2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bende yarın doktora gidicem.tosunumu görücem bakalım ne kadar oldu.gerçi 2 hafta önce görmüştüm.hemde raporumu alıcam.bakim doğumuda konuşucam.ne zaman alırsınız diye.geçen sorduğumda birşey söyleyemem demişti.ama normal olursa 1 hafta önce alıyorum demişti

En mantıklısı meyve sebze zaten bende bol bol yıyıyorum ıŞtahımda Çok aÇık bakalım keseyım bı sÜrelıĞıne kılo durumum ne olacak

teşekkür ederim kızlar ben bi tane beğenmiştim 500 lira dediler oda alacak olunca vazgeçtim uygun fiyatada bulunca aldım yatak odama koyacam bunu yatak odası rengimiz de lila bebişimin odasıda haftaya gelecek inş

bana hiç bi şekilde vitamin vermedi doktorum iyi gözüküyormuşum gerek yokmuş ama hergün kan hapı alıyorum bir tane.hiç aksatmadan.sadece bugün alamadım bitmişti çnkü

kızlar vitamin kullanmıyorum bende sadece magnezyum kullanıyorum drum gerek görmedi diğerlerine

ben vıtamını ılk uc ay zor ıctım sonra bıraktım 5.ayıma kadar mıdem bulandı hep en sonunda bıraktım ogunden berı ıcmıyorum...

Gelişimine göredir canım yoksa sata göre gelişimi öndeyse bebek kendi doğar zaten

doğru söylüyorsun canım.o zaman ben sat'a göre 2 hafta öncesi diye hesaplyım doğumu.çünkü bizimki 1 hafta önde gidiyordu.bakalım yarın kaç haftalık çıkıcak ultrosonda

hadi kızlar bana müsade mesaim bitti iyi akşamlar hepinize yarın sorunsuz yazışırız inşallah

Selsincim sata göre alıyorlar
ultrasyonda büyük çıkan bebekler aslında haftasıyla ayni gelişimi sağlarlarmış ama iri bebek veya minyon bebek diye sınıflandırılırlarmış

herşey normal giderse muhtemelen benim doğumum 25 haziran gibi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…