2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

çok geçmiş olsun canım çok kötü bi dönem havalar tam grip havası

ben eylülde grip aşısı yaptırmıştım,bu sene 3 aylıkken bi grip oldum ıhlamur takviyesiyle 2 günde atlattım çok şükür dahada olmadım...limonlu ıhlamur iç tatlım geçmiş olsun...

cok sagolun kızlar aslında bı kere atlattım 1 ay önce sımdı yıne vurdu benı ıhlamur kaynatıp ıceyım bende en ıyısı :1hug:

geçmiş olsun hüzüncüm çok kötü oluor grip
bende cumadan beri gribim burnum hep tıkalı iğrenç bişey

Teşekkürler gaydincim iyiyiz yuvarlanıyoruz kızımlaa :)
Evet nurcum konyalıyım ben ama merkezde değil akşehirde oturuyorum

son dönemeçe girdim kızlar ya maşallah hepimize bundan sonrası çok hızlı geçer gibi geliyo bana

son dönemeçe girdim kızlar ya maşallah hepimize bundan sonrası çok hızlı geçer gibi geliyo bana

evet ya ben bekliyorum valla doğumu artık 3-5 haftaya kadar aramızda bi süpriz yapan olabilir çünkü geçmişteki anneler hep 34-35.haftadan sonra doğurmaya başlamış her an herşey olabilir rabbim sağlıkla kucaklamayı nasip etsin hepimize

SELAM KIZLAR NASILSINIZ BAKALIM
UMARIM HERKES İYİDİR..

acayıp grıp olmusum 3 gundur böyleyım bakalım ne zaman gecıcek nefes alamıyorum artık....

canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine...

ben biraz yatayımm kızlarr öylene kadar sonra tekrarlarsa gidicem doktoraa burdaki hastaneye merak etmeyin beni kötü bişey olursa haber veririm hüzünde telefonum var ararım bildiririmm ben biraz dinleneyimmirmirmirmir

canım benim geçmiş olsun ihmaletme sakın tatlım...

geçmiş olsun hüzüncüm çok kötü oluor grip
bende cumadan beri gribim burnum hep tıkalı iğrenç bişey

SELAM KIZLAR NASILSINIZ BAKALIM
UMARIM HERKES İYİDİR..

canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine...

cok tesekkur ederım kızar artık havalar ıyıce ısınsa sıkıldım artık bı soguk bı sıcak ufff

selam kıslar.nasılsınız?
birkac gun kk ya gıremedım meger forum yazısından gırılıyormus dun arkadasın tekı soyledı.
hüzüncüm gecmıs olsun canım.
kıslar dogum için hasta bezi aldınızmı?
aldıysanız ebatları nasıl oluyor hangısınden alınacak bır fıkrınız varmı?

Hoşgeldin sibelcim valla biz okuduğun gibiyiz sen nasılsın bebişin nasıll

sağol canım ben iyiyim umarım bebişte iyidir
salıyı sabırsızlıkla bekliyorum kontrole gidicemdelikafadulden
belki uykucu prensesimizi hareketli görebiliriz bu sefer
7 ay olduhareketlerini göremedim ultrasonda hep uyuyor bizimki hürremcim
onun dışında kıpır kıpır

merhabalar canım
ben aldım orta boyundan bi tane

SLM KIZLAR.....

valla buraya forum yazınca girdim. kaç gündür açmıyo diye giremiyodum meğer böyle giriliyormuş.

NASILSINIZ? BEBİŞLER NASIL?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…