2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Hoşbulduk çiçekcim
çok kötü yağmur yağıyor burada da

bebeğe muz yumurta süt çok iyi geliyor kesinliklle
dondurmada öylemiş demet söylemişti .
bunları yemekte fayda var yararını görürsünüz .

ay koca bi yuh çektim valla o ne be öyle
sallaha şükür benim kaynana melek ama bendede cadaloz görümce vardı 3 sene çektim ondan evlendide kurtuldum valla

hakikaten teyzenede bi yuh yani hatta ohaaaaaa

kız allah iyiliğini vermesin emi
benim ilk bebişimde şubatta eriğe aş erdimde bulunamadı öldüm öldüm dirildim taaaa nisanı bekledim
bundada kış ortasında üzüm aşerdim koca antalyada bulamadıkta izmirden buldu kocişim sağolsun
başkada aş ermedim valla şükür

Hoşgeldin canımm :1hug: ama sen daha 28. haftadasın küçük değil bence normal gidiyo bebişin sağlıklı olsunlarda bundan sonra hızla büyürler zaten annesi takma kafaya yerimseniben

kıkole normal kılosu baktım sımdı bı sıteden

canım kılosu gayet ıyı saglıklıymısya gerıı onemlı degıl masallah bebısıne

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim canlarım çok saolunŞeniz

iyide canım bebek yerine o kiloları anne alırsa napacazdelikafadulden
dimi ama oda ayrı bi dert vermesi değilde doğurmasıdelikafadulden

Derincim hoşgeldin
ya şu insanlarda cekememezlilik olmasa hersey daha güzel olacak ama nerdeee inadına deseydin al teyzecim kırmızısından sürerim tabiki diye
bende az kilo aldığım içim cevremdeki insanlar seni 6. aydan sonra görürüz nasıl şişersin diyorlardı Alalhtan 6. ayı geçtik ve sustularkaydirigubbakcemile3

ben cok sıstım bılıyomusununz kızlar cok canım sıkılıyo ken dıme baktıkca. bacaklarım baca gıbı oldu kalın kalın

Kızlar eşim geldi ben çıkıyorummmmmmmm,arkadaşa gidiyoruz bu akşam bu fırtınada nasıl gidiceksek artık :).Hepinizi öptüm yarın görüşürüz

kayın validelerden bahsetmişsiniz yaramı deştiniz bende n12 senelik evliyim hamile kaldığımdan beri anlaşıyoruz hep kavgalı hep küs birde üstelik aynı evdeyiz evimiz dubleks o alt katta oruruyor ben üst katta geçen gün badana yaptım ertesi günde o yaptı hiç faydası olmadı bana ama ertesi günü kızına çocuk bakmaya gitti kızı çalışıyor haftanın 2 3 günü çocuk bakıyor gerçi iyide oluyor evde olmuyor idare ediyoruz işte bebeğimiz olmadığı için bu eve gelmiştik tüp bebeklerde maddi olarak çok çekmiştik ama yüce allahım verdi artık seneye çıkarım heralde gerçi kira vermekte zor geliyor artık çünki burada kiralar 500 600 diye gidiyor bakıcaz artık duruma göre

kızlar nasılsınız biz geldik önce dershaneye gittik çıkıştada bebişimin odasını sipariş ettik inş 15 mayısta gelecek...
bugün dershaneden sonra alışveriş merkezinde tuvalete girdim çıkarken geizekalının biri kapıyı bıraktı karnıma çok sert çarptı inş bebişim zarar görmemiştir korkmuyor değilim yani

ilsucum hoşbulduk canım evet canım çekememezlik var insan korkuturmu yaaa ben sürekli makyajlı olduğum için dalga geçiyor aklı sıra bende normaldede iri yapılı uzun boylu olduğum için banada herkez sen bir hamile kalsan kapılardan sığamazsın diyorlardı şimdi sustular 6 kilo alınca

hoşgeldin canım hayırlı olsun odanız güle güle kullanın inşallah
geçmiş olsun canım bişi olmaz çok sarsılmadıysan korkma

ben cok sıstım bılıyomusununz kızlar cok canım sıkılıyo ken dıme baktıkca. bacaklarım baca gıbı oldu kalın kalın

bir fıçı andırıyorum sankı. yattıgım yerden yuvarlanarak falan kalkıyoprum

:roflol::roflol::roflol:bende aynen öyle kalkıyorum...

canım hosgeldın cok gecmıs olsun tatlım böle dıkkatsız ınsanlra sınır oluyorum bende ılk hamıle kaldıgımda alısverıs merkezınden cıkarken kadın arabayla belıme bı carptı az kalsın dusuyodum nıye hızlı yurumuyomusum salakmıdır nedır ınsan gıbı soylesene hayvan ıste

demet naptı acaba bugün arkadaşları gelecekti
inşallah daha iyi olmuştur oğluşuda tabi

Nurcum hoşgeldin
Bebişinin odası hayırlı olsun

Bende arasıra uyandığımda sanki karnımın üstüne yatmışım gibi geliyor. inş bebeklerimize bişi olmas .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…