2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

MAŞALLAH demett pozların her zamanki gibi çok orjinal ve artistik kaydirigubbakcemile3 bi günde eli belinde normal hamile pozu ver kızz

HÜZÜN YILI CANIM canım ben denize gitmedim ama yüzüme aldım çünkü burada güneş acayip. hamileler için olanından aldım. CHİCCO NUN adı Mam ma Donna çok güzel

bugünkiler de fırında birazdan çıkar image den sıcak sıcakkkkk:lepi::sm_cool:sırnaşık şeysırnaşık şey

iyi olur aslında kısmet canım inşallah o günler bi gelse yakınmı sizin yazlık günü birlik gidiliyo yanialkisalkisalkis

HÜZÜN YILI CANIM canım ben denize gitmedim ama yüzüme aldım çünkü burada güneş acayip. hamileler için olanından aldım. CHİCCO NUN adı Mam ma Donna çok güzel

canım cok tesekkur ederım arastırıcam:1hug:

ben eşimin eşofmanlarını giymeye başladımmm:roflol::roflol:

bana kucuk gelıyolarrrr:roflol:

bunneee kıss allah iyi etsin senii emii:roflol::roflol:

maşallahh yarım dünya olmuşsun tatlımm :roflol::roflol: sana diyom ama bende senden beterim delikafaduldendelikafadulden

MAŞALLAH demett pozların her zamanki gibi çok orjinal ve artistik kaydirigubbakcemile3 bi günde eli belinde normal hamile pozu ver kızz

demet bu neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:roflol::roflol::roflol:

Ay demet alemsin yaa öldüm gülmektennn çok şekersin...

[sıze="2"]demett maşallah canım göbüşüne..... [/sıze]

teşekkür ederim kızlarrrrrrr:sm_cool::roflol:

hürremcim ben normal artistlerden değilim çılgınım deliyimmmm yaparımmmm:jeyyar:

hüzüncüm o poz zuzum pozunun yatay şekliiiii:roflol::roflol:

diloşummm ben şişko göbüşümmmmm
top gibi yusyuvarlak tombiş bi göbüşüm varrrrrrr:teytey::teytey:

az sonra devamıııı :tomato::lepi:

Demettt kısss süper cıkmıssss bir yastıkta kocayın yastıgı koymus gibi ikiye katlayıpppp kaydirigubbakcemile3 Valla ben parmak ucumun gozuktugunden emin diilimmmm cekmicemmm siz goruntuyu tahmin edinnnnn -tatlicadiarzu-

benim eşimle aramda 2 karış boy farkı var ediyle büdü gibi iri yapılı boylu o yüzden rahatımm oluyo kıyafetleri:roflol::roflol:

ay bızımkıının boyu 1,85 bende 1,60 anca paçalar yerlerde surunuyo acayıp komık duruyo ama bel kısmı sıkıyo esofmanlarının yoksa her yerı buyukkaydirigubbakcemile3

Demettt kısss süper cıkmıssss bir yastıkta kocayın yastıgı koymus gibi ikiye katlayıpppp kaydirigubbakcemile3 Valla ben parmak ucumun gozuktugunden emin diilimmmm cekmicemmm siz goruntuyu tahmin edinnnnn -tatlicadiarzu-

lülülülülülülülülülülülü:roflol:

kızımmmmmmmm benimde görünmüyo daaaa ben havaya kaldırıyom ayaklarımı yatıptaasırnaşık şeyöölee yaniiiii:roflol:

ahanda buda taptazecik yeni çekimmmm:lepi:

Demet maŞallah kocaman kocaman olmuŞ gÖbÜŞ.az zaman sonra ayak uÇları gÖrÜnmÜcek Çok az kalmıŞ hanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…