2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

süper ötesi çeşit çeşit göbüşlerle azzz sonra karşınızdayımmmmmmmmmmmmşakkıdı:lepi::sm_cool:

bugun hava cok guzel dısarısı yanıyo adeta kızlar koruyucu gunes kremı almam gerek sız ne kullanıyosunuz?

ben sebamed kullanıyorum ve tek geçerimm geçen sene denizde 10 gün kaldık halen sırtımda denizden yeni gelmiş gibi izi varr çok etkili bronzlaştırıyo 7 senedir kullnıyorum tek geçiyorummdelikafadulden

GÜnaydın kızlarr
dıloŞ ıyıleŞtın mıı senı gÖrmek ne gÜzel aklım dÜn hep sendeydı valla doĞuruverecekmıŞsın gıbı bı korku vardı ıÇımde Çok ŞÜkÜr atlattın herhalde

ben sebamed kullanıyorum ve tek geçerimm geçen sene denizde 10 gün kaldık halen sırtımda denizden yeni gelmiş gibi izi varr çok etkili bronzlaştırıyo 7 senedir kullnıyorum tek geçiyorummdelikafadulden

ay bana denız deme hamılelıgımın basından berı denıze aşerıyorum bendelikafadulden
aslında denıze gırmeyı hıc sevmem ben ama nedense kendımı denızın serın sularına bırakmak ıstıyorummm:lepi:

hürremcim hoşgeldin tatlımŞeniz

kızlar çok fazla hevesli görünüyonuz valla ama ben yinede göbüşlerimi göstericem neşemiz yerine gelsin:sm_cool::roflol:

gayet iyi bir doktor. ben çok memnunum. biraz fazla kızıyor ama özellikle fazla kilo aldığım için. ama işinde çok iyi bir doktor bence.

canım cok tesekkur ederım verdıgın bılgıler ıcın bende hastanemı degıstırebılırım turkıye hastanesını cok övduler oyuzden arastırıyorum:1hug:

Maşallah annesi yerim ben onun boyunu boylu poslu bi oğluşumuz olacak galibaa ALLAH nazarlardan saklasın

sağol tatlım iyiyim şimdi zaten biz baştan dökülcez doğuranlardan ilk 5 in içinde kesin olurum:lepi::teytey:delikafaduldendelikafadulden

sorma bende aşeriyorummm eşime diyorum doğurmadan bi yakın bi yere gidelim günü birlik bari ayaklarımı sokayımmdelikafaduldendelikafadulden ahh ahhh ben bi daha deniz yüzü göremem:1no2: bi dahki yaza kadar şimdiden seneye yaza nereye gitsek diye düşüyorum okadar aşerdimmkaydirigubbakcemile3

bu yaz lohusa olcamız ıcın bende gıremem heralde
ama seneye yaz oğlusumla gırerım ınsallah allahın ıznıyle
dılos helebı doguralım hep beraber bızım yazlıga gıderız 2 gun kalırız super olur vallahı zaten kıracıda cıkıyo 8 agustosta meymenetsız:mymeka:
yada gunubırlık gıder gelırız araba var zati maksat beraber eylenmek:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…