2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar günaydııııınnn..ne zormuş kk ya girmek..

gaydincim iyi dileklerin için teşekkür ederiz ve sizin de bebeişin odası hayırlı ugurlu olsun canım.Kurduktan sonra b foto cekersin artık..

zuzum sennkinnde arabası ve yatagı hayırlı olsun canım, güle güle kullansın prensesin.

dilaracım sende hayırlı haberlerle dön inş.

herkesin iyi olmasına sevindim..

canım ben terlik almayacam eşimin terliğini alacam yanıma arkadaşımda gördüm babasının terliğini zor giymişti doğumdan sonra

annecik tam hatırlamıyorum tatlım ya netten baksan acaba biraz bilgi vermiş olur
bol süt iç tatlım et ye protein ağırlıklı beslen bebeğe faydası çok soluna yatmaya özen göster tatlım ya

sayfada yazışmak imkansız hal aldı ya sürekli hata verip duruyor off
karencim selam canım evet gelsin mobilyalarımız kurup çekicem resimlerini tatlım
nurcum o kadar büyücekmi ayaklarımız yaaa bence arkadaşın şişmiştir ondan öyle olmuştur şuan sende şişlik ödem varmı canımcım ayak numaram büyüdü ama öyle ayakkabılarım olmıcak halde değil :uhm:

Günayyyyyyydınnnnnnnnnnn
güzel haberler duyduğumuz , hepimizin bebişlerimizle sağlıkla tamamlayacağımız bir hafta olsun hepimize
ıst.dan döndük .. haberler iyi ...
dr.umuz erken doğum belirtisi vs. olmadığını söyledi ..
rahim ağzı uzunluğunun da istenilen sınırlar içinde olduğunu ama yine de dinlenmem gerektiğini hatırlattı ..
tüp bebekle hamile kalan anne adaylarına 27. haftadan itibaren tedbir amaçlı verdiği bebek için akciğer geliştirici iğneden verdi , her hangi bir olumsuzluk yaşadığımızda ( Allah korusun beklenmeyen bir erken doğum durumunda ) 1-0 önde olalım diyeymiş ..
oğluşum nihaaayet yüzünü biraz gösterdi , dr.una kısmetmiş , birazcık yandan da olsa , yüzünü yaslamış plesantasına poz verdi bize :asigim:

biraz da geçmişe göz atalım yerimseniben

Son düzenleme:
sayfada yazışmak imkansız hal aldı ya sürekli hata verip duruyor off
karencim selam canım evet gelsin mobilyalarımız kurup çekicem resimlerini tatlım
nurcum o kadar büyücekmi ayaklarımız yaaa bence arkadaşın şişmiştir ondan öyle olmuştur şuan sende şişlik ödem varmı canımcım ayak numaram büyüdü ama öyle ayakkabılarım olmıcak halde değil :uhm:

stardustcım merhaba..bebeginin herseyinn yolunda olmasına sevindim..

Son düzenleme:

canım benimde öle değil ama doğumdan çıkınca şişmiş

Stardustcum gÖzÜn aydın canım.aras beyımızın ıyı olmasına Çok sevındım canım.

Ay kızlar perŞembe akŞamı mantar oldum delı oldum.Çok sınır bozucu bırŞey.dayanamadım doktorumu aradım.neyse bır fıtıl ısmı sÖyledı onu aldım.kullandım Çok ŞÜkÜr geÇtı.

Ay bende almadım bakım Çantası.ama Öylmı alsam.yoksa tek tek mı alsam karar veremedım.hafta sonu chıccko ve nıveanınkıne baktım.

günaydın anneler...
gaydın zuum eksikler tamamalanmış gülele güle kullanın
biz daha odamızı alamadık eşimin işleri yüzünden malum tatilimiz yok. bu kadar geç teslim edildiğini bilmiyordum elimi çabuk tutmam lazım
stardust maşallah canım güzel haberlerle dönmüşün

Merhaba arkadaşlar bugün sitede sorun var bende sabahtan beri giremedim.Çok geç açılıyor sayfalar geçmişi bile okuyamadım.haftasonu oğlumun karyolasını uyku setini aldık.Kurmaya birkaç hafta sonra gelecekler.Ayrıca tüm eksikleride tamamladık sayılır 3 günlük tatili alışverişle geçirdim.sabahta bir arkadaş moralimi bozdu erkenden alıp kurdurma ne olur ne olmaz falan die.Üff içim sıkıldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…