2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

slm kızlar maşallah bebişler kocaman olmuş . diş ağrısı çekiyorum iki gündür karanfil koydum ağrıyan dişe ama nafile başka bildiğiniz yol varmıbenneyaptımki

dişin mi yoksa dş etinde mi problem var. benim diş etim çekildi kök dışarıya çktı resmen doktora gittim bişi sürdü şimdi en azından ağrısı geçti. dişin çürükse olay daha basit dolgu yapılabiliyor onların vurduğu anetsei bebeğe zarar vemiyor. en iyisi bir an önce diş hekimine gitmen canım

maşşalah tüm kuzucuklara benimde 29+2 günlükken gittiğimde cuma günü 1500 gramdı azmı acaba die hala düşünüyorum.32. haftada rapor için tekrar gideceğim.Bu aralar beslenmeme fazla dikkat edemedim.ızne bir ayrılsam o zaman evde canım ne isterse bebişe faydalı herşeyi bolca yiyeceğim.ışyerinde olmuyor akşama kadar su içiyorum öğlen yemeklerde güzel değildi yemedim sinir oldum.

Çok saolun kıslar maşallah kuzularımıza herşey onlar için dimi ama normal tombik olmaları hepimiz çok dikkat ediyoruz sağlıklı olsunlarda
Doktor bana Protein bebeğe kilo aldırır abur cubur çok etkilemez dedi bebeğinin zayıf olduğunu düşünenler proteine ağırlık verebilir kıslar

ohhhhhhhhhhhhhh ne güzel ALLAH bozmasın çok şükür
bebişlerden gelen son haberler hep iyialkisalkisalkis
darısıda bize yarın kontrolumuz vardı ama işler yüzünden iptal etmek zorunda kalabiliriz halbuki 1 ay çok zor geçmişti :1no2:
umarım iptal etmek zorunda kalmam çünkü yeni randevu için 1 hafta daha beklemem
gerekecekdelikafadulden
bizim doktor ha bire doğum yaptırıyo maşallahh çok yoğun-tatlicadiarzu-

nurcum çok tatlı göbişin sende öyle maşallah size canım
demet seni göremedim hemen silmişsin yaaaa

Üstelik geçen aydan beri hiç kilo almamışım moralim bozuldu sağlık ocağındaki doktora ilaç yazdırmaya gitmiştim kilo alman lazım falan dedi.Kilo almadığımı görünce şaşırdı.Ama bebek kilo almış geçen ay 874 gramdı bu ay 1500 olmuş..

diş çürüğü cnm birbuçuk ay ewel kırılmıştı o zaman ağrımadı dün başladı dişçiden korkuyorum bennn senağlamabu günde geçmezse gidecem mecburr

Gamzecim hayırlı haberler almışsın maşallah paşana çok sevindim tatlım umarım daha büyüme olmaz aksine küçülür sorun kalmaz canım size kocaman bir

Oylemi dersin, bakalım hayırlısı amatistcimmm hic belli olmuyo daha var doguma bakalım neler getircek zaman bizlereee cnmm alkisalkisalkis

Bende bayılıyorum kilolu topaç gibi doğan bebeklere ele avuca geliyor.Zayıf olacak diye aklım çıkıyor valla bu aralar kiloya takmış durumdayım..

diş çürüğü cnm birbuçuk ay ewel kırılmıştı o zaman ağrımadı dün başladı dişçiden korkuyorum bennn senağlamabu günde geçmezse gidecem mecburr

git arkadaşım sonra daha kötü olunca canın daha çok yanacak. gelip elinden tutayım mı? :1hug:

sen sıkma canını bebiş alır. sen almamışsın sadece ama ben verdim hemide 3,5 kilo yine bebeşim evvelsi hafta 500 gr almıştı bu haftada 500gr verdim bakalım yarın ne kadadr büyümüş göreceğiz.

amaninnnnn yağız paşamız kocca adam olmuş maşallahhhhhŞeniz hadi gözün aydın tatlım herşeyde yolundaymışş ohh ne güzelll darısı doktora gidecek olan tüm arkadaşların başınaaa:lepi:
bende salı yada çarşamba gidicem bakalım büyümüşmü prensesimmm:asigim:

İş yerimden resimli dosyaları açamadığım için resim göremiyorum yoksa ketum değilim hani.

çoğu işyerinde aynı canım
benim albümde de var resimlerim kaydirigubbakcemile5

slm kızlar maşallah bebişler kocaman olmuş . diş ağrısı çekiyorum iki gündür karanfil koydum ağrıyan dişe ama nafile başka bildiğiniz yol varmıbenneyaptımki

canım çok geçmiş olsun ben ilk aylar hiç süt içmedim tam 3 dişim çürüdü senağlama 3 ayı bitirene kadar nası bekledim çokkk zordu Allah yardımcın olsunnn bir an önce git çektir yada tedavi ettir canım :teselli:

bu aralar benım mıdem bulanıyo mıde bulantısı var sıze de oluyormu

ay benimde geri döndü mide bulantılarım yaa özellikle sabahları mahfediyo beniiiikaydirigubbakcemile

nurcum çok tatlı göbişin sende öyle maşallah size canım
demet seni göremedim hemen silmişsin yaaaa

kaybolma canım ekliyorum şimdialkisalkisalkis

sağol demetçim bak dişçiden bahsettik ağrı gitti .akşam nasıl olcak bilmem resmini bende bekliyorummm alkisalkisalkis

seher korkma cnm zayıf olcak diye son iki ay haftada 250 gram alır dedi benim doktor benimkide ufak gibi geçen hafta 1500 kilo idi ama ben bu ay oooh maşallah almışım ya

Kızlar mayıs anneleri birer birer doğuma gidiyor.az önce doğum yapanların hikayelerini okudum.Çok duygulandım.herkes birbiriyle vedalaşıyor ve birkaç gün önce doğum yapanlar bebişlerinin resimlerini eklemişler ne güzel bizimde hayırlısıyla o günleri görmemize az kaldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…