2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Kıslar selam geçmişi okuyayım dedim ama yetişemedim ya
Biz çok iyiyiz haftasonu doktora gittik 1900gr olmuş paşam bir resimler çekti doktorumuz koyucam birazdan paşam çok tatlıydı ya doktor bayıldı bu ne güsellik diyo yerim ben onu içime sokasım geldi dicem olmıcak :roflol: suyumuzda iyiymiş herşey yolunda dedi doktorum normal gidiyomuşuz başı aşağıda en olması gereken şekildeydi bu şekilde devam eder inş. dedi
Yarında istirahatimi açtırıyorum kısmetse çalışabildiğim kadar çalışıcam sonrasında çıkıcam müdürümde kasma kendini ne zaman yorulursun o zaman ayrıl dedi saolsunlar

ış yerimden resimli dosyaları açamadığım için resim göremiyorum yoksa ketum değilim hani.

canım maşşallah oğluşuna biz seninle aynı gidiyoruz gaydincim
benimd 1900 cıktı kilosu
bende bugün çıkıyorum izne
ohh bundansonra evdeyim ne güzel keyif yapıcam oğlumla bol bol
bilsisayarımı eşime verdim bu aralar işe götürüyo akşamları girerim artık siteye
napalım

maşallah oğluna canım
başı aşğı döndüünde tekrar kafasının yukarı dönme ihtimali varmı acaba dr bunu mu demek istedi

canım oğluşuna masallah
normal doğum istiyordun sende tam isabet olmuş böyle olması .inş hep böyle güzel gider.
resimleri de eklersin .

ıki kez masallahhhh gaydıncımmmmmm Topaç topaçççççç hadi sizinkiler erkek cocuguu masallah iri yarı benim kıza noluyosaaa kaydirigubbakcemile3 Ohhh valla 2 kilo patatis kaynıyo ortalıkkkkkk

neslicim dönme ihtimalleri evet oluyomuş ama benimki doğum yolunda değil sağ yumurtalığımın o tarafta başı sırtı solumda eller ayaklarda sağ göbek tarafımda en çok elleri ayakları oynar sırtı bi tarafa yığılır dedi aynen de öyle oluyo canım benimki sağ tarafım fıkır fıkır çok hareketli dedim çok güsel hareketli olması hiç korkma sağlıklı olduğunu gösterir bu dedi.
rahim kasılması hissedilirmi takip edeyimmi kendimi dedim çok erken şuanda düşünme bunları dedi ostecare devam 1 ay daha kullanıcaksın sonra kesicez dedi son ay calsium almıcaksınki rahim kasılması lazım artık kendini doğuma hazırlaması lazım dedi calsium geciktirir dedi son 1 aya kadar kullanmaya devammı yani

zuzum senin kızda zeyna olucak maşallah paşamla birlikte gidiyo 4,5 kilo doğarsa şaşırmam ben kızçeni ne güsel olur hazır bebek dimiiikaydirigubbakcemile3

çok saolun kıslar büyüyo bebekler bundan sonra 15te bir gidicem kontrollere ençok buna sevindim çok özlüyorum oğlumu yaa

Ohh maŞallah ya bebeklerımızın gelıŞımı harıka gÖzÜn aydın gaydıncımm ınŞallah bızde bu hafta hayırlı haberlerle gelırız

zuzum senin kızda zeyna olucak maşallah paşamla birlikte gidiyo 4,5 kilo doğarsa şaşırmam ben kızçeni ne güsel olur hazır bebek dimiiikaydirigubbakcemile3

Valla ya siz Yagızla nereye bizde izinizden geliyorussss kızımla, 1 kilo bana 1 kilo sana diye gidersek zaten kızımla ikimizde hacı yatmaz olcasssss delikafadulden Ay 4,5 kilo cok fazla yahuu bak avatarımdaki ben bilem 4 kilodan azcık az dogmusummmm -tatlicadiarzu- Yagızda zarif bi delikanlı olcak bak solemedi demeeee, hem sempatikkk hem yakısıklııııı :sm_cool:

kızlar masallah ıyıce buyuttunuz bebıslerı bende özledım oğlumu daha 2 haftamız var ınsallah kocaman olmustur prensım:asigim:

Gaydıncım senle aynı gıdıyo oĞluŞlar maŞallah. Benımde tam 32 haftadaydı kontrolÜm 1.900 gr dı.maŞallah hepsıne kuzucukların..

çok saolun kıslar büyüyo bebekler bundan sonra 15te bir gidicem kontrollere ençok buna sevindim çok özlüyorum oğlumu yaa

maşallah canım size nazar değmesin. umarım benim oğlumda büyümüştür. yarın gideceğiz bizde merak ediyorum :ecrin_bebek:

slm kızlar maşallah bebişler kocaman olmuş . diş ağrısı çekiyorum iki gündür karanfil koydum ağrıyan dişe ama nafile başka bildiğiniz yol varmıbenneyaptımki

ne güzel kız işte. hepsi sağlıklı ve kilolu olsalar keşke . kilolu bebek daha rahat bakılıyor. ben teyzemden biliyorum bir aylık bebek gibi doğdular çokta sağlıydılar çok rahat bakıldılar halende tosuncuk gibiler 18 yaşında artık en küçüğü ama hehe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…