2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

merhaba arkadaşlar bugün sitede sorun var bende sabahtan beri giremedim.çok geç açılıyor sayfalar geçmişi bile okuyamadım.haftasonu oğlumun karyolasını uyku setini aldık.kurmaya birkaç hafta sonra gelecekler.ayrıca tüm eksikleride tamamladık sayılır 3 günlük tatili alışverişle geçirdim.sabahta bir arkadaş moralimi bozdu erkenden alıp kurdurma ne olur ne olmaz falan die.üff içim sıkıldı.

güle güle kullansın canım oğluN.boşver sen kimseyi takma.ne demek o allah aşkına allah korusun

selsincim chicconun cantasıda renk olarak kötü..niveanınki de biraz dandik gibi ama ne biliim niveanın ürünlerinden sebeb sectim bende..

bebek bakım setlerinde neler var kızlar bu nivea çantasında felan bi sayın bakam ben fuardan felan almıştım ama eksiğim varmı acaba bilemedim şimdi:uhm:

Kızlar mrb valla hevesim kalmadı siteye girmek ne zor yaww. Bizimde yarın kontrolümüz var özledim bende oğluşumu 3 hafta oldu görmeyeli..

menekşe hoş geldin tatlım ay sorma hakikaten ya yazıyosun gitmiyo iki kere gidiyo bizim netlerde sorunlu iyice zorlaştı yaa

hüzüncüm saol canım
ben şampuan + pişik kremi + vücüt şampuanı + su+pamuk ıslak mendil7 paket almıştım fuardan
pudra almıcam doktorlar önermiyomuş
o zaman sabunum kalmış benim onuda sebamed düşünüyorum
birde özel bi yağ var bebeğin son suyunda kullanıyosun hiç pişik olmuyomuş ondan alıcam %100 doğal aynısın göğüs kreminide kendime aldım
çok eksiğim kalmamış o zaman benim sete gerek yok yanikaydirigubbakcemile3

ay kılzar liseden arkadsım 9 mayısta dogurcaktı, 30 nisanda gelmiş oğluşu..acaip sevndm ve heyecanlandım .epidural sezeryan olmuş ve sezeryan zor dedi, 2 gün de hastanede kalmış.bebekte son ay plasenta geriliği başlamış ve jinekoloğu söylememiş, 2400 gr doğmuş bebek.kendiside diş hekimi,kocası dr ama anlamamışlar.aman dikkat edin kızlar bebeğin gelişimine....

hüzüncüm saol canım
ben şampuan + pişik kremi + vücüt şampuanı + su+pamuk ıslak mendil7 paket almıştım fuardan
pudra almıcam doktorlar önermiyomuş
o zaman sabunum kalmış benim onuda sebamed düşünüyorum
birde özel bi yağ var bebeğin son suyunda kullanıyosun hiç pişik olmuyomuş ondan alıcam %100 doğal aynısın göğüs kreminide kendime aldım
çok eksiğim kalmamış o zaman benim sete gerek yok yanikaydirigubbakcemile3

gaydıncım %100 doğal yağ hangisi cnm ismini verirmisin bana..

kızlaaaaaarrrrrr...delikafadulden..az önce kızımın ayagını tuttum resmen mideme kadr uzanmış nerdeyse göğsümün altındaydı, hemen çekti ayagını ayyyyyy yaaa..yerim onu beeennn...

çınarın cantasını annem almıs ırandan cok seker bısey alt açma ve uyku setıyle takım:asigim::nazar:
bende gecen yaz alısverıs merkezınden kendıme canta almıstım pembe bebiş olursa kullanırım dıye cok begenıp ıkımızın cantasıda hazır yani:CüvCüv::nazar:

Herkese tünaydın,umarım herkes iyidir.2 gündür girilmiyodu sanırım topiğe.Ben durgunum bugün sürekli ağlamaklıyım nedense geçmişede bi bakayım

kızlaaaaaarrrrrr...delikafadulden..az önce kızımın ayagını tuttum resmen mideme kadr uzanmış nerdeyse göğsümün altındaydı, hemen çekti ayagını ayyyyyy yaaa..yerim onu beeennn...
ayy negüzel ya allahım hayırlısıyla gelsinlerde o ayakları yiyelim inş
çınarın cantasını annem almıs ırandan cok seker bısey alt açma ve uyku setıyle takım:asigim::nazar:
bende gecen yaz alısverıs merkezınden kendıme canta almıstım pembe bebiş olursa kullanırım dıye cok begenıp ıkımızın cantasıda hazır yani:CüvCüv::nazar:

güle güle kullanın canım bizimde babamıx hafta sonu bize aldı çanta hem bana hemde kuzucuğuma

X