2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Bende yarın dr a gideceğim kızlar
tam 1 ay oldu gitmeyeli
bakalım kızım nekadar büyümüş
birde yarın kan uyuşmazlığı için test olcam

hüzüncüm sen çınarın cicilerini yıkamışsın canım
ay ne güzel heyecan basmıştır
bende izne ayrılınca yapacağım inş 1 hazirandan sonra

nasıl lekeler selsincim
erkek annelerinde cıktığını duymuştum bende
doğumdan sonra geçiyormuş

benimde yüzümü isilik bastı:))))

hüzüncüm sen çınarın cicilerini yıkamışsın canım
ay ne güzel heyecan basmıştır
bende izne ayrılınca yapacağım inş 1 hazirandan sonra

Benimde yarın kontrolüm var cnm..

ınsallah ıyı haberlerle gelırsınız kızlar...

evet ılsu çınarın cıcılerını yıkadık hazırlıklar basladı ıyıce heyecan bastı
esım benden daha heyecanlı sımdı bız cıddı cıddı cantamı hazırlıyoruz dedı ay cok duygulandımsenağlama
benden daha cok özen gösterıyo dun tek tek kıyafetleın tersını cevırdı katlayıp öyle yerlestırdı makınaya beraber astık hepsını:asigim:

Çiçekcim geçmiş olsun tatlım aman üzme kendini boşver bebeklerimiz anında etkileniyo biliyosun
şöföründe acelesimi varmış zaten tıklım tıklım otobüsler azcık bekleyereek gidemezler zaten sinir oluyorum şu adamlara yaklava:

nasıl lekeler selsincim
erkek annelerinde cıktığını duymuştum bende
doğumdan sonra geçiyormuş

benimde yüzümü isilik bastı:))))

gözlerimin alt kısmında böyle kahverengi lekeler.geçiyormuş evet doğumdan sonra bakalım.inşallah daha çok artmaz

selsin bende yok canım öyle bişiy bende kız annelerinde olur diye duymuştum
doğum esnasında saçınızla silerseniz kalmaz hiç bişiy derlerdi bilmiyom doğrumu

ilsucum güzel haberlerle dönersin umarım yarın kontrolden..bende perşembe gidicem tekrar dr a..

selsincim geçici doğum lekeleri sanırım sendekiler ama güneşten de olabilir, koruyucu kullanabilirsin.

hüzüncüm maşallah yıkamışsın bebişin eşyalarını..ben daha tembel tavuk ama eske gisince yapıcam..

gaydın acep hangimizin ki doğru ben kulaktan duyma duydum erkek annişlerinde çıkar diyekaydirigubbakcemile3

Evet karencim sabah çıkarken güneş kremi sürmemizde fayda var
ben artık süreceğim yoksa bu isilikler yüzümü kaplıyacak

ay 2 gündür siteye giremiyorum çildirdimmm....laelaelaelaelae
geçmişi okuyım dedim 1 saat geçti kafamçokkarıştı
çok şükür kimsede bir sorun yok...hihoyyyt.ortak olaylar herkesin bebeği doğum pozisyonunu almış,ben dahil herkeside bir erken doğum korkusu sarmaya başlamış delikafadulden süperrrr ya ben bugün çok heycanlıyım bilmiyorum neden bebeğim bugün çok güzel kıpırdıyooo hatta hiç durmadan vuruyo onu kucağıma almak için çok heyecanlıyım alkisalkisalkishavalarda böyle açınca falan hepten içim içime sığmıyor.:dance:.hafta sonu biraz canımı sıktılar ama hiçbirini kulağıma takmıyorum eşimde öyle dün akşam bi güzel oturduk dedikodu yaptık herkesinlülülülülülüŞeniz

bizde boya badana vardı ,tadilat falan bitti,:teytey:hastane çantamı hazırladım bitti,:teytey:cumartesi bebek odası gelicek allahıma çok şükür çok iyiyim 38 haftada falan kızızm gelicek hissdiorum:1rolleyes: doktor 17 temmuz dedi ama bana göre 10 temmuzda falan gelir... ay çok doluyum bi çırpıda konuşmak istiyorum...laelaelaelaelae

dün benim salak bi dayım var bizi aradı hadi sizi alayım sahile gidelim falan iyi gittik bu başladı ssk nız var ne diye özel doktorua gidiyorsunuz oraya vereceğiniz parayla başka şey alırsınız.(türkiye hastanesine gidiyoruz,muayne 45 ytl,normal doğum 360,epidural normal 700)kendi karısı devlet hastanesinde doğurdu kadın 18 saat sancı çektidelikafadulden sonunda kadının vajinayla makat birleşmiş parçalamışlar kadını delikafadulden hala kalkmış bana ssk ya git diyo,eşim de dedi saolsun doğum bu başka şeye benzemez grip,nezle değil ki...bu işi hatunlara bırakmak lazım o nerde istiyorsa orda dedi...laelaelaelaelaeay şunu yatırıp heryerini öpsem mi acaba dedim :))))))))
sonra amcamlara gittik annemde ordaydı amcamın kızı işte bebek odalarını gösteriyor anneme diyo torununa şunu al bunu al annem hiç sesi çıkmıyor.saolsun pek oralı değildir kendileri....:tomato:öyle takılıyoruz işte ya....ay çorbama bakıyım ben çorbaı karıştırıp gelene kadar zaten 3 sayfa atlar çok doluyum bugün çoookkkk :CüvCüv::CüvCüv:

merhaba arkadaşlar lekeler hamilelerin genelinde cıkıyormus güneş kremi kullanmak gerekiyo kalıcı olmaması için ben 50+ kullanıyorum şimdilik öyle bi problem olmadı çok şükür...

bu arada bizde hafta sonu alışverşimizi yaptık kıyafetleri mobilyası herşeyi bitti sayılır ufak tefek eksikler dışında cicilerini yıkadım ütüledim bide minik kızımın düzeldiğini duyarsam herşey daha güzel olucak inşallah Allah bütün anneleri ve meleklerini korusun inşallahh

ılsu ya bende de isilik var sadece alnımda deli olucam doktoruma sordum normal bu şekilde reaksiyon vardin sende diyor ya normalde bir tane sivilcesi çıkmayan ben beni görenler şok geçiriyo bunlar ne diye yazın çoğalırmı acaba ya sıcakla birliktekafamçokkarıştı

selsin bende yok canım öyle bişiy bende kız annelerinde olur diye duymuştum
doğum esnasında saçınızla silerseniz kalmaz hiç bişiy derlerdi bilmiyom doğrumu

öyleymiş loğusa iken saçların ile silicekmişsin annemlerde öyle dedi.bende kız annelerinde olur diye biliyorum leke.ama gel görki bende oldu

Canım benim ne güsel bi çok işiniz bitmiş
Bence sen başka bir doktora daha görün tatlım bakalım o nedicek bizlerde merak ettik :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…