2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

karencim dilaracım maşallah kuzularınıza ne güsel kocaman olmuşlar herşey yolunda olmasına sevindim bizde 9 Mayısta gidicez kısmetse muayneye istirahatimizide açtırcaz inş. o hafta ayy ne güsel ya netleşicek bişiyler inş.
Dilaracım geçmiş olsun dikkat et tatlım bol bol ılık sıvı tüket tatlım
Ebrucum geçmiş olsun umarım doktorun yanlış görmüşdür canım başka doktorada gitsen belki yanlış gördü daha önce yoktu böyle bişiy diyosun en azından emin olmak adına başka doktorada gözük tatlım inş. kaybolucak kisti bebeğinin hiç sorun çıkmıcak canımcım:1hug:

sağol canım şimdilik herşey yolunda:)

Günayyyyyyydınnnnnnnnnnn
güzel haberler duyduğumuz , hepimizin bebişlerimizle sağlıkla tamamlayacağımız bir hafta olsun hepimize
İst.dan döndük .. haberler iyi ...
dr.umuz erken doğum belirtisi vs. olmadığını söyledi ..
rahim ağzı uzunluğunun da istenilen sınırlar içinde olduğunu ama yine de dinlenmem gerektiğini hatırlattı ..
tüp bebekle hamile kalan anne adaylarına 27. haftadan itibaren tedbir amaçlı verdiği bebek için akciğer geliştirici iğneden verdi , her hangi bir olumsuzluk yaşadığımızda ( Allah korusun beklenmeyen bir erken doğum durumunda ) 1-0 önde olalım diyeymiş ..
oğluşum nihaaayet yüzünü biraz gösterdi , dr.una kısmetmiş , birazcık yandan da olsa , yüzünü yaslamış plesantasına poz verdi bize :asigim:

biraz da geçmişe göz atalım yerimseni ben
[/QUOT]
maşallah canım bebişine çok tatlı çıkmış allah nazarlardan korusun herşey yolunda olmasıda ayrı bi güzel gelsin kuzucuklarryerimseniben
kızlar biraz önce duşa girmiştim resmen fenalaştım ya allahtan eşim evdeydi

tatlım dikkat et bende giremiyorum tek başıma evde kimse yokken korkuyorum akşam yapıyorum hemen yatağıma yatıyorum hemde üşütmemiş oluyorum anca böyle idare etcez:)

kızlar tahlillerim yapıldı aldım ama doktorum yoktu beklemekten ağaç oldum bende cuma günü göstericem hemde gitmişken muayne olurum 3 bardak şekerli su içtim 2 saat bekledim gına geldi can sıkıntısına yürüsem dolaşsam vakit geçecek ama nerdeee otur otur popiş acıdı ama şekerim yüksek çıktıııı herhalde bu araar gelenim gidenim çok oldu bende yeme işini abarttımm inşallah diet felan demez yapamam :1no2:

kızlar biraz önce duşa girmiştim resmen fenalaştım ya allahtan eşim evdeydi

demekkı hepımıze oluyo bende tek basıma dusa gırınce fenalasıyorum esımı beklıyorum

Herkese tünaydın,umarım herkes iyidir.2 gündür girilmiyodu sanırım topiğe.Ben durgunum bugün sürekli ağlamaklıyım nedense geçmişede bi bakayım

hosgeldın canım nıye aglamaklısın noldu cıcegım:teselli:

ayy negüzel ya allahım hayırlısıyla gelsinlerde o ayakları yiyelim inş

güle güle kullanın canım bizimde babamıx hafta sonu bize aldı çanta hem bana hemde kuzucuğuma

hayırlı olsun canım cantalarını gule gule kullanın ınsallah:1hug::nazar:

Kıslar ben size bi tane ürün ismi yazayım netten aratın diğer ürünlerinide görün
ben göğüs kremini kullanmaya başladım
bi kaç parçada diğer ürünlerden almak istiyorum sizlerde fikir edinmiş olursunuz
orcan baby Angel Baby Lotion

Sabah işe gelirken otobüsün kapısına sıkışıyodum nerdeyse adam beni görmemiş tam binicektim kapıyı kapattı sarsıldım gördü allahtan açtı hemen özür falan diledi ama korktum tabi canım sıkıldı, bide canımı sıkan şeyler oldu haftaya hiç iyi başlamadım hayırlısı bakalım.Tek tesellim yarın oğluşumu görmeye gidicem inşallah iyidir

Sabah işe gelirken otobüsün kapısına sıkışıyodum nerdeyse adam beni görmemiş tam binicektim kapıyı kapattı sarsıldım gördü allahtan açtı hemen özür falan diledi ama korktum tabi canım sıkıldı, bide canımı sıkan şeyler oldu haftaya hiç iyi başlamadım hayırlısı bakalım.Tek tesellim yarın oğluşumu görmeye gidicem inşallah iyidir

canım benım sıkma canını bısey olmamıs cok sukur yarın bebısını göruceksın annesı neselı olman lazım senın sımdı:1hug:

geçmiş olsun çiçekcim sıkma tatlı canını yarın düzeltir oğluşun moralini inşallah

Çiçekcim geçmiş olsun tatlım aman üzme kendini boşver bebeklerimiz anında etkileniyo biliyosun
şöföründe acelesimi varmış zaten tıklım tıklım otobüsler azcık bekleyereek gidemezler zaten sinir oluyorum şu adamlara ya:eek:klava:

AY CANIM GEÇMİŞ OLSUN.NE KADAR DİKKATSİZLER.NE ACELELERİ VARSA

SELAM KIZLAR NASILSINIZ ÇOK ZOR GİRDİM YAA
İNŞALLAH HEPİNİZ İYİSİNİZDİR..:1hug:

X