2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Bende tesadüf aldım ama iç çamaşırı şeklinde olandan bel kısmı farklı bir malzemeymiş aldım bakalım bi tane gerçi bi kaçtane almak lazım

normal korsede alabilirsin tabi biraz sıkıca olanını al ozaman
bide netten bakınca illaki doğum olayına girdiği için pahalı oluyo
bende kalca ve göbek toparlayıcılı aldım ama fiyatı çok uygundu 12 ytl idi
özel olanlar daha pahalı 45 den başlayıp 60 a kadar çıkıyo

kızlar bende 35.kadar çalışabilir raporumu aldım 28 inde izne ayrılıyorum ve büyük temizlik yapılması lazımartık bir kadınla halledeicem.çok ağır olmam inşallah ozamana
birde korse sezeryan sonrası kullanılabiliniyormu.belli bir zaman geçmesimi gerekiyor acaba

saol star dust inşallah küçülmüştürde
sorun kalmaz bu arada eşim tekrar doktoru aramış
randevu almış yarın gidiyorum nasıl sevindim anlatamam

inşallah güzel haberlerle dönersin canım .. yarın mutlaka gelişeleri bildir ..

melekcim hoşgeldin sanada çok geçmiş olsun neler alatmışsın.allahım hepimize zamanında ve sağlıkla doğurmayı nasip etsin

valla haklısın gaydincığım.aslında en güzeli rahat olmak o zaman bu anların tadınıda çıkarıyoruz. :CüvCüv:

swethome telaşma be canım bebişin harektleri için benimkide kafasına göre takılıyor bakıyorsun bazen çok uslu bazende sanırıyorum karnımı yarıp çıkacak. sanırım bizlerin ruhsal ve sağlıksal durumuylada ilgili.

bence fazla rahatlıkta ıyı degıl arada bır olan kasılmalar normal ama sureklı oluyorsa ılaç alarak yada dınlenerek gecmıyosa mutlaka doktora gorunun bugun gecer yarın gecer demeyın.....

Bana dÜn doktorum gÜnde 7-8 kere kasılma normal dedı.daha fazla ıse kontrol edılmesı gereklı dedı.mesela benım bugÜn sayıyorum 5 kere oldu kasılmam.

ya evet öyle sakin olamaya çalışıyrum
ama ben bira zstresliyim bu bir kaç gündür ondan olabilir diye düşünüyorum.

Benıde aradıla ama ÇalıŞtıĞım ıÇın katılamadım.mehtap hanım sordu katıldınmı dıye yok dedım.orda bır hastasını gÖrdÜ onunla konuŞtu kız katılmıŞ.sezeryan fılan ÖnermıŞ galıba doktor.boŞuna acı Çekmeyın fılan demıŞ.

Banada baktı dÜn.hastasıda yoktu.ama doĞum ıÇın haber beklıyordu.kızcaĞız aŞaĞıda beklıyormuŞ ıŞte.hem normal doĞumdan hem sezeryandan korkuyordu dedı.bende onu normal doĞum ıÇın yatırdım fılan dedı.her telefon ÇalıŞında haber gelıyor galıba dıyordu

Korse mevzusu için pek yorum yapamıyorum. Araştıracağım ama dediğiniz gibi korse korsedir. ANne beni doğurduktan sonra kuşak bağlamış. Kayınvalidem de beline bişeyler sarmış işe yaramış. Bizim dikkat etmemiz gereken yaz olacağı için çok bunaltıcı birşey almamak galiba.
Doğumdan 10 gün sonra günde 6 saat takmak yeterliymiş.

ya evet öyle sakin olamaya çalışıyrum
ama ben bira zstresliyim bu bir kaç gündür ondan olabilir diye düşünüyorum.

Stres tabiki etkiliyor canım ama yediklerinlede alakalı olabilir bi kaç gündür farklı bişey yiyiyormusun takip et ben kolestolüm düşsün diye greyfurta dadandım kız kesti hareketi nezaman yesem kızım az hareket ediyor aklında bulunsun

Bana dÜn doktorum gÜnde 7-8 kere kasılma normal dedİ.daha fazla İse kontrol edİlmesİ gereklİ dedİ.mesela benİm bugÜn sayıyorum 5 kere oldu kasılmam.

örneğin banada günde 13-14 kere olabilir dedi. önemli olan çok düzenli aralıklarla gelen bişi olursa kesin haberleşelim dedi. hoş ben halen ayırt edemiyorum nasıl bişi olduğunu. :CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…