2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ay 2 gündür siteye giremiyorum çildirdimmm....laelaelaelaelae
geçmişi okuyım dedim 1 saat geçti kafamçokkarıştı
çok şükür kimsede bir sorun yok...hihoyyyt.ortak olaylar herkesin bebeği doğum pozisyonunu almış,ben dahil herkeside bir erken doğum korkusu sarmaya başlamış delikafadulden süperrrr ya ben bugün çok heycanlıyım bilmiyorum neden bebeğim bugün çok güzel kıpırdıyooo hatta hiç durmadan vuruyo :emir_bebek: onu kucağıma almak için çok heyecanlıyım alkisalkisalkishavalarda böyle açınca falan hepten içim içime sığmıyor.:dance:.hafta sonu biraz canımı sıktılar ama hiçbirini kulağıma takmıyorum eşimde öyle dün akşam bi güzel oturduk dedikodu yaptık herkesinlülülülülülüŞeniz

bizde boya badana vardı ,tadilat falan bitti,:teytey:hastane çantamı hazırladım bitti,:teytey:cumartesi bebek odası gelicek allahıma çok şükür çok iyiyim 38 haftada falan kızızm gelicek hissdiorum:1rolleyes: doktor 17 temmuz dedi ama bana göre 10 temmuzda falan gelir... ay çok doluyum bi çırpıda konuşmak istiyorum...laelaelaelaelae

dün benim salak bi dayım var bizi aradı hadi sizi alayım sahile gidelim falan iyi gittik bu başladı ssk nız var ne diye özel doktorua gidiyorsunuz oraya vereceğiniz parayla başka şey alırsınız.(türkiye hastanesine gidiyoruz,muayne 45 ytl,normal doğum 360,epidural normal 700)kendi karısı devlet hastanesinde doğurdu kadın 18 saat sancı çektidelikafadulden sonunda kadının vajinayla makat birleşmiş parçalamışlar kadını delikafadulden hala kalkmış bana ssk ya git diyo,:kızgın:eşim de dedi saolsun doğum bu başka şeye benzemez grip,nezle değil ki...bu işi hatunlara bırakmak lazım o nerde istiyorsa orda dedi...laelaelaelaelaeay şunu yatırıp heryerini öpsem mi acaba dedim :))))))))
sonra amcamlara gittik annemde ordaydı amcamın kızı işte bebek odalarını gösteriyor anneme diyo torununa şunu al bunu al annem hiç sesi çıkmıyor.saolsun pek oralı değildir kendileri....:tomato:öyle takılıyoruz işte ya....ay çorbama bakıyım ben çorbaı karıştırıp gelene kadar zaten 3 sayfa atlar çok doluyum bugün çoookkkk :CüvCüv::CüvCüv:

canımcım ne güsel bitmiş işleriniz süpersiniz ya bizim daha çok işimiz var Allah yardımcımız olsun :bbo:
Canım boşver kimseyi takma sen nasıl istiyosan o şekilde yap aman herkes ne çok biliyo herşeyi ya yorum yorum aman kızdım gene :eek:klava:

gaydincim gittim bu sabah canım oda gördü kisti doğumdan sonra annenin hormonlarının etkisinden kurtulunca kaybolabilir dedi umarım büyümezde kaybolur Allah beterinden saklasın ne yapalımm geçer inşallah

benimde öyleydi canım yüzüm normalde pürüzsüzdü
hatta dün eşim seni dr a götürelim yüzün epey kötü olmuş dedi
ama ben güneşten olduğunu düşnüyorum cünkü güneşe çıkınca belirginleşip azıyor

kızlar bi siteden bundan alıyorum çok kullanışlı görünüyor alan 100 küssür kide fazlasıyla memnun fiyatı 25 ytl şimdi biz temmuzda doğurcaz ya 2 ay kanguruya oturtamıyoruz kucağımdada sıcakta çok zor olacağını düşünüyorum ee malum bende çok geziyorum siz ne dersiniz buna..başka fikri olan varmı?güzelmi?
17400700_0.jpg

