2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

canım dr randevun bugündü değil mi biraz uzan istersen

diloşumm sen yat dinlen cnm..
daha fazla tutulmadan bol bol limonlu açık çay iç. portakal suyu iç. kıyamam yaa...

dılos dıkkat et kendıne sen bu aralar yordun kendını

canım dr randevun bugündü değil mi biraz uzan istersen

sağolun kızlar bugün randevum var 6 da daha var ama yatağa yatınca daha çok fenalaşıyorum sankii kalbimde hızlı atmaya başladıı-tatlicadiarzu-

bugün kızımı görmeye gidices dr a..ama sabahı göremiycem sandım dun gece..inanılmaz kasıntılarım vardı nst ye sokar bugün sanırım..inş bişi olmas herşey yolundadır..

Teşekkür ederim kızlar iyiyim şükür.Sadece biraz yorgunluk var bu aralar bende.Birde yürüyünce kasığıma çok baskı oluyor o zorluğum var.Sanki oğlum yapışıyor aşağıya yürüyünce.

bugün kızımı görmeye gidices dr a..ama sabahı göremiycem sandım dun gece..inanılmaz kasıntılarım vardı nst ye sokar bugün sanırım..inş bişi olmas herşey yolundadır..

hayırlı haberlerle gel cnm...:Saruboceq:

kız emel o ne artis poz öle artık keyfime deymeyin diyon yani hemi

kaydirigubbakcemile3 canım benimm ...

evett walla keyfime değmesin kimsee... artıkk bölee iş de yok yatcass oğlumla bol bol tembellikk yapcass.. kaydirigubbakcemile3

kızlar 34 cok erken degıl yanı yasamam sansları %99 cok sukur oyuzden korkmaylım fazla ama yınede zamanında gelsın yaramazlar:asigim:

Yaaa 34 çok erkenmiş.İnşallah bizim bebişler aceleci değillerdir.Bende başlayayım bari hazırlanmaya nolur nolmaz.

34 35 haftalarda doğan bebekler küvezde kalıyomuki acabaamirmirmirmir

inşallahh zamanında gelirlerr... benimde en büyük korkum küveze konması ve bebeğim hastanede eve dönmek... allah kimseye yaşatmasınn :Saruboceq:

ne 34 ü yaaa..ben dunku kasıntılardan sonra 31 de dogurur muyum acaba diorum, korkuorum..inş zamanında gelirler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…