2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

canım meme ucu akıntısından bahsetmiştim
yanlışmı anlatmışım
ama sen akıntın için dr danış enfeksiyondur fitil verir bende 3. ayımda kullanmıştım geçti

Canım 1 haftadır filan ben de de var dr gittiğimde bebeğimi görünce herşeyi unuttuğum için bunu da sormayı unuttum.Çoğu zaman sorcaklarımı yazıyorum aslında... yerimseniben

Ama arkadaşım kendisi hamileyken sağlık ocağında ebeye sormuş.Kesinlikle sıkma demiş, ama sütün erken olması iyiymiş çünkü bazı annelerde doğumdan sonra geliyormuş süt.Şimdiden gelmesi sütün olacağına işaretmiş.Ama sarı olmasında benimde endişelerim var. hafif sarı bi nokta oluşuyor.Bu durumdan korkuyorum Açıkcası.

Ayrıca bende her gün iç çamaşır değiştirmek zorunda kalıyorum.Ama ıslalık hissetmiyorum öle çokca akıntı filan... :sm_confused:

canım inşallah memnun kalırsın önemli olan içimize sinip güveniceğimiz doktoru bulmak inşallah bu sefer sen bulursun.

nurrcum inşallah bir şey olmaz sinir oldum ya bebeği hastaysa sana neden söylememiş

selam güzel annecikler ve şeker kuzucuklarıŞeniz

nasılsınız bakalım bugünkaydirigubbakcemile2

aslında nedense benim pek keyfim yok hava kapalı ve bissürü iş var yapılacak biraz yaptım yoruldum ve size bakmaya geldim

Oyyy oyyy menekse ya cidden cok az kalmıs cok heycanlıııııı delikafadulden

Dimettttttttttttttttttttttt nafıyosunnnnn bakiiimmm kaydirigubbakcemile2 Hava acıldı acılcak merak etme, ayrıca kendini de yorma hasta olcaksınnnn bak, hem hasta olmus olcaksın hem de dayak yiceksinnnn

kıslarrrr nıhayet yapabıldım fitili.delikafaduldendelikafadulden:roflol:

kızlar dün doktora gittik
bebeişim çokk büyümüş . çok güzel bir fotoğrafı oldu bana göre babasına benziyor. :) şeker konusuna gelince doktorum kesinlikle nsülin kullanmamı istemiyor. ona göre tokluk şekeri 150 ye kadar çıkabilirmiş. bana diyet verdiler o sınırlar içinde kalıyorum ama kilo verdim. buna kızdı bundan sonra her hafta 500 gr almam gerekliymiş. bebeğimin gelişimi için özellikle akşamları iyi beslenmek gerekiyor çünkü bebek siz dinlenmeye geçtiğinizde gelişirmiş öle dedi. valla diyettede tam tersi akşamalrı az veriyorlar ne yapacağımı şaşırdım. tek güzel şey bebeğim iyi sağlıklı suyu artmamış 1200 gr olmuş. bu kadar çok sevindim işte paylaşmak istedim

amatist masallah ya epeyce toplu bebişin
evet cnm diyele düşürmeye calışıyorlar
çok çok yüksek olursa insülün veriyorlar
yediklerine dikkat edersin sende

Amatistcimmm sen naptın cnm diyet işini nasıl gidiyo????

diyet nasıl olabilir ki bişi yemiyorsun senağlama tatlı yok , simit yok , pohaça yok senağlama ama oğlum sağlıklı kaydirigubbakcemile2

valla zuzuuum bilmiyorum bakalım ne olacak ben her şeyi yapıyorum yarında şeker için gideceğim doktora bakalım o ne diyecek ama kendi doktorumuz insülin kullanmamamızı şuan için istemiyor.gerekirse doktorunu değiştirceğiz falan dedi. birde kilo vermeme kızdı ama napayım diyetle verdim işte

amatist masallah ya epeyce toplu bebişin
evet cnm diyele düşürmeye calışıyorlar
çok çok yüksek olursa insülün veriyorlar
yediklerine dikkat edersin sende

evet evet teyzesi kocaman olmuş.bende bu kadar beklemiyordum . fotosu bile oldu artık poz bile verdi bize:))

Masallahhh yaaa, bi tane daha semirmişşş patatissss bebişşş ne güselll, allah nazarlardan saklasın cnmmm delikafadulden

Bebişinn saglıklı ya cnm gerisi tırı vırı derler ya haniii aynennn ondan delikafadulden Senin tatlıya ihtiyacın olmıcakki tatlı mı tatlı bi bebişinn olcak insallahhh onu yersinnnn cokacimcoook

maşallah canım kocaman olmuş.tokluk 150 ye çıkarsa sorun olmuyormuymuş yani.bende cmtesi ölçtüm şekerimi annemin şeker aleti ile.167 çıktı tokluk.kahvaltıdan bir saat sonra ölçtüm.moralim bozuldu.artık daha çok dikkat ediyorum

korkacak bişey yok canım
zaten ilk süt sarımsı oluyr
şimdien vucudun hazırlanması güzel inşallah doğumda sütümüz olur hemen
benim iki çamaşırımda batıyor bende değiştiriyorum ğöğüs pedi koyacam artık

evet evet teyzesi kocaman olmuş.bende bu kadar beklemiyordum . fotosu bile oldu artık poz bile verdi bize:))

maşallah bebeşine canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…