2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sagol canım öksuruk olmasa hepsıne razıyım ama öksurugumu durduramıyorumsenağlama

öksürük yok bende şimdilik umarım olmaz peki balla limon karabiber karışımını denedinmi hiç bala limon sık biraz karabiber gün içinde bi kaç kaçık tüket iyi geliyo geçer inşLLh:1hug:

canlar ben kaçıyım şimdilik daha kahvaltı yapmadım yaaa:kızgın:: canım hiç istemiyo sonra katılırım yine iiyi bakın kendinize:CüvCüv:eek:gluşumla öpüyoruz sizleri

bu arada hasta olan arkadaşlara geçmiş olsun
havalardan bi soğuk bi sıcak anlaşılmıyo
dikkat etmek lazım

gamze dün okudum bende kist varmış oğlunda inş bugun küçülmüş veya kaybolmuş şekilde görürsünüz

günaydın kızlar nasılsınız?

gece yine nefessiz kaldım kalp çarpıntım oldu camı açmışım sonrada kapatmadan uykuya dalmışım tamda dibinde şimdi boğazımda yanma var ıhlamur koydum umarım ii gelir.
çarpıntım için kardiyolojiye bile gittim bişey çıkmadı şimdi tekrar kanıma bakıcaklar oda değilse panik atak olabilir dedi doktorsenağlama

hüzün yılı geçmiş olsun canım iyi gezmeler sana canım ben bir türlü bulamadım hep eski model jile takımlar iyi alışverişler sana

günaydın kızlar nasılsınız?

gece yine nefessiz kaldım kalp çarpıntım oldu camı açmışım sonrada kapatmadan uykuya dalmışım tamda dibinde şimdi boğazımda yanma var ıhlamur koydum umarım ii gelir.
çarpıntım için kardiyolojiye bile gittim bişey çıkmadı şimdi tekrar kanıma bakıcaklar oda değilse panik atak olabilir dedi doktorsenağlama

canım kan degerlerın normal cıks bıle malesefkı ılaç takvıyesı almak zorundayız aksı taktırde bu belırtıler oluyo aynısı bende de vardı malesef kan degerım guzel olmasına ragmen tekrar ılaca basladım cok sukur hepsı gectı:Saruboceq::nazar:

hüzün yılı geçmiş olsun canım iyi gezmeler sana canım ben bir türlü bulamadım hep eski model jile takımlar iyi alışverişler sana

sagol canım cok tesekkur ederım artık sıcaklar ıyıce bastırdı gıyemıyorum aldıgım hamıs pantolonlarını yazlık bıseyler alıcam ınsllah ıstedıgım gıbı bulurum

gamze dün okudum bende kist varmış oğlunda inş bugun küçülmüş veya kaybolmuş şekilde görürsünüz

yok canım kist değil ventrikülomegali bebeğin beynindeki su boşluklarının büyük olması11mm
küçülürse sorun yok büyürse riske giriyo
normalde 10 mm den büyük olmaması gerekiyomuş

canım kan degerlerın normal cıks bıle malesefkı ılaç takvıyesı almak zorundayız aksı taktırde bu belırtıler oluyo aynısı bende de vardı malesef kan degerım guzel olmasına ragmen tekrar ılaca basladım cok sukur hepsı gectı:Saruboceq::nazar:

günde iki kez alıyorum hüzün ama yinede oluyo

X