2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ÇubuĞum senı de Çok Özledım bıtanemmm evet 30 haftalık olduk allahın ıznıyle....
Resmımı eklerım bırazdannn baya bÜyÜdÜ karnım..

derincim sağlıkla gelsinde varsın 2 kilo doğsun meleklerimiz....
öykü de 10 gün önce falan 1.250 gram dı...........
Bana zayıf geldi ama doktorum gayet iyi ve normal 32.haftadan sonra hızla kilo alacak dedi...
Sağlıkla zamanında doğsunda ben 2 kilo olmasına razıyım yeterki küveze falan girmesin bebişlerimiz

vala canım yaaa nasıl insanlar ben 12 sene beklemişim yok 5 kilo olsun yok eşimin gözleri mavi benim yeşil renkli gözlü olacak birtanede sağlıklı olsun çok bekledin demiyorlar yok çocuk bakmak çok zor oturup kahve bile içmeye vaktin olmayacak bende dün artık 12 sene gezdim tozdum kahvemide içtim ama mutlu değildim bundan sonra hiçbirini yapmasamda olur dedim
evet canım 12 sene beklemişsiniz dedi drum biz her türlü tedbiri elden bırakmayalım dedievet canım yaaa birazcık zayıf kızım benim kendi tarafım dalyan gibiyiz hepimiz boylu poslu ama baba tarafımız minyon tipli heralde o tarafa benziyecek ne yapalım inş doğunca emerde ben onu beslerim
boşverrrrrrrrrrrrr
sağlıklı olsunda dediğin gibi kaç kilo olursa olsun
5 kilo bebeği kolaysa onlar doğursun

evet canım sağlıklı olması herşeysden önemli birde dalga geçiyolar bu kiloyla sıçan doğurursan çok güleriz diye

beyaz melek canım evet yani yeterki küvöze konulmasın sağlığı yeride olsun yavrumun yoksa ben takmayacağım ama etkiliyorlar beni işte

günaydın güzeller nasılsınız bakalım biz iyi deiliz yaa hasta olduk off alerjimi anlamadım gözlerim yaşlı bogazım acıyo burnum tıkalı offfffff geçer inşallah sizler iyisinizdir umarım :1hug:

günaydın güzel anneler....
güzel hafta sonlarıı...
derin canım bebeğin küçük değil böyle giderse en az 3 kilo doğar oda çok normal kafana takma önemli oln sağlığı
biz de çıkp gezeceğiz biraz hava çok güzel
görüşürüz çok kaynatmayın a.s.

beyaz melek hoşgeldin günaydın öykü iyidir inşallah geçmiştir olumsuzluklar umarım

HOŞBULDUK GÜZELİM çok şükür öyküm gayet iyi kıpır kıpır...şimdilik yolunda umarım tekrar etmez....
kızım 10 gün önce falan doğum pozisyonunu alıp rahme doğru ilerleri ve bizi çok korkuttu...
3 gün hastanede kaldım sürekli serum taktılar....
ilaç iğne de cabası ama işe yaradı ki kızım döndü ve şu an başı midemin altında....sürekli takip ediyoruz bakalım hayırlısı artık:CüvCüv:

neslicim aman doğsun 3 kilo valla bayıltırlar beni artık tövbe tövbe bende biyerde okumuştum son aylarda bebek daha iyi kilo alırmış tabii canım herşeyden önemlisi sağlığı

:lepi:çok sevindim yazdıklarını okudugumda çok üzülmüştüm şükür atlatmışın ha ben yeni katıldım aranıza ama sizi sürekli takip ediyordum çok iyi tanıyor gibiyim hepinizi:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…