keri_russell.jpg

keri_russell_081707_05_cbb.jpg

michelle_williams_baby_sling_bundle_with_love.jpg

Son düzenleme:
ılsu yazın yandık yani daha beter olucak vücudumuzun yağ dengesi değişti ondan da oldu bence doktora gitsende fark etmezki ilaç verse kullanabilcekmisin ben almam ilaç felan doktorum bebe pudrası sürebilirsin istersen yağını alır demişti onu kullanıyorum yatarken bide doğal maskem var sivastan almıştım kil maskesi onu yapıyorum canımcım azalıyo sankim ama yazın çoğalır güneştense

huricim rahatmıymış acaba erkek bebeklerini kanguru önermiyorlar dolayısıyla ben almıcam canımcım aslında böyle bişiy olabilir ama sağlıklımı acaba ya

en iyisi sıcaklarda dışarı çıkmıcaz canımcım ozaman
bende öyle dedim zaten dün eşime ilac kullanmıcam için dr a gerek yok diye .
umarım bu yıl çok sıcak geçmez yandik yoksa

huri canım ben ablama ısmarladım hem anaa kucağı ilk aylarda da bu şekilde kullanılıyormuş

kızlar bi siteden bundan alıyorum çok kullanışlı görünüyor alan 100 küssür kide fazlasıyla memnun fiyatı 25 ytl şimdi biz temmuzda doğurcaz ya 2 ay kanguruya oturtamıyoruz kucağımdada sıcakta çok zor olacağını düşünüyorum ee malum bende çok geziyorum siz ne dersiniz buna..başka fikri olan varmı?güzelmi?
17400700_0.jpg

keri_russell.jpg

keri_russell_081707_05_cbb.jpg

michelle_williams_baby_sling_bundle_with_love.jpg

canım hangı sıteden aldın adresı özelden bana verebılırmısın bende alıcam cunku:1hug:

ya kızlar bence bu evde bile yapılabilir tarzda b ana kucagı..alın b kumaş ve 2 kemer tokası gecirin kumaşı verev şekilde alın size resimdeki gibi ana kucagı, nası ama..para vermeye gerek yok b kaç ay için..

karen süpersin tatlım ya bak çözümü anında buldun valla ay ama buna dikiş makinesi flan lazım ya sağlam olması için

dikiş makinesine gerek yok tatlım, kare kestiğin kumaşın karsılıklı 2 ucunu tokada birleştir oldu bitti.geri kalan 2 uc sarkıcak onlarıda ana kucagının iç kısmına dogru tegelle yada kes at..istersen kumaşının kenarlarına overlok çektrrsin ama seçiceğin kumaşa bağlı.mesela penye seçersen overlok gerekir..

benım ellerım ayaklarım ıyıce sıstı. aslında genel olarak ıyıyım ama su sıslıkler bıraz sınırımı bozuyor. ben hala bebek ve kendım ıcın hıc bır sey almadım. neyı beklıyorsam.

canım benım sıkma canını bısey olmamıs cok sukur yarın bebısını göruceksın annesı neselı olman lazım senın sımdı:1hug:

geçmiş olsun çiçekcim sıkma tatlı canını yarın düzeltir oğluşun moralini inşallah

Çiçekcim geçmiş olsun tatlım aman üzme kendini boşver bebeklerimiz anında etkileniyo biliyosun
şöföründe acelesimi varmış zaten tıklım tıklım otobüsler azcık bekleyereek gidemezler zaten sinir oluyorum şu adamlara ya:eek:klava:

AY CANIM GEÇMİŞ OLSUN.NE KADAR DİKKATSİZLER.NE ACELELERİ VARSA

hoşbuldun canımmm:1hug:
sayfa sürekli hata veriyor bende tam veremedim kendimi

cicekcim geçmiş olsun aynisi sabah bana oldu i karnımı korudum elimle

Sağolun kızlar,anca gelebildim bugün pazartesi malum işler çokk yoğun.Böyle stresli oluncada çatacak yer mi arıyorum nedir kimseye tahammülüm yok sadece sakinlik istiyorummmmmm :1rolleyes:

dikiş makinesine gerek yok tatlım, kare kestiğin kumaşın karsılıklı 2 ucunu tokada birleştir oldu bitti.geri kalan 2 uc sarkıcak onlarıda ana kucagının iç kısmına dogru tegelle yada kes at..istersen kumaşının kenarlarına overlok çektrrsin ama seçiceğin kumaşa bağlı.mesela penye seçersen overlok gerekir..

gercekten ıyı fıkır benım fuşya tafta kumasım var tam buna göre aslında onu yapabılırımkaydirigubbakcemile5

X