2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

İLSU_ ebrucum geçmiş olsun
ilk defa duyuyorum böyle bişeyi
umarım kaybolur biran evvel
bu tip şeyler sadece renkli ultrasyonda mı farkediliyor acaba

hayır canım renkli dolplerde bi sorun cıkmamıştı bu normal ultrasyonda göründü bu ay doktorumu değiştirdim daha önce gittiğim doktor da şimdiye kadar böyle birşeyden bahsetmedi demekki yeni oluştu inşallah Allah ın izniyle geçer

canım belkı yanlış görmustur :Saruboceq:

günaydın kızlar
ebru geçmiş olsun canım
inşallah kaybolurda ameliyata e
rken doğuma gerek kalmaz

kızlar bende dün işyerinde tartıştım öyle sinirlendimki
anlatamam hala sinirliyim takmamam lazım deymez diyorum ama
olmuyo ya üff

GÜNAYDINNNNNNNN DÜNYANIN EN HARİKA ANNELERİİİİİ
NASILSINIZ BAKALIM..................
ben dün öykümü görmeye gittim....
annesinin bitanesi çok tatlıydı......serumlar işe yaradı sanırım rahim rahatlamış....kızım doğum kanalından çıkmış başı yukarı GELMİŞ ŞİMDİ RAHAT POZİSYONDA...
3 temmuzla 10 temmuz arası istediğin tarihte alırız dedi...
çok heycanlandım
siz nasılsınız bakalım
bu arada kızım 1250 gram olmuş

günaydın melekcım.
kızının iyi olmasına sevındım.
masallah kuzuna.hihoyyyt

canım cok gecmıs olsun.
bol bol dua et canım ınsallah bır dahakı kontrolunde hıcbırseyı kalmaz bebegının. kendılıgınden gecer.:Saruboceq:

Son düzenleme:
ebru çok geçmiş olsun ilk defa böyle bişey duydum çok şaşırdım ya allah korusun umarım önemli bişey değildir

beyaz melek çok şükür canım ogün annemdeydim yazoını okuduğumda çarpışan rabalara bindiğini yazdığında şok oldum nasıl yaptın canım geliyorşimdiklava:
neyse çok şükür herşey yoluna girdi artık bundan sonra daha dikkatli ol canım
ebru ilk defa duydum böle bişeyi inşallah canım geçer önemli bişi değildir
gamze takma canım etrafımızda çok öle insanlar ama ben takmıyorum artık bebeğim herşeyden herkezden önemli diyorum
rosem şimdi patiği deneyeceğim canım inş becerebilirim çünki örgüden hiç anlamıyorum sadece düz ters biliyorum o kadar gerçi çok açık anlatılıyor ama
bizimde kontrolumuz pazartesi nasıl heyecanlıyım 1 ay geçmedi bir türlü:teytey:hihoyyyt

ii niyetleriniz için hepine teşekkür ederim arkadaşlar Allah hepimizin meleklerine sağlık sıhhat versin benim meleğimede inşallah

herkese günaydınn foruma dünden beri girilmemiş akşam baktığımdada açılmıyoduu anca girebildim güzel bi ğazar olsun hepimizeea.s.

merhabalar....

ayy çok özledimm sizi.. ne kötü bişeyy ayrı kalmakk..
eşim gitti (( sabah yolcu ettimm ve şimdi 1 ay yok..senağlama

selam kızlar ya 2 gündür delirdim evde sıkıntıdan patladım giremiyodumforuma ya:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…