izniyle bişey olmayacak inşallah

evet doğru diyorsun canım ALLAHA EMANET BEBİŞLERİMİZ. inşallah sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız.

nesquik maşşalh canım kocaman olmuşsunuz çok şirinsiniz analı oğullu

sende çok şirinsin canım...görüşemedik uzun zamandır mailleşemiyoruzbenneyaptımki
iyimisin?nasıl gidiyor? az kaldı bebeişlerimizin gelmesine....mail üzerinden haberleşelim şimdi çıkmam lazım öptüm canım...:1hug:

nesquikcim bu ara düzenli ne yazıkki takip edemiyorum bende tamam konuşuruz tatlım iyi bak size hoşçakal:emir_bebek:

selam arkadaslar.. nasilsiniz? ben gecmisi takip edemedim iki gundur.. biz iyiyiz cok sukur.. son hazirliklarimizi yapmaya calisiyoruz. haftaya bugun nasip olursa istanbulda olacagim. :):):) ins yolculugu sorunsuz sag salim atlatirim...

dilaracım hallettim neyseki saol canımcım
pazar günene program yapmışsınız kocişle konuşayım aksilik olmazsa gelicem inş.

kızlar sabahtan beri yoktum sabah bi arkadaşıma kahvaltıya gittim biraz fazla yol yürüdüm komşum beni sinir etti bilmiyorum bugün çok moralim bozuk ve agresifim artık bir çok şeyi kendim halletmekten ,organize etmekten bıktım ve bazı şeyler istediğim gibi olmuyor...kendimi çok yorgun hissediyorum.....
pazar günkü buluşma için gelebilirim bu cumartesi beşiğim gelecek ,gelmeyedebilir işte hep ben organize ettiğim için bugün desinirli olduğum için artık ne beşik peşinde koşucam ne oda ne bişey cumartesiye kadar gık çıkarmadan yatıcam aşağııııı.....çok yoruldum çok tahmin ettiğiniz gibi değil bugün ,ev telefonum kapanmış borcundan dolayı internet gecikmiş bugün ben çıktım ödedim...herşey üstümde yük artık kaldıramıyorum...biraz dinlenmem lazım eğer beşik gelirse cumartesi onunla ilgilenirim biraz yine heveslenirim odayla ilgilenirim gelmezse belki kalkar gelirim cevahire yakınım ben 10 dakkada ordayım zaten...cevahirin önünden merdiven iniyor aşağıya o merdivenden inince sağda bir cafe var 1 tane cafe var zaten orda hem dışarda oturma yeri var pufların üstünde hem içerde tuvalette var yiyecek te var.ben hep oraya giderim hem açık hava hem gölgelik pufların üstüne sereriz göbişlerimizi dedim ya moral seviyeme bağlı...diloş sana cebimi şimdi özelden atıyorum saat 2 gibi ararsanız beni bende ona göre size gelip gelmeyeceğimi bildiririm.birazdan eşim gelir uzancam biraz bugün çok yoruldum...

bu arada hüzün yılı canım dikkat et kendine her hafta alışveriştesin kaydirigubbakcemile3

X