2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

evet cıcek ama calısınca bı de ustune hamile olunca cok zor oluyo. bı de ne yapıcam derdı. ben pek yemek yapmayı bılmıyorum aslında ondan da kaynaklanıyo. sulu yemeklerım hıc guzel olmuyo

slm kızlar biz anca gelebildik doktordan
sabah aç karna gidip karaciğer fonksiyonlarına bakılacakmış oda pazartesiye kaldı onun dışında bebişim gayet iyiymiş
1072 gr çıktı ama sanki bana biraz küçük kalmış gibi geldi neyse sağlıklıymışya gerisini boşverrrrrr

evet cıcek ama calısınca bı de ustune hamile olunca cok zor oluyo. bı de ne yapıcam derdı. ben pek yemek yapmayı bılmıyorum aslında ondan da kaynaklanıyo. sulu yemeklerım hıc guzel olmuyo

Haklısın canım senin yine bi çalışma saatin vardır,bizde oda yok çok sinir bozucu ne zaman müsait olursak o zaman çıkıyoruz dün akşam 20.30da çıktım mesela yemeğim yoktu ve felaket yorulmuştum eşim hazırladı sağolsun kahvaltılık bişeyler,eşin yemek aramıyosa dert etme kendine benimki hiiç bakmaz

Hoşgeldin canımm :1hug: ama sen daha 28. haftadasın küçük değil bence normal gidiyo bebişin sağlıklı olsunlarda bundan sonra hızla büyürler zaten annesi takma kafaya yerimseniben

bugun temizlik yapmıştım üzerine de uyudum şimdi kalktım .hiçbiyerim tutmuyor kıslar heryerim tutulmuş ((

Kikoleyim bebekler son zamanlara doğru hızlı kilo alıyorlar .bu siteden bir arkadasımın bebeği de hiç almıyordu morali bozuluyordu.34 .haftadan sonra masallah almaya basladı .3 kiloyu geçti şimdi.

canım kılosu gayet ıyı saglıklıymısya gerıı onemlı degıl masallah bebısıne

doguma gıdıcegım gun korkudan bayılcam heralde cok korkuyorum

zaman daraldıkca bende korkmaya basladım ama yınede normal dogum yapıcam ınsallah:Saruboceq:

bugun temizlik yapmıştım üzerine de uyudum şimdi kalktım .hiçbiyerim tutmuyor kıslar heryerim tutulmuş ((

bende öyleyım y neden acaba (

ben 3 haftadır boılca muz yıyorum bakalım kac kılo almıs bebegım gr yanı

bende sütu cogalttım ınsallah ıse yarar:Saruboceq:

Hoşgeldin ilsucumm :1hug: .

Burdada hava koptu resmen sanki aralık ayındayız göz gözü görmüyodelikafadulden

ben hıc temızlık yapamıyorum hıc halım yok evım cok kırlendı ıyı bır temnızlıge ıhtıoyacım var. doguma yakın 2 temızlıkcı bırden alıp heryerı temızletecegım. ben egılemıyorum yere sız egılebılıyormusunuz

nasılsınız kızlar bugün pc tamirdeydi ama yapılmamış eşim sıkılıyorum diye getirdi geri yarın yine gidecek çok alışmışız bu topiğe ve sizlere evde vakit geçiremiyorum
hüzünyılı resmen şok oldum teyzenin sözlerine hepsi kıskançlıktan benimkide öyle geçen gün hastanede giyeceğim dedim pijamaları sen süslen diyor bana ne acılar çekicen istersen rujda al süreriz sana diyor sinir oldum yaaa sanki çıplak kalıcam doğumdan sonra kızıda ayrı bir dert oda tutturmuş doğumu izle diye netten

bende sadece süpürge acıyorum haftada bır zaten annem gıderken buyuk temızlıgımı yapmıstı
esımde bulasıkları yıkıyo sagolsun
camasırı zaten makına yıkıyo bende camasır askısına asıyorum zaten evım kucuk cok ıs cıkmıyo

valla derıncım artık umrumda degıl ınankı görusmuyorum ve cok rahatım mumkunse benden uzak dursun hepsıkaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…