2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bu akşam dükkanı erken mi kapatıyoruz yani :1closedeyes:
iyi kapattım gitti :)))) yarın ben yokum kızlar sabah eminönüne gidicem şu havuzlu hana gidiyorum ordan baltalimanına geçicem ananem hastanede ameliyat olcak onu görmem lazım ordanda mertere beşiğim gelmiş onu almaya gidicez artık akşama gelirim son gezmem yani sabahtan akşama merak etmeyin babamdan arabayı alıcaz :) görüşürüzz meleklerim iyi gecelerrrrrr...tatlı rüyalar rtüyanızda beni görün anacığım

Son düzenleme:
Sen o uyarılara hiiiç kulak asma canım. Mesajların işe yarar bir yerlere ulaşmış ya, önemli olan o. Sabah okumuştum ağustos annelerine yazdıklarını. Bütün gün dua ettim. Eminim benimle birlikte birçok arkadaşım da yürekten dua ettiler. Hepimizin duaları kabul olmuş demek. Çoook sevindim. Şükürler olsun. İnşallah bir daha ne o arkadaşımız yaşar böyle bir durumu, ne diğer anneler ve anne adayları:Saruboceq:Tekrar geçmiş olsun

bukocummmmmm Allah razı olsun canım senden de .. inşallah hiç birimizin ihtiyacı olmaz oöursa da inşallah böyle kısa sürede , el birliğiyle bulup görürüz birbirimizin ihtiyaçlarını .. Allah gerçekten dua eden , arayan ve bulup gönderen tüm arkadaşlardan razı olsun ve işlerini rast getirsin ..

huricim fazla gezme , yorulma , ok ...
ipeğimummmmm kısss senle o kadar uzun zaman olmadı ki görüşmeyeli onca ekşını olmuş söylemedin bana , çok geçmiş olsun canım yaaaa :KK43:
sılacım ,sorma 2 günde buldk şükürler olsun hamileliğinin sonuna kadar yetecek fitli ..
Allah herkesten razı olsun gerçekten .. insan iyiki buradayım ve çok kalabalık ve yardımsever bir ailenin üyesiyim diyor ve sanal da görünse dostluklarımızın aslında ne kadar reel olduğunu hissettiriyor ...
ne kaaaa içli konuştum yawww :))

herkeze gunaydın guzel hafta sonları :1hug:
ben bugun ögleden sonra yokum esımle mertere gıdıcez kendısıne alısverıs yapıcakmıs alkisalkisalkis
fazla gezemem zaten hemen yoruluyorummirmirmirmir

günaydın...........
hepimiz için güzell bi haftasonu olur inşallahh...

gÜnaydın dÜnyanın ennn tatlı hamıŞlerı.........
Çok ŞÜkÜr sonunda evıme ve bılgısayarıma kavuŞtum.....
Hepınızı Çok Özledımmm tÜm kk yı Özledım....
Umjarım herkez ıyıdır

gÜnaydın dÜnyanın ennn tatlı hamİŞlerİ.........
Çok ŞÜkÜr sonunda evİme ve bİlgİsayarıma kavuŞtum.....
Hepİnİzİ Çok Özledİmmm tÜm kk yı Özledİm....
Umjarım herkez İyİdİr

canım naber
29 haftaık olmuşsunuz maşallah
bu son halinle fotoların yokmu
özledik seni ve öyküyü :CüvCüv:

GÜNAYDIN güzel anneler ve bebişleri

Comebaby e ilac bulunmuş eğeyce çok sevindim, inş zamanında sağlıcakla doğar yavruları

günaydın kızlarrrrrrrr

bugün yokum anneme kahvaltıya gidiyorum öğleden sonrada oğlumun izmitte sınavı var teyzeleri dualarınızı istiyorum bu sınav türkiye genelinde ve bizim için oldukça önemli inşallah başarılı olur kuzucum:Saruboceq:
sınavdan sonrada akşama kadar izmitte gezilmedik alışveriş merkezi bırakmayız heralfekaydirigubbakcemile3

hepinizi öpüyorum kendinize ve kuzularınıza iyi bakın harika bir gün olur hepimiz için inşallahhhhhhhhihoyyyt:teytey:

Demetcim oğlun inş basarılı bir puan alır güzel geçer sınavı..
alışveriş deyince zaten melekle seni tek geçiyorum:)))))

günaydınlar kızlar nasılsınız biz iyiyiz kızımla dün akciğer geliştirici iğnemizide vurulduk sabah iki iğne akşam iki iğne ama inşallah gerekli olmazda vaktinde gelir kuzum
ya benim kızım biraz zayıf doğacak heralde geçen pazartesi dra gittiğimde 1360 gr dı 30 hafta bitmişti üzülüyorum yaaa gerçi sağlıklı olması en önemlisi druma sordum nasıl ağırlığı diye oda zayıf demedi gerçi ama ben iri yarı olduğum için herkez bana hadi bakalım 5 kilo bebek bekliyoruz senden diyorlar sanki benim elimde yaaaa dün yine münasebetsizin biri aynı şeyi söyledi hem samimi olmadığım halde

günaydın güzel göbekli ,güzle anneler.
iyi haftasonları olsun inşallah
malesef c.tesi çalışıyoummmmmmmmmm

günaydın kızlarrrrrrrr

bugün yokum anneme kahvaltıya gidiyorum öğleden sonrada oğlumun izmitte sınavı var teyzeleri dualarınızı istiyorum bu sınav türkiye genelinde ve bizim için oldukça önemli inşallah başarılı olur kuzucum:Saruboceq:
sınavdan sonrada akşama kadar izmitte gezilmedik alışveriş merkezi bırakmayız heralfekaydirigubbakcemile3

hepinizi öpüyorum kendinize ve kuzularınıza iyi bakın harika bir gün olur hepimiz için inşallahhhhhhhhihoyyyt:teytey:

inşallah gönlünüze göre bi puan alır canın oğluşun
sende gezeyim derken abartıpta hasta felan olma emi kızımızıda düşün hadi iyi gezmeler:dance:

günaydınlar kızlar nasılsınız biz iyiyiz kızımla dün akciğer geliştirici iğnemizide vurulduk sabah iki iğne akşam iki iğne ama inşallah gerekli olmazda vaktinde gelir kuzum
ya benim kızım biraz zayıf doğacak heralde geçen pazartesi dra gittiğimde 1360 gr dı 30 hafta bitmişti üzülüyorum yaaa gerçi sağlıklı olması en önemlisi druma sordum nasıl ağırlığı diye oda zayıf demedi gerçi ama ben iri yarı olduğum için herkez bana hadi bakalım 5 kilo bebek bekliyoruz senden diyorlar sanki benim elimde yaaaa dün yine münasebetsizin biri aynı şeyi söyledi hem samimi olmadığım halde

ben pek iri yarı olamdığım halde.
sırf faydalı şeyler yiyor diye gördükleri halde
hiç. de yabancı olmayan biri üstelik 5 kg doğururusun artık dedi.
çok bozuldum ama nazarı değmesin de dedim kendi kendime töveb ya ne biçim bu insanalr bozma kafanı deirn

derincim günaydın
önlem için vurundunuz sanirim o iğneyi
evet biras zayıf kalmış kızın ama sağlıklıysa sorun yok
benim eltimin kıızı kısa ve zayıf doğdu şuan yasıtlarından epeyce uzun ve kilosu yerinde dert etme

boşverrrrrrrrrrrrr
sağlıklı olsunda dediğin gibi kaç kilo olursa olsun
5 kilo bebeği kolaysa onlar doğursun

X