2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Bilmem mi diloşummm cevahiri kac yıl oralarda calıstım , ama oranın bir sakıncası var cok güsel bebek kıyafetleri satan magaza var valla dagılırısss solıyımmm kaydirigubbakcemile3

Karencim hoşgeldin tatlım
Özledim seni ,Eskisehirlere gittin :))
Burada olsaydin seni de çok görmek isterdim

evett kızlarrr yer cevahir önünde buluşcaz ve cevahirin yanında cafeler var çok şeker cevahirin önünde buluşunca artık o cafelerden birine giderizz:eek:

dilaracım kızın okula başladığında bebişte olacak evde o yüzden uyum problemi yaşayabilirsin bu konuda kesin kararlı ol cnm kızına karşı okula gitmesi gerektiğini söyle muhtemelen evde kalmak gitmek isteyemeyecektir çünkü aklı senle bebekte olacak evde ,niye ben burdayım diyicek sen kararlı olursan çabuk aşarsınız cnm .

ben baya baya aşıladım ona okul işini evde şakacıktan öğretmencilikte oynuyoz okullu çizgi filimler var onları izliyo baya baya hoşuna gitti ozaman gelince neolur meçul tabi

Diloş bence direkt cafede bulusalımmm cok komik olurussss bi sürü koca göbek yürürsekkkk ben gülmekten yürüyememmmm kaydirigubbakcemile3 ılk giden bi yere otursun digerleri de oraya gelsinnn

dilaracım kızın okula başladığında bebişte olacak evde o yüzden uyum problemi yaşayabilirsin bu konuda kesin kararlı ol cnm kızına karşı okula gitmesi gerektiğini söyle muhtemelen evde kalmak gitmek isteyemeyecektir çünkü aklı senle bebekte olacak evde ,niye ben burdayım diyicek sen kararlı olursan çabuk aşarsınız cnm .

evet canım bakalım şimdilik dünden hevesli gitmeye inşallah okula başlayınca bi problem olmazz:eek:

ayyyy ne güzel bisürü koca göbiş anne adayı alkisalkisalkis süper olur buluşma resimlerinide eklersiniz artık demiiiyerimseniben

Bencede yemekli olsunnn en azından atıştırcak ekmek arası bişiler olsunnnn, mesela trabzon ekmegi arasına normal ekmekkkk, beyazıt öztürk ün üsmennn i gibi

Bilmem mi diloşummm cevahiri kac yıl oralarda calıstım , ama oranın bir sakıncası var cok güsel bebek kıyafetleri satan magaza var valla dagılırısss solıyımmm kaydirigubbakcemile3

Bencede yemekli olsunnn en azından atıştırcak ekmek arası bişiler olsunnnn, mesela trabzon ekmegi arasına normal ekmekkkk, beyazıt öztürk ün üsmennn i gibi

:roflol::roflol::roflol:

Diloş bence direkt cafede bulusalımmm cok komik olurussss bi sürü koca göbek yürürsekkkk ben gülmekten yürüyememmmm kaydirigubbakcemile3 İlk giden bi yere otursun digerleri de oraya gelsinnn

tamam tatlımda zaten hüzünün ve senin telefonun var bulamazsak birbirimizi ararız artıkdelikafadulden cevahirin yanından gidice cafeler var ama ben cafelerin adını bilmiyorumm tek problem o bence önünde buluşalım cevahirin içi çok kalabalık ve bunaltıcı olurr biz yine cevahirde dolaşırız ilk önce bir yerde otorup muhabbetimizi edelim:) giderizzalkisalkisalkis

yokmu başka gelennnnnnnnnnnnnnkaydirigubbakcemile

bende geliyorum dermişim. kıskandım doğrusu valla yakın olsaydım katılırdım size.
hava güzelken dolmabahçede buluşsanıza hem sakin hem güzel size fikir vereyim dedim senağlama

izmirdekiler napıyor uyuyorlar mı? star dust gelemez, eyetkiner uzak başka kim vardı demre su hadi bizde toplanalım. sengözlerimebaksanab

Karencim hoşgeldin tatlım
Özledim seni ,Eskisehirlere gittin :))
Burada olsaydin seni de çok görmek isterdim

saol ilsucum bende össledimm siziii..:)

istte olsaydım kesin gelirdim ama malum..sizlere iyi eğlenceler diliyorum kızlar valla gırgır şamata gülerdik yaa off...neyse , bol foto çekin de eklersiniz bizde kıskanırız, napalım artık:)şakkıdı

sositosositotamam kızlarr saat ve tarih verildi bu pazarr çoşku varrr oleyyyyyyy gelmek isteyenler buyursun gelsinnalkisalkisalkis

X