2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

evet ılsu benım de hareketlerı bazen cok az oluyo bazen cok. sız bal yıyormusunuz bal ın zararı olur mu acaba. 1 yasından kucuklere onerılmıyor. anne karnındakı bebekler ıcın de gecerlı mı acaba

huzun yılı ayakları assagıda mı senın de ben en sob gıttıgımde oyleydı ama ozaman yoktu boyle seyler bas assa mı dondu acaba. akıntı yok denecek kadar az ben de

ben de yarın doktora gıdıcem. ıns hersey yolunadır en son 4 5 gun gerıden gelıyordu bebek. gunde 2 3 tane muz yıyorum farketmıstır heralde

meraba anneler ...
tatil anneler gezmeye çıkmş heralde
annecik bal yemek zararlı olmaz hem faydalı zaten bebeğe glikoz amino asit ....filan gider

Bıde sÜt ve dondurma demıŞtı demet geÇen gÜn hatta bırıde elma demıŞtı Çok kılo aldırıyor dıye

Tekrar selamm güya sakin bigün olacaktı burası ama nerdee, neyse geldim neler kaynattınız bakiim.
Hüzüncüm bal daha çok öksürtür ama sıcak suyun içine katıp iç hatta bolca kat,ben hayatımda öksürük nedir bilmezdim bi ara çok öksürdüm bunu dediler 2 kerede geçirdi inan.Sütlede içebilirsin ama sıcak suyla daha etkiliymiş

Tekrar selamm güya sakin bigün olacaktı burası ama nerdee, neyse geldim neler kaynattınız bakiim.
Hüzüncüm bal daha çok öksürtür ama sıcak suyun içine katıp iç hatta bolca kat,ben hayatımda öksürük nedir bilmezdim bi ara çok öksürdüm bunu dediler 2 kerede geçirdi inan.Sütlede içebilirsin ama sıcak suyla daha etkiliymiş

tamam cıcegım suylada denıyeyım:1hug:

kızlar bu aylarda aşerme olurmu acaba?
daha önce yedıgım tadını hıc begenmedıgım bısey cekıyo canım kaç gundur gecer dedım ama hala gecmedı...

kızlar bu aylarda aşerme olurmu acaba?
daha önce yedıgım tadını hıc begenmedıgım bısey cekıyo canım kaç gundur gecer dedım ama hala gecmedı...

Aşermenin zamanı mı olur kız,daha ben hiç aşermedim galiba yaa aşeremeden doğurucam bu gidişle.Yanarım yanarımda kocacığımı şöyle telaşlı bi koşturamadım olmadık zamanlarda ona yanarım.Canım bişey istese bile herşey bulunduğundan mıdır nedir gidip alıyosun tamam :dilcikar:

Aşermenin zamanı mı olur kız,daha ben hiç aşermedim galiba yaa aşeremeden doğurucam bu gidişle.Yanarım yanarımda kocacığımı şöyle telaşlı bi koşturamadım olmadık zamanlarda ona yanarım.Canım bişey istese bile herşey bulunduğundan mıdır nedir gidip alıyosun tamam :dilcikar:

valla cok dogru soyluyosun cıcegım sımdı hersey elımızın altındakaydirigubbakcemile3

valla cok dogru soyluyosun cıcegım sımdı hersey elımızın altındakaydirigubbakcemile3

Yok yok bu konuda değişik planlar yapıcam artık,çok nadir bulunan bişey bulmam lazım kocişimden istiyim kaydirigubbakcemile3 ama bu saatte olmaz tammm uykusunun en güzel yerinde kaldırıcam :roflol:.Aşermek istiyoruuuuuuum

X