2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar doğumunuzun ne şekilde olacağına ne zaman karar verildi..ben normal düşünüyorum.muhtemel doğum sata göre 18 temmuz doktorum 1 temmuz gibi karar vereceğim normal ya da sezeryan olacağına dedi.sizinkiler nasıl?

bizde eşimin işi dolayısıyla yıllardır o şehir senin bu şehir benim dolanıyoz tşınmada hep sigortalı nakliyeleri tuttuk ama gel görki yinede herşeyi sen topluyosun
banada sadece eşyalaını hallet dediler ama olmuyo işte neyin var neyin yok topluyosun işte bide bi bakmış oluyom adamlara sadece hazır kolileri alıp götürmek kalıyokaydirigubbakcemile3

kesınlıkle katılıyorum sen herseyı hazırlıyosun adamlar sadece tasıyo gercı kısı basına 50 tl alıyolar okadar esyayı tasımakta kolay degıl mobılyalar beyaz esyalar cok agır ve zahmetlı

kızlar doğumunuzun ne şekilde olacağına ne zaman karar verildi..ben normal düşünüyorum.muhtemel doğum sata göre 18 temmuz doktorum 1 temmuz gibi karar vereceğim normal ya da sezeryan olacağına dedi.sizinkiler nasıl?

benım henuz bellı degıl bu konuda henuz konusmadık doktorumla bakalım hayırlısı ne ıse o olsun:CüvCüv:

bizde eşimin işi dolayısıyla yıllardır o şehir senin bu şehir benim dolanıyoz tşınmada hep sigortalı nakliyeleri tuttuk ama gel görki yinede herşeyi sen topluyosun
banada sadece eşyalaını hallet dediler ama olmuyo işte neyin var neyin yok topluyosun işte bide bi bakmış oluyom adamlara sadece hazır kolileri alıp götürmek kalıyokaydirigubbakcemile3

ne anladım o işten valla iç çamaşırlarımı bikaç özelimi topluycam o kadar geri kalanını onlar yapsınlar sonuçta ona özel fiyat alıyolar cnm sengözlerimebaksanab

ayy sular gidince ben çok sinirleniyorrum geçmiş olsun canım..hemen gelse bari sular.

sagol canım bende cok sınırlenıyorum ama yapıcak bısey yok 20 gunde bır su bıtıyo 1 ay bıle dayanmıyo ne aptal ınsanlar ya kac kere soyledım 5 tl daha fazla toplayın 1 ay barı gıtsın suyumuz kafaları basmıyo malesef:kızgın:

kesınlıkle katılıyorum sen herseyı hazırlıyosun adamlar sadece tasıyo gercı kısı basına 50 tl alıyolar okadar esyayı tasımakta kolay degıl mobılyalar beyaz esyalar cok agır ve zahmetlı

ya bence az bile alıyolar ben çok üzülüyom onlara bikeresinde bitanesei tek başına buzdolabını yüklendi ve 4 kat indi şaştım kaldım yani hak ediyolaralkisalkisalkis

sagol canım bende cok sınırlenıyorum ama yapıcak bısey yok 20 gunde bır su bıtıyo 1 ay bıle dayanmıyo ne aptal ınsanlar ya kac kere soyledım 5 tl daha fazla toplayın 1 ay barı gıtsın suyumuz kafaları basmıyo malesef:kızgın:
apartman ve sitelerde hep böyle kimse sorumluluk sahibi değil.insanlarla uğraşmak çok zor ya.Allah yardımcınız olsun.

bende normal epidural düşünüyorum ama malesef hemoraidim var doktora söledim napacaz diye şimdi erken dedi son haftalar konuşuruz dedi

dılos fazla yorma kendını dogumuna bende gelcem hastaneye zıyarete prensesı görmeye tabı ozamana butun hareketlerım kısıtlanmazsakaydirigubbakcemile3

ya nasıl yani ben anlamadım şimdi prası kadarmı su kullanıyonuz
doğal gaz gibi ölemi

bende normal epidural düşünüyorum ama malesef hemoraidim var doktora söledim napacaz diye şimdi erken dedi son haftalar konuşuruz dedi
ben de senin gibi normal epidural düşünüyorum.hemoroidin varsa zor olur ya normal doğum..hayırlısı neyse o olsun canımm

Son düzenleme:
kızlar yaa ben sezaryandan sonra 2 ay sonrası spora başlamayı düşünüyorum sizce uygun olunurmu yani ağır hareketler değil mesela evde mekik çekmek istiyorum karnım için çok işe yarıyoo pide benim plates topum var birazcıkta onla hareketler yapsam ayy bunu doktoramı sorsam nee-tatlicadiarzu-

X