2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Günaydın kıslar
Biz geldik mobilyamızı cuma günü aldık haziran başı geliyo kısmetse ayy çok içimize sinerek aldık inş. sıkıntısız gelir kurulur
cteside eminönüne felan gittik geceliğimi pike takımımı aldık bi kaç eksiği vardı paşamın onları aldık ama biberondu emzikti tırnak makasıydı felan almadım henüz onları gördükçe alırım diyorum eminönü çok kalabalıktı acaip yoruldum bu 3 günde pek dinlenemedim koşturmaca ile geçti hep ama zevkli tabi çok güseldi herşeyhihoyyyt

Günaydın kıslar
Biz geldik mobilyamızı cuma günü aldık haziran başı geliyo kısmetse ayy çok içimize sinerek aldık inş. sıkıntısız gelir kurulur
cteside eminönüne felan gittik geceliğimi pike takımımı aldık bi kaç eksiği vardı paşamın onları aldık ama biberondu emzikti tırnak makasıydı felan almadım henüz onları gördükçe alırım diyorum eminönü çok kalabalıktı acaip yoruldum bu 3 günde pek dinlenemedim koşturmaca ile geçti hep ama zevkli tabi çok güseldi herşeyhihoyyyt

ay hayırlı olsun gaydınımmm güle güle yatsınnn içinde bıdıkkk :lepi: Resmi varmı koysana bakalımmmmm naniknanik Bende cumartesi eminönündeydim ama sabah gittigimizden yagmura yakalandık havuzlu hana girdik kapı süsü, şekerlik felan aldık kostur kostur cıktık delikafadulden

kızlar yeni topıcımız hayırlı olsunnnnnnnnn:lepi:
hepınızı beklıyorummmmmm:1hug:

http://www.kadinlarkulubu.com/temmuz-anneleri/276984-2009-temmuz-hamileleri-hastane-cantaniz-hazirmi.html

Ay ben herseyimi tamamladım ama daha yıkamadımmmm -tatlicadiarzu- Ama deterjanımmm hazır :teytey:

Gaydıncım gÜle gÜle kullansın paŞan.nerden aldınız.mobılyayı

Çok saolun kıslar resmi ne yazıkki yok nete kesinlikle koymuyormuş bu aldığımız yer modelleri anında götürüyolar diyo katalog bile vermiyo düşünün
Artık evimize gelince çekip koyarız sayfaya
4 Kapılı aldık büyüyen yataklı aldık beyaz mavi ay yıldız ayıcık bulut konseptli olacak
cibinlik felanda aldık tam prens odası alıcak inş. bambu beşiğimizde var krem rengi oğlumun takımına uygun kendimede pike takımı aldım yazın yorgan felan olmaz pike olsun dedim kayınvalidem hediye aldı saolsun
terlik bulamadık yaa geceliğime uygun zuzum sen bir mağaza söylemiştin osio felandı sanki adı canım nerde var yeri bana anlatsana birde oraya bakayım ykmye bakıcam bide markspaencerda pembe vardı ya krem istiyorum geceliğim krem çünkü:1no2:

Gaydİncİm gÜle gÜle kullansın paŞan.nerden aldınız.mobİlyayı

Saol tatlım Maskodan ırmak bebeden aldık eşimin arkadaşları burdan almışlar bakmaya gittik beğendik ve tesadüf burası bizim fuarda oğlumun bambusunu aldığımız yer çıktı çok iyi oldu anlıcan kaydirigubbakcemile2

karencim dilaracım maşallah kuzularınıza ne güsel kocaman olmuşlar herşey yolunda olmasına sevindim bizde 9 Mayısta gidicez kısmetse muayneye istirahatimizide açtırcaz inş. o hafta ayy ne güsel ya netleşicek bişiyler inş.
Dilaracım geçmiş olsun dikkat et tatlım bol bol ılık sıvı tüket tatlım
Ebrucum geçmiş olsun umarım doktorun yanlış görmüşdür canım başka doktorada gitsen belki yanlış gördü daha önce yoktu böyle bişiy diyosun en azından emin olmak adına başka doktorada gözük tatlım inş. kaybolucak kisti bebeğinin hiç sorun çıkmıcak canımcım:1hug:

GÜNAYDIN kızlarr hala sitedeki sorun çözülememiş galiba ben hala zorlanıyorum girerken
gaydincim geçmişi okuyamadım ama odanızı almışsınız galiba güle güle kullanın

Melekcim canım kasılmaların felan yoluna girmiş canımcım herşeyin yolunda olmasına sevindim aman dikkat et zorlama kendini bol bol dinlen tatlım az kaldı inş. sağlıkla kucağımıza almamazı nasip etsin mevlam:Saruboceq:

canım güle güle kullanın mobilyanızı bizde aldık cuma günü 15inde gelecek inş mobilyamız eksiklerimizide tamamladık allaha şükür ne kadara aldınız mobilanızı

Melekcim canım kasılmaların felan yoluna girmiş canımcım herşeyin yolunda olmasına sevindim aman dikkat et zorlama kendini bol bol dinlen tatlım az kaldı inş. sağlıkla kucağımıza almamazı nasip etsin mevlam:Saruboceq:

Nurcum 2100trl aldık
4 kapılı gardrop 90*190 büyüyen karyola etejer oyuncak dolabı cibinlik uyku seti abajur dahil canımcım
oda yerleştikten sonra perde ve halısına karar vericez sadece onları kaldı
siz bebishroom danmı aldınız canımcım

oysho cnm google dan yazınca global sitesi cıkıyo ordan magazaları bulabilirsin ben sadece cevahir ve palladium da olanını biliyorummmm

yok canım afacan bebeden aldık

Gunaydın herkese. 28+6 cıvarı haftada doktora gıden oldu mu acaba. bebegınızın klılosu kac cıktı. benım 1300 cıvarı cıktı. doktor bıraz zayıf dedı.

Nurcum bende aldım geceliğimi pijamamada önceki haftalarda almıştım kocişimede almıştım o işimiz bitti bi tek terlik olayı kaldı onuda halledersem tamamdır
ıç çamaşırıda aldım bi tanede emzirme südyeni aldım lohusa tacımı bile aldım kırmızı annem aldı çok cicihihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…