2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

selsin bana özelden mail adresini yazarsan sana hemen gelen maili atayım canım bak bakalım

Ya kızlar aranızda vitamine devam eden varmı elevit falan ben dün itibariyle kestim eleviti kilo alıyorum hala çok hızlı ya şeker meker yok ama bi türlü yavaşlamadı kilo alışım toplam 19 kilo oldu bu hafta itibariyle eşimle akşamları yürüyüşe çıkıyoruz artık her yere yürümeye çalışıyorum ekmeğide kestim bu hafta bakalım nasıl olacak

nur koy bakalım seninkinede
bende ekleyemedim daha poşetini açmadığım için sanırım odası gelince hepsini birlikte eklerim bende

menekşecim bebeğine maşallah, gerçekten tosuncuk oluyolar artık, beşiğide hayırlı olsun kuzeyin , güle güle kullanın canım:)

ben 2 hafta önce kontrole gittiğimde elevit'i kesti.iştah açar dedi.gerçektende elevit çok kilo aldırıyor.bende içimiyorum artık elevit'i

canım ben devam ediyorum doktorum doğumdan bir süre sonraya kadar kullanmaya devam ediceksin dedi devam anlıcan

bende vitamin kullanmadım hiç doktor zaten eğer güzel besleniyosan sebzeni meyveni düzenli alıyosan dışardan vitamin takviyesine çokda gerek yok dedi anti parantez açıyorum ama hakkaten düzenli besleniyosan
ama demir yani kan hapı için öle değil kanın güzelde çıksa kullanman gerekiyo
ben bu aralar kestiydim çok kabız oldum diye yine başlıcam artık

Bende megadyn kullanıyorum kızlar ama gÜn aŞırı alıyorum . Doktorum eĞer herŞeyden yıyebılıyorsan ıyı beslenıyorsa gÜn aŞırıda alsan olur dedı..

Meneksecim beşiğiniz çok güzel nette görmüştüm önceden de beğenmiştim

hürremcim ben vitamine devam ediyrum bana kilo yapmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…