2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ya knorun bi değişik çorbasını aldıydım kızıma yaparım diye şimdi yaptım ama gel görki acı çıktı
benneyaptımki

Hazır çorbaları kızına ıcırme bence kıkole. bır de su bulyonlardan kesınlıkle katmayın yemeklere. hamılelerde yememesı gerekıyor. cunku o bulyonlar bebeklerde zeka gerılıgıne yol acabılıyor

dilara hoş geldin canım doktorun neler dedi bebişin nasılmış anlat bakalım

dilara hoş geldin canım doktorun neler dedi bebişin nasılmış anlat bakalım

hoş buldum tatlımm maşallah senin bebişte iyiymiş canım güzel bence kilosu benimde öyleydi o haftada hiç teleş yapma iyi gidiyorsun

benim bebişimde 1700gram olmuş boyunu vermedi ve bebişim geliş pozizyonunu almışş
dedim hareketleri için hissetmiyorum fazla diye nts bağladı beni maşallah benim kıza bi haller oldu bu seferde hiç durmadı bana kızdı doktor sen paranoyak oldun diye oynasa niye oynamıyo deyimmbenneyaptımki şuan herşey iyi dedi suyuda yerinde haftasıyla uyumlu bir sürü tahlil verdi onları hafta arası gidip yaptırcam bakalımm grip oldum dedim oda yat dinlen dedi ilaç yine vermedi tabiki böyle çekicem-tatlicadiarzu- haftaya bi daha görcem kızımı yüzünü göremedik çok baş aşağıydı:çok üzgünüm:

canım ya iyi haberlerle dönmene sevindim
kızınada maşallah iyi beslemişsin
demek sende doğum pozisyonunu aldın hemi
fazla yoma artık kendini

canım ya iyi haberlerle dönmene sevindim
kızınada maşallah iyi beslemişsin
demek sende doğum pozisyonunu aldın hemi
fazla yoma artık kendini

sağol canım bir sürü hamiş vardı randevum 6 daydı biz 5,30 ordaydık saat 6,45 de anca girdik okadar hastası vardıki kapıda yığılı çok bekledim nts gönderdi 1 saatte orda sıra bekledim eve geldim saat 8,45 olmuş:1shok:

gözün aydın canım çok sevindim maşallah kızımıza da sanada

Dilaracım hoşgeldin
kuzuna masallah kilosu da iyi .canım ilac vermediyse doğal yollardan iyileşmeye calışcan ozaman.
bende senin gibiyim sanki fazla hissedemiyorum son günlerde

evet kızlar ben geldim...dr a saat 3 te gittik randevu 3 te idi..kadın 4 te geldi ve 3 hasta daha var sırada..

sinir oldum önce bizi aldı..her zaman yarım saat bakardı 10 dakikada bitirdi ve hiçbir görüntü alamadı, h.içi b daha gel dedi..

serra sultan doğum pozisyonuna girmiş, ne varsa şu dünyaya gelcem die benm kız sabırsızlanıo:)

boynuna 1 kez kordon dolanmış dr önemli deil.dedi ..1600 gr olmuş çok almamış gibi, boy da 43 cm..herseyi yerindeymiş şükür..kendisini son ziyaretimizdi, dr hanım da kaldı butun foto ve mpg ler..artık hafta içi alınca eske gitmeden hepsini koyarım kızlar.. yani sinir b gundu benm için..ama sonra optimuma gittik kızıma b kot tulum ve şapka aldım.biraz gezdik yagmur bastrdı..şimdi evdeyiz ..bizden bu kadar..dr 18 kg yu aşmamaya çalış dedi..zaten aldıgım kilo 11..30 artı sıfırdık bugün..

Karencim bugun dr a giden herkes beklemiş anlasılan:)
Boylu olacak Serra :) 43 cm çok ii
Kliosu da normal canım 1600 düşük değil haftana göre 29 haftalksın daha .

diloşçum senn prensesede maşallah..herseyin yolunda olmasına sevndim demekki sennkide benmki gibi geliş pozisyonunda..ama daha yer deiştrrler.zamanında gelsinler inş ama kızlar çok aceleci yane..kaydirigubbakcemile5

ilsucum sende temizlikle ugraşmışsın tatlım kendini yorma aman, işlerini böl ve dinlene dinlene yap..artık agırlaştık dikkat gerekio canım..kaydirigubbakcemile5

Karencim bugun dr a giden herkes beklemiş anlasılan:)
Boylu olacak Serra :) 43 cm çok ii
Kliosu da normal canım 1600 düşük değil haftana göre 29 haftalksın daha .

evet yaa hikayelerimiz benzio..herkes beklemiş..tatlım 31. haftaya girdim bugün.30 bitti ama haklısın 1600 fena deilmiş baktım netten ama içtiğim sütler yarasın kızıma yani..gunde 500 ml süt içiorum valla ..sırnaşık şey
normalde süt içmem ben hayatta..

gözün aydın canım çok sevindim maşallah kızımıza da sanada

Dilaracım hoşgeldin
kuzuna masallah kilosu da iyi .canım ilac vermediyse doğal yollardan iyileşmeye calışcan ozaman.
bende senin gibiyim sanki fazla hissedemiyorum son günlerde

maşallah tatlım haftasına göre gayet güzel sağlıklı gelişmiş güzel beslemişsin annesi

teşekkür ederim kızlar çok şükür herşey yolunda inşallah böyle gider:asigim: gripten dolayıda 2 gündür yarı aç geziyorum içim hiç bişey kaldırmıyo-tatlicadiarzu-

diloşçum benim kız normal dogsaydı 11 temmuz muhtemel tarihti.gelişimi 4 gün önden gittiği oldugu için ticker geri gözüküo, ultrason da daha önde..sennkinin muhtemel dogum tarihi neydi canım?

diloşçum benim kız normal dogsaydı 11 temmuz muhtemel tarihti.gelişimi 4 gün önden gittiği oldugu için ticker geri gözüküo, ultrason da daha önde..sennkinin muhtemel dogum tarihi neydi canım?

benim 3 temmuz canım bebiş tam gününde gidiyo şuan ne eksi ne artı dedi doktoralkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…