2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ay yetişemiyorum size ya maşallahınız var
Demet süper pozlar bayıldım vakit bulursam masumane bir ikli resim eklicem hafta başı çekilmiştim
Nesquik senin göbişini göremedim sayfa iptal oldu çok büyük boyuttaydı sanırım ama maşallah kocaman olduğunuzu tahmin edyorum canımcım

dırımkızı maşallah yavrukuşlarına sağlıkla kucağına almışsın ne mutlu canım sana umarız comebabyde yavrularını sağlıkla alıcak kucağına dualarımız onunla
Sen nasıl iki çocukla baş ediyosun accık tecrübelerini anlatırmısın bize :)

Dırımkızı güle güle büyüt ikisss bebişlerini cnmmmm, darısı da comebaby ve basımıza umarmmm :Saruboceq:

nur 84 kızının cicileri çok tatlı güle güle giydir.ben de bakıyorum bebişlerimiz ve cicileri bölümüne orda yoktu eklediğin resimler..sayfana girdim.başka topiğe eklemişsin.ayy o topikte ne göbüş resimleri var öyle çok güldüm.:roflol:.kızlar siz de bakın bebişlerin yolunu gözleyen umutlu hamiş anne adaylarıydı sanırım topiğin adı...

Nurcummm yahu sen beni evlat edinirmisinnn -tatlicadiarzu- Profilindeki cici albümlerine baktımmmm cok özendimmm banada oyle kıyafetler al bende manevi kızın olıyımmmmm kaydirigubbakcemile3

fıyatlar uygunmus yaaa tam benım ıstedıgım gıbı pekı sen dogumunu ordamı yapıcaksın canım doktorun kım bıde memnunmusun?

ben ayşe hanıma gidiyorum al linki burda canım bak

http://www.turkiyehastanesi.com/dtr.asp?doktor_id=ad

ben memnunum doğumu orda yapıcam ben epidural normal düşünüyorum dediğim gibi en fazla 800 e çıkıyorum çok kötü ihtimallerle (normal sancı çekip sezeryana alınma gibi yada 1 gün fazla hastanede kalma gibi kötü ihtimaller) odalarını dolaştım temiz ferah hasta bakıcılar çok iyi hatta biri hamileydi hemen yardımcı oldu anlattı çantama koymam gerekenleri söyledi ortamı temiz ve güzel doktorum çok kibar ve candan....allah fiyatlarıda doktorlarıda bozmasında kızısımla doğurup çıkalım kaydirigubbakcemile3

kızlar bu nubynin biberonlarını yakından gören var mı
o kadar güzel kiiii heryeri silikondan yumuşacık bir biberon:asigim:
bulaşık makinasına herşeyini koyabiliyorsunuz ne kir mikrop tutuyor ne de kırılıyor bir sürüde değişik ucu var.
anne göğsüne benzediği için bebişler biberonu aldıktan sonra memeyi bırakma korkusu da yokkkk:lepi:

birde özel hava çıkışları var bebiş içerken hava yutmasın diye gaz da yapmıyormuş yaneeeeehihoyyyt
ben bundan alıcam :teytey:

buda hoşuma gitti ama bu normal bildiğimiz biberonlardan

Nurcummm yahu sen beni evlat edinirmisinnn -tatlicadiarzu- Profilindeki cici albümlerine baktımmmm cok özendimmm banada oyle kıyafetler al bende manevi kızın olıyımmmmm kaydirigubbakcemile3
zuzucum ben sana alırım benim de manevi kızım olabilirsin..kaydirigubbakcemile2
canım inşaallah dilediğin gibi kızını doğurup çıkarsın:1hug:

teşekkürler tatlım bekliyoruz vakit bulllllllllllllllllalkisalkisalkiskaydirigubbakcemile5

herkese merhaba umarım herkes ıyıdır

hoşgeldin annecik iyiyiz şükür sen nasılsın

kızlar bana müsade gün içerisinde takılırım ara ara..öpüyorum kocaman sizi..

kolay gelsin tatlım yorma kendini fazlaaaaaaaaaŞeniz

tabi canım neden olmasın hazır torunda geliyorkaydirigubbakcemile3

tatlım alttaki pembe bibronu ben aldım ve gaz yapmayan özelliğe sahip özel hava çıkışları var ve çok yumuşak uçlu ve çok şirin:icecream:

demetcim o biberonun aynısından arkdaşım kullandı memnun kaldı.aynı dediğin gibi anne göğüsü gibi gelliyormuş bebeklere..

canım cok tesekkur ederım verdıgın bılgıler ıcın ınsallah saglıkla alırız bebıslerı kucagımıza:1hug:

canım ben aradım ama bulamadım....

tatlım alttaki pembe bibronu ben aldım ve gaz yapmayan özelliğe sahip özel hava çıkışları var ve çok yumuşak uçlu ve çok şirin:icecream:

ayy hepsi çok güzel diloş yaaaaaadelikafadulden

hepsinden mi alsam acabaaaaaaaaaa:jeyyar:kaydirigubbakcemile3

önce internette fiyat araştırdım sonra dün eşimle çarşıya çıktık bir bebek mağazası var koccamannnnnnnnnnnnnn a dan z ye herşey var içinde tabii oraya girince benb şaşırdım hangine bakacağımııııdelikafaduldenlaelaelaelaelae:lepi:
eşim diyo ki sakin ol aşkım alcaz istediklerini ama dükkanı devralamammmm:roflol::roflol:

sankim ben dükkanı istiyom:1closedeyes:

ayy ısrar etsem aşeriyom desem alır mı ki acebaaaadelikafadulden:sm_cool:-tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…