2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Günaydın kızlar, hayırlı bir gün olsun insallah hepimiz için...

Dilara bi doktora git canım yaa ne olur ne olmaz.Soluna yatıp ta dinlen doktora gidene kadar.Ne olur ne olmaz canım yaa...

Karen canım yarın geliyorsunuz değil mi eskişehir'e?Hadı bakalım insallah haftaya bulusuruz o zaman.Sen Ramazan bey'e bi görün sonra bulusuruz cumartesi ya da pazar haftaya canım.ıyi haberlere gel bugünde insallah doktordan...

günaydınlarrrr
geçmiş olsun dilaracım senin gittiğin başka bi hastane daha vardı oraya git maden bekleyemiceksen

Hadi ya idrar yolların olabilir o zaman cebi yokmu cepten ara saçmalamış yani defterine bakmadanmı tatile çıkıyo alemler yaaa:eek:klava:

bende gece dön dolaş oluyorum hep ama öle batmalarım yok çok şükür
ama bendede kaşıntı mahvetti beni yaaaa
ölüyom kaşınmaktan heryerim yara bere içinde kaldı ay gece bi başlıyo istersen kaşıma yani
bakalım bugün belli olacak nedenmiş bu kaşıntılar
inşallah karaciğerde değildir problemde sadece bi bahar alerjisidir

Günaydın kızlar.
Dilaracım bi şekilde ulaş doktoruna olmazsa başka bi doktora görün cnm bekleme bence büyük ihtimal idrar yollarıyla ilgilidir ama yinede ihmal etmemek lazım cnm..

ben biraz yatayımm kızlarr öylene kadar sonra tekrarlarsa gidicem doktoraa burdaki hastaneye merak etmeyin beni kötü bişey olursa haber veririm hüzünde telefonum var ararım bildiririmm ben biraz dinleneyimmirmirmirmir

dılos dıkkat et kendıne tekrarlarsa hemen doktora gıt buyuk bı ıhtımal ıdrar yolların enfeksıyon kapmıstır bısey olursa ara mutlaka....

Günaydın kızlar, hayırlı bir gün olsun insallah hepimiz için...

Dilara bi doktora git canım yaa ne olur ne olmaz.Soluna yatıp ta dinlen doktora gidene kadar.Ne olur ne olmaz canım yaa...

Karen canım yarın geliyorsunuz değil mi eskişehir'e?Hadı bakalım insallah haftaya bulusuruz o zaman.Sen Ramazan bey'e bi görün sonra bulusuruz cumartesi ya da pazar haftaya canım.İyi haberlere gel bugünde insallah doktordan...

selam nilaycım, inş haftasonu eskteyim, geldiğimde zaten seni görmeden geçmem canım:)konuşur ayarlarız gününü..
14 ünde ramazan beyde randevum var bugünde buradaki dr la son kontrolüm var.iyi dileklerin için çok sağol nilaycım.kaydirigubbakcemile5

GÜnaydın kızlarrr
dılaracım geÇmıŞ olsun kızların dedıĞı gıbı enfeksyondan olabılır demetede aynısı olmuŞtu

kızlar günaydın nasılsınız bakalım...
diloşum geçmiş olsun canım bizi habersiz bırakma

benimde tam tersi 3 gündür hiç ağrım yok :emir_bebek:
ondan önceki hafta akşamları yatana kadar ağrım oluyodu
mağşallah diyim kendime:nazar::nazar::nazar:
aynen bende çift ince yastık kullanıyorum ve saolsun eşim her akşam yatmadan bi masaj yapıyor sırtıma belime bi uyuyorum sabah 9 gözümü açtığımda 5 dakka wc ihtiyacı sonra müge anlıya dadanıyorum :)
kızlarr az önce wc gittim üstümü giyiniyodum iç çamaşırımı değiştireyim dedimm açık pembe sulu bişey geldi ne olabilirrrrrrrrrr senağlama

biliyorsun bendede oldu,gerçi bedeki bayağı adet kanaması gibiydi,kum döküyormuşum dinlen öğlene kadar,sonra gider bakarsın ama sadece pembe akıntı varsa idrar yuolları olabilir.yanısıra sancı bel ağrısı falan olursa git bence....geçmiş olsun canım korkma gülümdelikafadulden

Diloşummm geçmiş olsun cnm umarım onemli bişi yokturki bence yokturrr, o doktorun da nerdeyse açsın en azından telefonla görüşsünnnn, bak kızdırcaklar yine beni güzel bi cuma öncesinde :kızgın:

sıteye saldırı olması cok etkıledı herkesı hala bıle anasayfadan acılmıyo bende oyunlardan gırmeyı kesfettım anca öyla ulasabılıyorum

X