2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sağol canım ben iyiyim umarım bebişte iyidir
salıyı sabırsızlıkla bekliyorum kontrole gidicemdelikafadulden
belki uykucu prensesimizi hareketli görebiliriz bu sefer
7 ay olduhareketlerini göremedim ultrasonda hep uyuyor bizimki hürremcim
onun dışında kıpır kıpır

sibelcim benim kızımda öyle ultrasona girdiğimizde hep uyuyor hatta iki kere 4 boyutluya gittim yüzünü eliyle kapatarak uyuyor kimi çocuk sevmiyormuş ultrasonu dum öyle dedi yani telaş yapma

sağol canım ben iyiyim umarım bebişte iyidir
salıyı sabırsızlıkla bekliyorum kontrole gidicemdelikafadulden
belki uykucu prensesimizi hareketli görebiliriz bu sefer
7 ay olduhareketlerini göremedim ultrasonda hep uyuyor bizimki hürremcim
onun dışında kıpır kıpır

SİBELCİM VALLA BENİMKİ DE HEP UYUYOR. hatta ikikere 3 boyutluda bir göreyim dedim ama elleriyle yüzünü kapadığı için nafile.. neyse sağlıklı olsun da .... :nazar::nazar::nazar::nazar:

selam kıslar.nasılsınız?
birkac gun kk ya gıremedım meger forum yazısından gırılıyormus dun arkadasın tekı soyledı.
hüzüncüm gecmıs olsun canım.
kıslar dogum için hasta bezi aldınızmı?
aldıysanız ebatları nasıl oluyor hangısınden alınacak bır fıkrınız varmı?

bende aldım orta boy bende kiloyla alakalı hasta bezlerinde yan bantlar yok zaten üzerine kilot geçiriyorsun.birde ben hastaneye gittiğimde en son odaları dolaştım hasta bakıcılarla konuştum hasta bezini kendi verdiklerini söylediler sen sadece uzuzn orkit al yanına dedi biz veriyoruz hasta bezini dedi ben yinede attım çantaya 3-5 tane .orta boy aldım zaten kilotu geçirince üstüne büyüğüne gerek yok haşır huşur onunlamı uğraşcan ıscakta sengözlerimebaksanab

bende aldım orta boy bende kiloyla alakalı hasta bezlerinde yan bantlar yok zaten üzerine kilot geçiriyorsun.birde ben hastaneye gittiğimde en son odaları dolaştım hasta bakıcılarla konuştum hasta bezini kendi verdiklerini söylediler sen sadece uzuzn orkit al yanına dedi biz veriyoruz hasta bezini dedi ben yinede attım çantaya 3-5 tane .orta boy aldım zaten kilotu geçirince üstüne büyüğüne gerek yok haşır huşur onunlamı uğraşcan ıscakta sengözlerimebaksanab

canım hasta bezi dediğiniz yatağa serilenden mi?

AYYYYYYYYYYYYY HAZıRAN ANNELERINDEN MENZıL GÜLÜ DIYE BI ARKADAS DOGURMUS INANMIYORUMMMMMMMMMMMMMMMMdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

erken dogum mu olmus hüzüncüm.
menekse hasta bezi dogumdan sonra kanama icin kullanmaya yarıyormus.

HEMŞERİYİZ YANİ NE GÜZELL kaydirigubbakcemile5 NESLİVİCDANDA BURALARDAN GALİBA ODA KONYALIYDI YADA KARAMAN TAM HATIRLAYAMADIM ŞEKERŞEY VAR ODA KONYALI TEMMUZ ANNELERİNDEN

nur benim annem karamanlı şimdide orada ikamet ediyorlar
babam anadolu lisesinde öğretmendi oradan mezunsan bilirsin
ailen oradamı senin

canım hasta bezi dediğiniz yatağa serilenden mi?

hasta bezi bildiğimiz çocuk bezinin büyükler için olanı,fazla kanamalarda dışarı taşmayı engeleliyor.hasta yatak korumasıda altına seriyosun 1m2 büyüklüğünde yatağa altına serilen düz bir bez oda kanamanın yatağa geçmesini engelliyor.

nur benim annem karamanlı şimdide orada ikamet ediyorlar
babam anadolu lisesinde öğretmendi oradan mezunsan bilirsin
ailen oradamı senin

evet canım ailem orda yaşıyor ben anadolu lisesi mezunu değilim kaç yılarında orda öğretmendi eşim orta okulu orda okudu

günaydın anneler...
umarım güzel bir gün olur...
dilara bişey yoktur inşallah ama dr ulaşıp söylemende fayda var
dün eşim gece uyandırdı...çoçuk çırpınıp duruyor-tatlicadiarzu- açıkmıştır:1shok: şunları ye diye bana bişeyler hazırlamışdelikafaduldendelikafadulden
çok güldüm ya gecenin bir yarısıkaydirigubbakcemile3

X