2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

canım benve ayakkabı alma işini doğumdan sonraya bırak ya da önceki numarandan al çünkü iniyor zaten eski haline dönüyor bir süre sonra

bizimki de diyo ki hayatım yarın seni sana hediye almaya götürecem izmite:roflol:

o nasıl hediye olcak dedim napiim diyo önceden ölçünü biliyodum şimdi hayatta tutturamam diyo:mymeka:naniknanik:1closedeyes:

hadi zuzucum senden de bekliyoruz göbiş şov...zuzu zuzu hadiiikaydirigubbakcemile2

önce ayakkabıyı denıyeyım bakalım olucakmı bazı ayakkabıların kalıpları kucuk oluyo oyuzden tereddut edıyorum bakalımfisfisfis

kızlar günaydınlar nasılsınız bakalım...
demet nesquik maşallah göbüşünüze

kızlar günaydın nasılınız
demet, nesquik göbüşleriniz çok tatlı maşallah

kızlar ben geceleri çok kötü oluyorum.boğulacak gibi oluyorum nefesim daralıyor..dönmekten karnım acıyor.artık yatamıyorum yatağımda sabahlıyorum çoğu kez sinirlerim bozuluyor ağlıyorum senağlamasize de öyle oluyor mu:uhm:

hadi zuzucum senden de bekliyoruz göbiş şov...zuzu zuzu hadiiikaydirigubbakcemile2

Belkim bi tane cekerim bakiiim bi lavaboya kacabilirsemmmm kaydirigubbakcemile3 Sen ceksene bakiiim bende hep zuzu hep zuzuuu olmaskiii cnmmmm alkisalkisalkis Hadi ecetuba seni alkışlarla sahneye davet ediyorussss

Nesquik süper komacan cıkmıs göbek ama gobeginiii kapa bakiiim cocukkk üşücekkkk :mymeka:

kız nur sana özel mesaj attım,çıkmadan yaz bana emi,görmedin sanırım ama buralarda bile buldum seni.
kaydirigubbakcemile3

bu arada küt diye daldım topiğinize,kusura bakmayın temmuz annişleri nasılsınız?bende mayıs annesi olucam inş birkaç günümüz var bekliyoruz artık,hepinize hayırlı doğumlar diliyorum şimdiden.a.s.

kızlar ufak tefek eksiklerimiz var internette araştırma yaptım bakın bakalım sizlerde beğenecekmisiniz özellikle bu tarak fırça ve banyo termometresine bayıldım bennnn sanırım bunları alıcammm:lepi:

Yok biseyinnn masallahınnn var ececimmmm turp gibisin süper gidiyo hamileliginde :mymeka: Son aylarda olcak bazı sikayetler cnm, hem 100 kilo olıyım, hem bebegim olsun hemde normal halim gibi kıpır kıpır olıyım olmuyo iste, sabah yataktan zor kalksanda benim gibi, bugünde ne güselimmm yahu bomba gibiyimmm (bilas nükleerinden ama olsunn delikafadulden) de inan oyle geciyo gününnnn inan bana :sm_cool:

Bi kac günmüüüü delikafadulden Ay süperrrrmişşşş hayırlı dogumlar sana allahım bir nefeste kurtarsın insallah darısı basımızaaaaa :sm_cool:

Süpermis demettcimmmm kacırma derimm bende cok begendim ama aldımm artık bende üzerinde winnie the poohh var ilerde anlatcammm bak kızımmm bu annenin karnında sen varken ki haliiii kaydirigubbakcemile3

selsincim atlatmışsın rapor protokolünü, ayrıca gözünaydın paşana ve sana maşallah canım..büyütmüşsün annesi.:)

dr a gidecek arkadaşlarda güzel haberlerle döner umarım. ve comebaby için dua ediyorum inş sağlıkla kucagına alır bebelerini:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…